suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 23:08


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 135 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Lista prezentów - za i przeciw !
PostNapisane: 21 gru 2010, 14:26 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
mi akurat na kolorze poscieli nie zalezy, wczesniej Katorii tylko cos wspomnial ze kolorystyka moze nie pasowac, ja akurat moge miec posciel pomaranczowa czy fioletowa, i dlatego napisalam ze zzawsze mozna podpowiedziec o kolorystyce, jesli sie podpowiada posciel to moza przeciez od razu wspomniec ze widzialo sie tako ładna np lilowa czy zielona, mysle ze nikt tego zle nie odbierze, ja osobiscie bym woala zeby np ktos mi powiedzial " jak chcesz kupic poscie lto postarj sie by była czerwona bo o takiej marzymy" niz np wlasnie mam kupic w takim kolorze ze im sie nie bedzie podobalo.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Lista prezentów - za i przeciw !
PostNapisane: 21 gru 2010, 16:06 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
Każdy to widzi po swojemu - grunt to delikatnie ale szczerze podać "komunikat" jak by się to widziało wszystko.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Lista prezentów - za i przeciw !
PostNapisane: 21 gru 2010, 18:33 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Ja bym sie wstydziła włożyć do koperty 30 złotych a tym bardziej zadzwonić do młodych i powiedzieć że nie mam dla nich na prezent i wolałabym kupić coś tańszego. Też uważam ze powiedzenie że lubimy satynowa czy zieloną pościel nie jest narzucaniem.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Lista prezentów - za i przeciw !
PostNapisane: 21 gru 2010, 21:22 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
Katorii napisał(a):
Ja bym sie wstydziła włożyć do koperty 30 złotych a tym bardziej zadzwonić do młodych i powiedzieć że nie mam dla nich na prezent i wolałabym kupić coś tańszego. Też uważam ze powiedzenie że lubimy satynowa czy zieloną pościel nie jest narzucaniem.

dzieki ze chociaz ktos trzyma moja strone bo juz czulam sie osaczona hehe :) mi osobiscie by bylo glupio dac nawet 100 zł w kopecie i wtedy juz bym woalal kupic np jakis blender czy satynowa posciel, jakos ładnije mi to wyglada, i nie uwazam ze jesli komus powiem ze marze o zielonej poscieli to ktos sie obrazi, to nie znaczy ze narzucam i musi mi kupic zielony bo inaczej bede zla,


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Lista prezentów - za i przeciw !
PostNapisane: 22 gru 2010, 12:47 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
No to jest kolejna kwestia w której się zgadzamy :) w ogóle jeśli nie miałabym na prezent chociaż tyle ile młodzi wydali na mnie to zastanawiałabym się czy iść wiem że brzmi to jakbym spała na pieniądzach ale teraz gdy sama widzę ile kosztuje zaproszenie jednej pary to jako gość nie chciałabym żeby na mnie stracili. Chociaż z kolei z punktu widzenia młodej jeśli kogoś zapraszam to dlatego że chce sie z nim dzielić swoją radością a nie dla prezentu ale samej byłoby mi głupio gdybym odebrała telefon i usłyszała że nie mamy dla Was na prezent


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Lista prezentów - za i przeciw !
PostNapisane: 22 gru 2010, 13:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
no ja też gdybym nie maiala tych 300pln do koerty, to było by mi głupio iść w ogóle na ślub; w końcu ktoś wydał wiele więcej kasy na to przyjecie, którego uczestnikiem będę


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Lista prezentów - za i przeciw !
PostNapisane: 22 gru 2010, 13:49 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
ja jestem tego zdania ze kto moze niech włozy te pieniązki a kto chce niech da prezent i taki wierszyk napisze, bo czasem mlodzi pisza ze tylko kasa i potem gosc nie chce przyjechac bo nie ma a mlodzi przeciez nie chcieli prezentu.a czasem za 50 zł mozna kupic cos naprawde ładnego i wyglada jakby kosztowalo 200 zł, to chodzi o komfort psychiczny goscia


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Lista prezentów - za i przeciw !
PostNapisane: 23 gru 2010, 10:25 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Ze mnie to się narzeczony śmieje że jakiś kompleks mam bo zazwyczaj za właśnie niewielką kasę potrafię wyszukać na prawdę fajne prezenty i uwielbiam pakować je w duże paczki niezależnie co to jest :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Lista prezentów - za i przeciw !
PostNapisane: 28 gru 2010, 15:33 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
hehe ja mam to samo., czasem mozna wyszukac cos fajnego na wyprzedazy, ja np w sierpniu bylam na 2 weselach i nie bylo mnie stac by kazdej parze wlozyc po 200 czy 300 zł bo skad wziasc kase a do tego trzeba sie ubrac i dojechac na miejsce wiec weszlam na allegro i za 100 zł kupilam robot kuchenny , ktory sieka kroji miesza itp a w sklepie on koszuje 200 zł, szliśmy z wielkim pudlem i kazdy mowil ze sie wykosztowalismy :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Lista prezentów - za i przeciw !
PostNapisane: 29 gru 2010, 10:48 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Dokładnie a taki robot zawsze się w kuchni przyda a zazwyczaj zawsze są jakieś ważniejsze potrzeby i szkoda wydawać kasy żeby go kupić


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 135 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group