suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 19 mar 2024, 04:55


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Karafki zamiast butelek
PostNapisane: 25 maja 2015, 09:58 
Offline

Dołączył(a): 09 lis 2014, 10:52
Posty: 6
Witam, byłam na ten weekend na weselu i spotkałam się z niespotykanym (:-)) pomysłem, a mianowicie: zamiast butelek z alkoholami, z winami, z whisky, z wódką, stały wszędzie kryształowe karafki, wypełnione różnymi rodzajami alkoholu...:-) powiem wam, że wyglądało to świetnie, elegancko i bardzo z klasą:-) moja znajoma oczywiście skrytykowała i powiedziała, że wino w karafce to przesada, karafka do whisky tak, ale do wina to ta karafka była dobrana, była taka smuklejsza, z wąską szyjką... Moim zdaniem było wszystko ok:-) a co wy myślicie o tak innowacyjnym pomyśle?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Karafki zamiast butelek
PostNapisane: 25 maja 2015, 14:48 
Offline

Dołączył(a): 24 mar 2015, 17:55
Posty: 31
Akurat whisky czy inne alkohole poza wódką,jak najbardziej pasują do karafki,ale sama wódka wystarczy w zupełności jak będzie w butelce plus do tego ładna zawieszka i etykieta:) te bez problemu znajdziesz u nas,zajmujemy się dekoracjami ślubnymi.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Karafki zamiast butelek
PostNapisane: 26 maja 2015, 07:25 
Offline

Dołączył(a): 12 kwi 2014, 23:27
Posty: 2
Pomysł bardzo elegancki i na poziomie...powiedziałabym, że wręcz zazdroszczę jej ;)...oczywiście zakładając, że gości też miała na poziomie...takich bon ton, to naprawdę super :)
Też bym chciała, żeby na moim weselu coś takiego się udało.
A co do koleżanki i opinii o karafce do wina, to dziewczyna zupełnie się nie zna na rzeczy :P Jest to jak najbardziej ok :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Karafki zamiast butelek
PostNapisane: 26 maja 2015, 19:54 
Offline

Dołączył(a): 24 cze 2014, 20:07
Posty: 7
Witaj, to wcale nie jest taki niespotykany pomysł, wręcz jest naprawdę bardzo elegancki i ekskluzywny. Karafka do whisky prezentuje się zdecydowanie lepiej niż butelka z etykietą. Nie tylko whisky pasuje do karafki, moim zdaniem wino jak najbardziej również. Nawet smakuje lepiej. Jeśli kogoś na to stać i ma taką fantazje, to kto bogatemu zabroni.


Ostatnio edytowano 29 maja 2015, 08:46 przez esoraya92, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Karafki zamiast butelek
PostNapisane: 26 maja 2015, 22:37 
Offline

Dołączył(a): 30 mar 2014, 18:41
Posty: 2
Karafki są znane od nie wiem ilu lat. Zdziwiona jestem tylko, że jakiś dom weselny miał tyle karafek. Odwiedzałam ostatnio trzy i nigdzie nie było ani jednej, no ale może idzie nowe. Chociaż nie wiem czy wesele było w domu weselnym. W domu mamy karafki, ale w zasadzie korzystam z nich, gdy podaję pomarańczówkę albo wiśnióweczkę własnej roboty. Jak pojawia się whisky to po imprezie przypomina nam się, że można było podać inaczej.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Karafki zamiast butelek
PostNapisane: 12 cze 2015, 13:59 
Offline

Dołączył(a): 12 cze 2015, 13:47
Posty: 4
Bardzo ważne na stole jest odpowiednie ustawienie napojów i soków. Soki najlepiej przelać do dużych dzbanków, a wino do karafek. Wtedy dużo lepiej to wszystko wygląda.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Karafki zamiast butelek
PostNapisane: 29 cze 2015, 18:38 
Offline

Dołączył(a): 11 lut 2015, 15:54
Posty: 70
Super sprawa, tylko trzeba na te karafki uważać, żeby ich przypadkiem nie stłuc :P


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Karafki zamiast butelek
PostNapisane: 05 lis 2015, 10:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lis 2014, 09:37
Posty: 93
Lokalizacja: Gdańsk
Karafki i dzbanki na soki i napoje ok, ale alkohol trzeba jakoś podpisać!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Karafki zamiast butelek
PostNapisane: 05 lis 2015, 14:51 
Offline

Dołączył(a): 03 lis 2015, 16:31
Posty: 8
Chyba szkoda mi by było postawić karafki na stół, myślę, że dużo by się pobiło. Butelki wygodniejsze bo i tak je później wyrzucisz i tak więc nie będzie szkoda jak się pobiją :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Karafki zamiast butelek
PostNapisane: 24 lis 2015, 14:38 
Offline

Dołączył(a): 17 wrz 2015, 13:09
Posty: 33
Ja bym się bała, że kelnerzy zaczną oszukiwać i będą mniej nalewać, albo podmienią alkohole. A butelka zawsze ma banderolę i wiadomo, co się pije


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group