Forum ślubne | Forum weselne
http://forum.terazslub.pl/

własny biznes:-)
http://forum.terazslub.pl/viewtopic.php?f=33&t=2302
Strona 1 z 1

Autor:  kordek99 [ 15 cze 2015, 12:59 ]
Tytuł:  własny biznes:-)

Witajcie, mam szybka prośbę o podanie mi jakichś namiarów na firmę, która proponowałaby drukowanie katalogów, chodzi mi konkretnie o katalogi ślubne. Mam własną firmę, organizującą wesela i inne imprezy okolicznościowe i właśnie ze względu głównie na tą organizację wesel zaistniała potrzeba, abyśmy utworzyły takie nasze autorskie katalogi, z naszymi zdjęciami, inspiracjami, troszkę kroniki by tam było – taka forma reklamy wizualnej:-) szukam dlatego drukarni lub agencji reklamowej, ale najlepiej online, bo nie mam czasu w sezonie i tak byłoby mi wygodniej:-) Jeśli ktoś ma coś w notesie zapisane, to proszę o porady, dzięki:-)

Autor:  timonka [ 15 cze 2015, 19:58 ]
Tytuł:  Re: własny biznes:-)

Witaj, najlepiej będzie jak poszukasz takiej drukarni w internecie. A zastanawiałaś się już w jakiej formie chcesz wykonać ten katalog? Jaki chcesz wybrać sposób oprawy katalogu? Jeśli Wasz katalog będzie miał więcej niż kilkanaście stron to może warto pomyśleć o oprawie pur. Fajne by było jakbyście nazwali jakoś fajnie poszczególne podrozdziały w katalogu.

Autor:  janka [ 16 cze 2015, 13:31 ]
Tytuł:  Re: własny biznes:-)

Nawet jeśli to tak teraz na szybko, to i tak ma ogromne znaczenie. Nawet jeśli z czasem poprawisz ten katalog, coś w nim zmienisz i w ogóle, to mimo wszystko pamiętaj, że ten katalog to Twoja wizytówka i pierwszy kontakt potencjalnego klienta z Twoją ofertą, pracami i tym co ogólnie masz do zaoferowania...tak więc nawet ten pierwszy i szybki katalog jest bardzo ważny ;)

Autor:  szerszeniatko [ 16 cze 2015, 14:58 ]
Tytuł:  Re: własny biznes:-)

Niezły pomysł takie drukowanie katalogów, ale jeśli ma to być reklama własnego biznesu to nie robiłbym tego na szybko. Aby nie było jakiś niedoróbek albo błędów językowych czy jakiś innych. Dodatkowo fajnie jakby projekt wstępny można byłoby otrzymać do domu przed ostatecznym wydrukowaniem.

Autor:  kordek99 [ 16 cze 2015, 15:12 ]
Tytuł:  Re: własny biznes:-)

Przede wszystkim gratuluje pomysłu:-) bardzo obrazowa forma reklamy:-) sama chciałabym, żeby w niektórych sklepach czy instytucjach usługowych były dostępne takie katalogi, to ułatwiłoby im pracę, a mi wybór:-) drukarnia internetowa powinna sprostać temu wyzwaniu, nieważne jaka, cyfrowa oczywiście, ale teraz to chyba wszystkie są cyfrowe:-) życzę sukcesów!

Autor:  jaccmajrzak [ 19 cze 2015, 20:34 ]
Tytuł:  Re: własny biznes:-)

ciekawe pomysły macie :)

Autor:  Graza6 [ 21 lip 2015, 10:26 ]
Tytuł:  Re: własny biznes:-)

A ja chciałabym Was prosić o radę w innej sprawie. Mam biuro rachunkowe. Chciałam je rozbudować, ale chyba będę musiała się z tym wstrzymać. Tydzień temu skończyło się wsparcie dla windows server 2003, a jest to system. którego używam i od tego czasu jest narażony. Istnieje możliwość migracji w http://www.migracja.windows-server2003.pl. Myślicie, że lepiej wykonać migracje, czy rozbudować firmę?

Autor:  forro [ 07 sty 2019, 08:37 ]
Tytuł:  Re: własny biznes:-)

A co ma jedno do drugiego? Moim zdaniem możesz rozbudować firmę, ale najpierw migracja.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/