suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 29 mar 2024, 02:23


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 135 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Lista prezentów - za i przeciw !
PostNapisane: 06 lut 2014, 13:09 
Offline

Dołączył(a): 06 lut 2014, 13:02
Posty: 3
Dobrze mówisz ale gości weselni sami często przyznają że wolą dać młodej parze pieniądze niż bawić się w kupno prezentów. Wygoda w jakimś sensie też w tym jest .


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Lista prezentów - za i przeciw !
PostNapisane: 18 lut 2014, 11:52 
Offline

Dołączył(a): 18 lut 2014, 11:34
Posty: 4
fakt, kasa to kasa - można sobie kupić to co potrzeba, nie martwiąc się o trzy żelazka


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Lista prezentów - za i przeciw !
PostNapisane: 07 mar 2014, 12:59 
Offline

Dołączył(a): 07 mar 2014, 12:44
Posty: 49
radamasntys napisał(a):
Czy organizując wesele , bierzecie pod uwagę że możecie dostać 3 roboty kuchenne, 2 mikrofalówki i inny sprzęt w mnogiej ilości :)

Czy ktoś z was robił listę prezentów i wysyłał ją zaproszonym gościom ?

Ja jak pisałam w innym topicu wcześniej umówiłam się z gośćmi że wolę koperty, jednak parę osób i tak pewnie coś kupi :)

Czy ktoś kiedyś z was dostał taką listę oczekiwanych prezentów i wybierał coś z niej ? Jak to wygląda w rzeczywistości ?

yhm... uważam, że to zły pomysł. Nie fajnie jest pisać np. Parowar firmy xxx i model xxx, a gdy tego nie zrobimy jest duża szansa, że niektórzy cwaniacy kupią sprzęt tańszej firmy z którego nie będziemy zadowoleni:/


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Lista prezentów - za i przeciw !
PostNapisane: 11 mar 2014, 11:23 
Offline

Dołączył(a): 13 lut 2014, 13:26
Posty: 2
Olcia napisał(a):
Strona internetowa jest fajnym pomysłem, ale nie trzeba na nią wydawać tyle pieniędzy :)
Znalezienie najtańszego serwera i niedrogiej domeny i osobiste jej opracowanie przez młodych nie jest sprawą trudna, a w ten sposób możemy się zmieścić w kilkunastu złotych :):)


Dokładnie :) Jak mój brat brał ślub i poprosił mnie, żebym ogarniała kwestię prezentów - właśnie taką stronę założyłam, domenę i hosting wykupiłam na prohost.pl, nie wyszło drogo, każdy wiedział, co jeszcze zostało na liście, a ja nie musiałam odbierać miliona telefonów


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Lista prezentów - za i przeciw !
PostNapisane: 13 mar 2014, 16:14 
Offline

Dołączył(a): 13 mar 2014, 16:01
Posty: 3
Też tak zrobiliśmy! polecam :))


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Lista prezentów - za i przeciw !
PostNapisane: 17 mar 2014, 15:07 
Offline

Dołączył(a): 17 mar 2014, 11:37
Posty: 16
według mnie ten pomysł z stroną www jest dobry ale osobiście to wolałbym wierszyk ten o pieniążkach w kopercie :)
z drugiej strony nawet jakby były dwa parowary to tez byłoby dobrze jeden zawsze można spieniężyć
zapraszam na busyniemcy.eu


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Lista prezentów - za i przeciw !
PostNapisane: 07 kwi 2014, 10:13 
Offline

Dołączył(a): 07 kwi 2014, 10:06
Posty: 6
Ja osobiście nie chce nic nikomu narzucać i robić jakąś listę, ani też pisać na zaproszeniach wierszyki typu "chcemy kaes" wydaje mi się, że nie ma już takiej tendencji na kupowanie pościeli ręczników, serwisów, mikserów itd. większość ludzi daje pieniądze, a jak trafi się jakiś prezent to będzie mile widziany

____________________
U nas największy wybór. http://coolprojects.buzznet.com/user/ Wejdź i sam zobacz.


Ostatnio edytowano 23 cze 2014, 11:03 przez ecoagatha98, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Lista prezentów - za i przeciw !
PostNapisane: 08 kwi 2014, 08:59 
Offline

Dołączył(a): 08 kwi 2014, 08:25
Posty: 2
Lokalizacja: Kraków
Kupowanie prezentów odchodzi do lamusa. Coraz częściej ludzie wybierają kopertę jest łatwiej i nie trzeba się martwić co mamy kupić.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Lista prezentów - za i przeciw !
PostNapisane: 08 kwi 2014, 10:04 
Offline

Dołączył(a): 08 kwi 2014, 10:01
Posty: 2
Tradycyjni ludzie jeszcze wybierają prezenty , jednak żeby się nie powtarzać to coraz częściej dają kopertę bo młodzi mają wtedy jakiś start w życiu.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Lista prezentów - za i przeciw !
PostNapisane: 08 kwi 2014, 10:26 
Offline

Dołączył(a): 08 kwi 2014, 10:18
Posty: 1
Koperta powinna wynikać z czasów, jakie mamy obecnie. Inwestycja w porządne wesele, gdy obie rodziny są... delikatnie mówiąc "rozbudowane" i przybędzie z każdej strony po ponad 100 osób, to inwestycja... delikatnie mówiąc "niemała". Z oprawą i wszystkim, co potrzeba żeby się znalazło na weselu to kilkadziesiąt tysięcy. Włożyć parę stówek do koperty to naprawdę nie jest trudne, a najbardziej przydatne dla startujących w życie młodych.
A zamiast kwiatów wino :) Zamiast gnijących i cuchnących z czasem zielsk coś rozgrzewającego :) Jak dla mnie idealny pomysł.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 135 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group