suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 18 kwi 2024, 18:07


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Kazanie na ślubie
PostNapisane: 05 sty 2011, 22:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
w kościele chyba mają ustalony harmonogram kto kiedy i jaka mszę odprawia...u mnie ja dowiaduje się juz praktycznie na slubie lub dzień wcześniej, także nigdy nie wiadomo jakiego kazania sie spodziewać, bo wszystko zależy od tego jaki ksiądz i jakie natchnienie...
ja sama zyczyłabym sobie szybkiego kazania o potedze miłości i trwalości związku :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Kazanie na ślubie
PostNapisane: 05 sty 2011, 22:47 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
mojej szwagierce ksiądz mówił, że on będzie - jeszcze kilka dni przed ślubem tak było, a jak weszli do kancelarii tuż przed podpisywać dokumenty to się okazało że ten ich musiał pilnie wyjechać i ich nawet nie poinformował o zmianie, u przyjaciółki było wiadomo wcześniej, no a my pewnie weźmiemy kolegę księdza :) także myślę że to kwestia ustalenia - podejścia do ulubionego księdza w parafii i powiedzenie wprost, że chcielibyśmy żeby nam ksiądz udzielił ślubu a nie przez księdza-pośrednika w stylu, że wolelibyśmy żeby nam inny ksiądz odprawiał a nie ten z którym rozmawiamy


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Kazanie na ślubie
PostNapisane: 05 sty 2011, 22:51 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Mam nadzieje ze zdążymy poznać księdza który do nas trafi bo jak na razie żadnego znajomego nie mamy a to jednak fajnie jak już wcześniej ksiądz zna młodych nie widzi ich po raz pierwszy przed sama msza i jak tu dobrać słowa które będą do nich pasować?
Powinnam isc poznac mojego księdza, ale niebardzo wiem jak mam się do tego zabrać - iść na plebanie i powiedzieć ze robię casting na księdza który udzieli nam ślubu ??


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Kazanie na ślubie
PostNapisane: 05 sty 2011, 23:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
ja myślę, że możesz chodzic do tego kościola słuchać kazań i księży, zobaczyć który mówi z sensem i może go poprosić lub na kilka tygodni przed ślubem spytac w kancelarii kto bedzie slubu udzielał i wtedy porozmawiać o ślubnym kazaniu właśnie z konkretnym księdzem!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Kazanie na ślubie
PostNapisane: 05 sty 2011, 23:24 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Chyba nie miałabym odwagi prosić księdza żeby wspomniał o jakimś tam temacie a inny omijał z daleka....


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Kazanie na ślubie
PostNapisane: 05 sty 2011, 23:26 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
ale myślę, że to dobre rozwiązanie jest, poznać księży i po prostu zapytać czy mogliby i powiedzieć, że bardzo Wam zależy na takim temacie :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Kazanie na ślubie
PostNapisane: 05 sty 2011, 23:32 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Ale nam właśnie nie zależy na żadnym konkretnym temacie tylko na księdzu który mówi z serca i dobrze nam życzy a nie klepie trzy po trzy i w myślach przelicza ile zarobił


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Kazanie na ślubie
PostNapisane: 28 cze 2011, 11:21 
Offline

Dołączył(a): 28 cze 2011, 08:42
Posty: 8
u mnie bedzie ksiadz, przyjaciel rodziny, ktory byl na mojej komunii, a juz jest na innej parafii. jest super! zna nas jako pare, moja i mojego faceta rodzine wiec mysle ze kazanie powie od serca i z dusza


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Kazanie na ślubie
PostNapisane: 30 cze 2011, 11:14 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
A powiedzcie czy chcecie mie kazanie na filmie? Ja zakladając że będzie fajny ksiądz i będzie mówił do nas a nie ot tak sobie to bym chciała ale dla innych gości może to być nudne i sama nie wiem...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Kazanie na ślubie
PostNapisane: 30 cze 2011, 12:01 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
jak dla gości będzie nudne, to sobie przewiną, albo można im dać skróconą wersję ;) ja jestem chyba coraz bardziej za kazaniem na płycie, szczególnie po ślubie mojej koleżanki w czerwcu, gdzie ksiądz super kazanie powiedział im od serca :) i nie było długie :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group