suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 19 kwi 2024, 21:34


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: AVE MARIA
PostNapisane: 05 lut 2013, 08:07 
Offline

Dołączył(a): 28 sie 2012, 09:09
Posty: 91
Migotka napisał(a):
Na moim ślubie wszystko będzie śpiewał organista. Ma piękny głos, gdyż poza tym, że pracuje w kościele, to również jest na etacie w teatralnym chórze. Wiem, że na pewno nas nie zawiedzie.

Jak ma piękny głos to spoko, ale u mnie w kościele laska tak okrutnie fałszuje, że w życiu bym nie chciała, by mi do ślubu śpiewała. :shock: Jeszcze pół biedy w czasie mszy, bo ludzie z nią, to nie jest tak źle, ale jak pójdzie w solo to o matko i córko :o


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: AVE MARIA
PostNapisane: 05 lut 2013, 11:34 
Offline

Dołączył(a): 05 lut 2013, 11:24
Posty: 1
bluszcz napisał(a):
Migotka napisał(a):
Na moim ślubie wszystko będzie śpiewał organista. Ma piękny głos, gdyż poza tym, że pracuje w kościele, to również jest na etacie w teatralnym chórze. Wiem, że na pewno nas nie zawiedzie.

Jak ma piękny głos to spoko, ale u mnie w kościele laska tak okrutnie fałszuje, że w życiu bym nie chciała, by mi do ślubu śpiewała. :shock: Jeszcze pół biedy w czasie mszy, bo ludzie z nią, to nie jest tak źle, ale jak pójdzie w solo to o matko i córko :o



A nie masz możliwości takiej, żeby zaproponować inną osobę, która będzie Ci śpiewała w kościele podczas Twojego ślubu ?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: AVE MARIA
PostNapisane: 06 lut 2013, 10:01 
Offline

Dołączył(a): 28 sie 2012, 09:09
Posty: 91
Wątpię, organistka ma wtyki ;) To właśnie duży argument za tym, żeby zmienić kościół


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: AVE MARIA
PostNapisane: 06 lut 2013, 10:14 
Offline

Dołączył(a): 06 lut 2013, 09:02
Posty: 1
U mnie w kościele, nawet grzecznie przepraszają organistę aby po prostu nie grał. Z księdzem ma załatwione że jest gratisem do ślubu ale nikt go nie chce:). U mnie dziewczyna pięknie śpiewa Ave Maria itp za 150zł.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: AVE MARIA
PostNapisane: 01 mar 2013, 15:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 gru 2012, 11:13
Posty: 65
skrzypaczka napisał(a):
Witam.
Jestem skrzypaczką, (już od 13 lat gram na tym instrumencie :) ), oferuję Państwu oprawę muzyczną ślubów w kościele czy też ślubów cywilnych. Mam już niemałe doświadczenie w graniu na ślubach :) Jeśli chodzi o repertuar to jest on oczywiście uzależniony od Państwa indywidualnych potrzeb. Aktualnie mieszkam w Gdańsku, więc w grę wchodzi całe trójmiasto i okolice, nie ma też problemu z dojazdem na Mazury.
Jeśli ktoś byłby zainteresowany, proszę o kontakt tu lub gg:20138373. Telefon podam na priv :)
pozdrawiam, Ala



Szkoda, że dopiero teraz to czytam bo tyle się naszukałam skrzypaczki hmmm


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: AVE MARIA
PostNapisane: 04 mar 2013, 10:00 
Offline

Dołączył(a): 28 sie 2012, 09:09
Posty: 91
sasha no to zawsze tak jest :(


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group