suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 18 kwi 2024, 18:22


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Konsultant ślubny - co o tym myślicie ?
PostNapisane: 05 lip 2013, 09:38 
Offline

Dołączył(a): 05 lip 2013, 09:33
Posty: 1
Konsultant ślubny to wielka pomoc. Jeżeli organizujecie wesele tak jak ja w lokalu to zajmie się wszystkim. Ja swój ślub miałam w Hotelu**Restauracji "Jaś Wędrowniczek w Rymanowie i to wlaśnie Konsultantka czuwała nad wszystkim. My umówiliśmy się z nią tak 2-3 razy żeby ustalić menu, dekoracje czy też atrakcję, bo naprawdę mieli ich sporo. Dodatkowo doradziła mi żeby zakupić sobie parasolkę do zdjęć. Wybór był spory i wybrałam stronę www.victoriacoburg.pl
Maja duży wybór parasolek i dodatków do ślubu. Polecam. :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Konsultant ślubny - co o tym myślicie ?
PostNapisane: 14 sie 2013, 12:45 
Offline

Dołączył(a): 14 sie 2013, 12:43
Posty: 12
Podsyłam Wam linka do wpisu na blogu, czy warto zdecydować się na konsultanta ślubnego. Może to Wam pomoże w podjęciu decyzji :)
http://zrobmywesele.wordpress.com/2013/ ... /#more-272


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Konsultant ślubny - co o tym myślicie ?
PostNapisane: 14 sie 2013, 12:58 
Offline

Dołączył(a): 14 sie 2013, 12:43
Posty: 12
Dla zainteresowanych podaję linka do strony sprawdzonych konsultantek http://zrobmywesele.pl/
Dziewczyny działają w Warszawie oraz w Łodzi.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Konsultant ślubny - co o tym myślicie ?
PostNapisane: 26 sie 2013, 08:46 
Offline

Dołączył(a): 10 sie 2013, 12:35
Posty: 8
Ja uważam, że jeżeli ktoś jest tak zapracowany, że nie da rady wszystkiego ogarnąć to warto zatrudnić konsultanta ślubnego, bo jest to osoba pomocna, dla niektórych nawet BARDZO POMOCNA. Jednak jeżeli uważacie, że dalibyście radę sami wszystko ogarnąć to z całego serca polecam! Przygotowania do ślubu i wesela to piękny czas dla Młodej Pary, która ma szansę przeżyć to tylko raz w życiu! Oczywiście wiąże się z tym poświęcenie, niekiedy ogromny stres, ale to jest Wasz ślub i myślę, że warto to poczuć na własnej skórze!

Pozdrawiam,


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Konsultant ślubny - co o tym myślicie ?
PostNapisane: 26 sie 2013, 08:58 
Offline

Dołączył(a): 06 cze 2013, 09:17
Posty: 31
Ja myślę, że jak się samemu organizuje wesele to można odczuc, że wszystko jest w pełni nasze i załatwione po kosztach. Jednak trzeba poświęcić temu trochę czasu i wysiłku, ale satysfakcja że podołaliśmy - ogromna.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Konsultant ślubny - co o tym myślicie ?
PostNapisane: 26 sie 2013, 09:02 
Offline

Dołączył(a): 14 sie 2013, 12:43
Posty: 12
W czasach, gdy ludzie są bardzo mobilni i często się przeprowadzają również zagranicę jest to dobry pomysł dla Par, które mieszkają poza granicami np. Polski a chcą tutaj zorganizować ślub i wesele. Konsultantka jest na miejscu więc ona dogra szczegóły i terminy.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Konsultant ślubny - co o tym myślicie ?
PostNapisane: 27 sie 2013, 12:12 
Offline

Dołączył(a): 19 lip 2013, 09:05
Posty: 21
Dla tych którzy pracują bardzo dużo lub dla tych którzy po pracy chcą mieć trochę czasu dla siebie, a nie max czasu wolnego poświęcać na poszukiwania fotografa, samochodu, baloników, kwiatków, wazonów, tiuli i wszelkich tego typu niuansów, których nie sposób ogarnąć bez doświadczenia.
To warto pomyśleć o konsultancie ślubnym, który dobrze wie, co i u kogo zamówić, jak zorganizować i pomyśli o niuansach i zdarzeniach wyjątkowych które go już spotkały w historii zawodowej, a mogłyby mieć miejsce właśnie na waszym weselu.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Konsultant ślubny - co o tym myślicie ?
PostNapisane: 17 wrz 2013, 15:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2013, 12:32
Posty: 22
Szczerze mówiąc miałem okazję współpracować kiedyś z kimś podobnym, i szczerze mówiąc odradzam, nawet jeśli macie sporo kasy na ślub. Taka zabawa naprawdę sporo kosztuje, a konsultant ślubny praktycznie w niczym Wam nie pomoże. On po prostu tego tematu nie czuje i tyle. A ślub i wesele to taki wyjątkowy czas, w którym tylko Para Młoda wie co dla nich najlepsze. Kolega za pomoc konsultanta zapłacił 2 tysiące złotych!! Straszne pieniądze i basta!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Konsultant ślubny - co o tym myślicie ?
PostNapisane: 19 wrz 2013, 15:13 
Offline

Dołączył(a): 10 sie 2013, 12:35
Posty: 8
Wiesz co Rozner, powiem Ci, że Twój kolega zapłacił stosunkowo nie wiele za tego konsultanta... Osobiście znam droższych :/ ale uważam podobnie jak Ty ! Pary Młode jeżeli uważacie, że sami dacie radę wszystko ogarnąć to POLECAM!!! Po weselu - satysfakcja gwarantowana! Będziecie z siebie dumni i przeżyjecie wspaniały czas :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Konsultant ślubny - co o tym myślicie ?
PostNapisane: 19 wrz 2013, 17:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2013, 12:32
Posty: 22
malutka87 napisał(a):
Wiesz co Rozner, powiem Ci, że Twój kolega zapłacił stosunkowo nie wiele za tego konsultanta

To ile za takiego konsultanta trzeba zapłacić? I jeszcze jedno, jeśli konsultant weźmie na przykład około 5 tysięcy, to ile może kosztować całe wesele? 150 tyś? Przecież to już prawie połowa domu! No chyba że w ramach konsultacji taki ktoś szuka też taniego kredytu na dom, po ślubie?! A tak na poważnie, powiedz malutka87, z ciekawości ile taki konsultant bierze?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group