suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 21:47


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Kazanie na ślubie
PostNapisane: 25 gru 2010, 09:57 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
To jest naprawdę chore z tym kazaniem niedługo powstanie lista tematów i przy każdym inna kwota żeby młodzi mogli sobie wybrać czy dają mało i słuchają o homoseksualistach czy płaca tak żeby ksiądz był zadowolony i maja kazanie o aniołkach i szczęśliwym życiu


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Nauki przedmałżeńskie
PostNapisane: 26 gru 2010, 12:58 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
wiesz co to tak na prawdę zależy od księdza i od proboszcza - jak on ich trzyma wszystkich w ryzach to jest ok - a poza tym zawsze można iść z tym nagraniem do biskupa i pokazać jak to księża się na ślubie wypowiadają - w końcu to Wasz ślub a nie zwykła msza i powinien się wypowiadać o małżeństwie w samych superlatywach a nie poruszać tematów zupełnie od czapy


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Nauki przedmałżeńskie
PostNapisane: 27 gru 2010, 11:33 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Tylko co mi da wyprawa do proboszcza skoro ślubu nikt mi nie udzieli jeszcze raz chyba tylko żeby innym parom tak sie nie przytrafiło


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Nauki przedmałżeńskie
PostNapisane: 27 gru 2010, 15:08 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
Skoro on by tak publicznie się wyraził, to równie dobrze Wy po też możecie - do proboszcza a jak on nie zareaguje odpowiednio to i do lokalnej gazety ;P hehe no ja tego nie zakładam, że u mnie tak bedzie i mam nadzieję, że się nie pomylę i kazanie będzie takie jakie powinno być :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Nauki przedmałżeńskie
PostNapisane: 27 gru 2010, 16:01 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Mam nadzieje ze i u nas kazanie piękne ale wyprawę do proboszcza w razie jakiś nieprzyjemności uważam trochę za bezsensowna ponieważ i tak nie da rady cofnąć czasu i wygłosić kazania jeszcze raz a żadne pieniądze myślę ze by tego też nie wynagrodziły


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Nauki przedmałżeńskie
PostNapisane: 27 gru 2010, 23:52 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
wiesz nie chodzi o pieniądze tylko zwrócenie uwagi, że coś jest nie tak, skoro takie a nie inne kazanie by wygłosił, niezwiązane ze ślubem - bo jak każdy tak to zostawi to taki ksiądz dalej będzie "uprawiał samowolkę"...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Nauki przedmałżeńskie
PostNapisane: 30 gru 2010, 14:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
tak szczerze to mało mnie interesuje kazanie jakie ksiądz wygłosi podczas slubu - najważniejsze , zeby co do przysiegi się nie pomylił....ehhhh
filmowiec i tak wytnie kazanie na płycie, żeby nudów było jak najmniej, a to co ważne, miłe i zabawne się zmieściło :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Kazanie na ślubie
PostNapisane: 01 sty 2011, 12:48 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 18:22
Posty: 161
Ja byłam na takim ślubie, gdzie para młoda już od roku mieszkała razem.. a ksiądz powiedział że to jest idealny przykład dla niewiast.. myślałam ze wybuchnę :evil: .. a innej koleżance nie udzielił ślubu bo powiedział że mieszka już z chłopakiem.. widocznie mało płaciła.. parodia


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Koszt ślubu kościelnego
PostNapisane: 02 sty 2011, 11:31 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
No właśnie nigdy nie przewidzisz co Ci ksiądz powie i tak się utarło że im dasz więcej tym będziesz mieć ładniejsze kazanie tyle tylko że skoro jest co łaska to skąd mamy wiedzieć ile to jest dla danego księdza "więcej" a ile "za mało".


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Koszt ślubu kościelnego
PostNapisane: 02 sty 2011, 11:35 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 18:22
Posty: 161
jak mój ksiądz będzie mówił jakiś głupotach to wytnę kazanie...z kasaty...i tak się zastanawiam czy to umieszczać na kasecie ;) tylko tyle że mój ksiądz ma dobry kontakt z rodziną...chyba że poproszę innego znajomego księdza ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group