suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 13:06


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Księga gości weselnych
PostNapisane: 23 cze 2014, 08:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lut 2014, 14:42
Posty: 5
Czy Waszym zdaniem księga gości weselnych to dobry pomysł? Może ktoś z Was się zdecydował na to na własnym ślubie? W swoim życiu byłam na kilkunastu weselach i na żadnym z nich nie spotkałam się z taką księgą, dlatego moim zdaniem jest to oryginalny pomysł. Chciałabym mieć taką księgę na swoim weselu. Jednak nie wiem jak to zorganizować. Czy umieścić ją na osobnym stoliku w sali weselnej, tak aby goście którzy chcą się wpisać wpisali się, czy może osobiście podchodzić do gości z księgą i prosić o wpis? Myślę, że fajnie byłoby za kilka, kilkanaście lat otworzyć taką księgę gości i powspominać ;).


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Księga gości weselnych
PostNapisane: 07 lip 2014, 11:40 
Offline

Dołączył(a): 15 kwi 2014, 10:17
Posty: 48
a gdzieś widziałam takie specjalne aplikajce do tworzenia takiej księgi,
ale niestety za rybkę nie pamiętam - poszperaj w google, tam większość da się znaleźć (globalna encyklopedia wiedzy wszelakiej).

;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Księga gości weselnych
PostNapisane: 10 lip 2014, 16:28 
Offline

Dołączył(a): 10 lip 2014, 15:10
Posty: 3
Myślę, że lepiej umieścić taką księgę na stoliku gdzieś w sali. W międzyczasie poinformować gości, że taka księga jest, potem prowadzący zabawę przypomni gościom, ze taka księga jest. Jeśli zależy Ci na wpisach od wszystkich gości to jednak bezpieczniej będzie podejść do każdego z nich z tą księgą.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Księga gości weselnych
PostNapisane: 10 lip 2014, 19:39 
Offline

Dołączył(a): 23 cze 2014, 19:42
Posty: 150
Moim zdaniem to świetny pomysł. Radziłabym położyć księgę na osobnym stoliku, chodzenie z nią będzie źle wyglądało. Wodzirej przypomni gościom o wpisach. :-)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Księga gości weselnych
PostNapisane: 16 lip 2014, 12:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lip 2014, 12:47
Posty: 1
Witam,
ja też uważam, że to doby pomysł. Po latach można sprawdzić kto dokładnie był na naszym ślubie i czego nam życzył.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Księga gości weselnych
PostNapisane: 07 sie 2014, 16:33 
Offline

Dołączył(a): 07 sie 2014, 16:20
Posty: 2
Bardzo fajny pomysł.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Księga gości weselnych
PostNapisane: 29 sie 2014, 11:09 
Offline

Dołączył(a): 15 kwi 2014, 13:26
Posty: 67
Nie jest to coś drogiego,a zawsze mamy pamiątkę z wesela więc wg mnie jest to dobry pomysł i potem możemy sprawdzić kto dokładnie był na naszym ślubie,chociaż powinniśmy wiedzieć to wcześniej skoro każdego zapraszamy z osobna:)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Księga gości weselnych
PostNapisane: 31 sie 2014, 01:08 
Offline

Dołączył(a): 14 lip 2014, 08:30
Posty: 188
To fajna rzecz, o ile gościom chce się wpisać coś od siebie, a nie powtarzać jakieś oklepane formułki


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Księga gości weselnych
PostNapisane: 09 lut 2015, 23:38 
Offline

Dołączył(a): 09 paź 2014, 10:37
Posty: 7
Ja nie miałam księgi gości, bo uważam, że to trochę kolejny zbieracz kurzu, do którego mało kto zaglądnie po latach. Tak samo testy tam umieszczone są nieco wymuszone, wpisane po kilku kieliszkach i niewiele wnoszą. Ale za to bardzo cenię życzenia na kartkach wpisane i przemyślane samodzielnie a nie tylko podpisane przez gości.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Księga gości weselnych
PostNapisane: 10 lut 2015, 11:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lis 2014, 09:37
Posty: 93
Lokalizacja: Gdańsk
Na weselu kuzynki zorganizowaliśmy księgę gości, podczas przerw w tańcu księga była umieszczana na stołach, każdy się wpisywał, a fotograf robił wtedy zdjęcie i potem było ono umieszczane przy wpisie;) Chociaż moja koleżanka zorganizowała dla swojej siostry świetną księgę;) odnalazła jej starych znajomych, nauczycielki, osoby które poznała przez całe życie i poprosiła o napisanie kilku słów życzeń i przesłanie na kartce, tak, aby dało się je wkleić, odzew był ogromny;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group