suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 19:52


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 135 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Lista prezentów - za i przeciw !
PostNapisane: 28 mar 2015, 09:25 
Offline

Dołączył(a): 28 mar 2015, 09:07
Posty: 2
Dobrze, że trafiłam na ten wątek. Słuchaj ja mam taki dylemat. Bo ja nie wiem, czy wypada mi mówić, że chcę dostać konkretną rzecz na ślub. Sprawa ma się tak, że podoba mi się jeden zestaw z kryształów ze strony https://www.krysztaly3d.pl. No ale to tanie nie jest, więc nie chce też obarczać tym jednej osoby. Ale z drugiej strony to jest jedyna rzecz, która chce dostać, więc nie ma sensu tworzenie listy prezentów. Co mi podpowiecie? Jak to zrobić, żeby nie było to zbyt nachalne?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Lista prezentów - za i przeciw !
PostNapisane: 30 mar 2015, 13:43 
Offline

Dołączył(a): 19 sty 2015, 11:00
Posty: 5
PLUSY

Główną zaletą listy prezentów jest uniknięcie niedopasowanych lub powtarzających się podarków. Goście od początku są poinformowani o tym, na czym Wam szczególnie zależy.
Lista prezentów z zamieszczoną ceną umożliwia gościom finansowe przygotowanie się do zakupu prezentów. Odwieczny problem „ile włożyć do koperty” znika zatem bez śladu.
Znika również kłopot związany ze sprzedażą niedopasowanych prezentów – bo w końcu kto potrzebuje trzech sokowirówek?
Dzięki temu, że listę opieracie na analizie swoich potrzeb, prezenty od gości mogą być naprawdę dopasowane – mogą to być elementy wystroju wnętrz, sprzęt domowy lub…. wymarzona wycieczka na koniec świata!
Decydując się na listę zaoszczędzicie gościom stresu związanego z wyborem prezentów oraz nerwowych godzin w centrach handlowych.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Lista prezentów - za i przeciw !
PostNapisane: 14 maja 2015, 15:05 
Offline

Dołączył(a): 14 maja 2015, 14:33
Posty: 9
Ja mialam takie specjalne bileciki wlozone z wierszykiem do zaproszenia, dawalam tylko tym co chciałam.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Lista prezentów - za i przeciw !
PostNapisane: 16 maja 2015, 23:24 
Offline

Dołączył(a): 13 kwi 2015, 10:57
Posty: 3
Ja myślę, że zaproszeni goście nie potraktują takiej listy jako nietaktu, ale raczej jako pomoc i odczują ulgę, że taka lista istnieje :) Wiadomo, że czasem wybór odpowiedniego prezentu to trudna sprawa, a często mimo wysiłków prezent jest nietrafiony. Z listą sprawa jest znacznie prostsza.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Lista prezentów - za i przeciw !
PostNapisane: 28 maja 2015, 20:26 
Offline

Dołączył(a): 28 maja 2015, 20:21
Posty: 2
Jeżeli tylko na tej liście prezentów jest przedział cenowy tzn prezenty zarówno za 50 jak i za 500 złotych to czemu nie. Jeżeli lista jest taka, że nie wiadomo skąd wziąć pieniądze na prezent to zdecydowanie nie. Jest to o tyle dobre, że nie dostaniemy np 4 miksery.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Lista prezentów - za i przeciw !
PostNapisane: 29 maja 2015, 14:27 
Offline

Dołączył(a): 23 cze 2014, 19:42
Posty: 150
W sumie racja. Przecież nie każdy jest w stanie kupić prezent za 500 zł. Poza tym jak goście mieliby się podzielić?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Lista prezentów - za i przeciw !
PostNapisane: 02 cze 2015, 09:49 
Offline

Dołączył(a): 02 maja 2015, 11:55
Posty: 4
Lista prezentów jest fajnym pomysłem, ale myślę, że jednak wielu gości mogłoby się nie dostosować. Jeśli byśmy napisali np. "pościel" to kupiliby może o takim wzorze, jaki nam się nie podoba, i co wtedy? Zwłaszcza starsze osoby trzymają się innych stylów.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Lista prezentów - za i przeciw !
PostNapisane: 03 cze 2015, 16:10 
Offline

Dołączył(a): 03 cze 2015, 15:58
Posty: 1
Lista prezentów to nie tylko korzyści dla pary młodej ale przedewszystkim dla gości. Na zachodzie i w stanach wishlisty ślubne są standardem i pewnie u nas też staną się tak samo popularne jak wizytówki na stół jeszcze parę lat temu to też budziło wilekie obawy a dzisiaj praktycznie wszystkie wesela mają wizytówki na stołach.
Wspólnie ze znajomymi stworzyliśmy właśnie webaplikację umożliwiającą tworzenie wishlist ślubnych, rozwiązanie jest w fazie be testów ale wszystko już działa poprawnie.
Do aplikacji można zalogować się na tej stronie https://iwisher.pl/login podając hasło: chcę testować
Szersze info znajdziecie tutaj https://iwisher.pl/welcome a specjalnie pod śluby przygotowujemy stronę tutaj http://slub.iwisher.pl/


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Lista prezentów - za i przeciw !
PostNapisane: 06 lip 2015, 10:42 
Offline

Dołączył(a): 17 cze 2015, 21:30
Posty: 4
Współcześnie chyba wszystkie młode pary cieszą się najbardziej z pieniędzy. Nie chodzi tutaj o to, by zwrócić wesele, a o to, by mieć cokolwiek na start. Oczywiście dobrym prezentem są też dobrej jakości ręczniki, pościele, zastawy. To jest kosztowne, a każdy w domu mieć musi.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Lista prezentów - za i przeciw !
PostNapisane: 13 sie 2015, 21:13 
Offline

Dołączył(a): 21 lip 2015, 00:44
Posty: 2
Uważam, że lista prezentów ślubnych to dobry pomysł, bo wtedy prezenty nie powtarzają się. Młodzi mogą wybrać co chcą. Dwa miesiące temu pobierał się mój chrześniak, ja jako chrzestna zapytałam mojego chrześniaka czy bardziej przydadzą im się pieniążki czy lepiej jak kupię im prezent, wybrali lodówkę i odkurzacz, pomogli mi zamówić przez internet w electro.pl bo mieszkamy na wsi i za daleko mamy sklepy stacjonarne. Przesylka doszła dobrze zapakowana. Inni goście z tego co wiem też dostali listę prezentów.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 135 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group