suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 19 mar 2024, 08:50


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: własny biznes:-)
PostNapisane: 15 cze 2015, 12:59 
Offline

Dołączył(a): 08 gru 2014, 20:56
Posty: 5
Witajcie, mam szybka prośbę o podanie mi jakichś namiarów na firmę, która proponowałaby drukowanie katalogów, chodzi mi konkretnie o katalogi ślubne. Mam własną firmę, organizującą wesela i inne imprezy okolicznościowe i właśnie ze względu głównie na tą organizację wesel zaistniała potrzeba, abyśmy utworzyły takie nasze autorskie katalogi, z naszymi zdjęciami, inspiracjami, troszkę kroniki by tam było – taka forma reklamy wizualnej:-) szukam dlatego drukarni lub agencji reklamowej, ale najlepiej online, bo nie mam czasu w sezonie i tak byłoby mi wygodniej:-) Jeśli ktoś ma coś w notesie zapisane, to proszę o porady, dzięki:-)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: własny biznes:-)
PostNapisane: 15 cze 2015, 19:58 
Offline

Dołączył(a): 05 maja 2015, 19:49
Posty: 2
Witaj, najlepiej będzie jak poszukasz takiej drukarni w internecie. A zastanawiałaś się już w jakiej formie chcesz wykonać ten katalog? Jaki chcesz wybrać sposób oprawy katalogu? Jeśli Wasz katalog będzie miał więcej niż kilkanaście stron to może warto pomyśleć o oprawie pur. Fajne by było jakbyście nazwali jakoś fajnie poszczególne podrozdziały w katalogu.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: własny biznes:-)
PostNapisane: 16 cze 2015, 13:31 
Offline

Dołączył(a): 13 maja 2015, 20:35
Posty: 3
Nawet jeśli to tak teraz na szybko, to i tak ma ogromne znaczenie. Nawet jeśli z czasem poprawisz ten katalog, coś w nim zmienisz i w ogóle, to mimo wszystko pamiętaj, że ten katalog to Twoja wizytówka i pierwszy kontakt potencjalnego klienta z Twoją ofertą, pracami i tym co ogólnie masz do zaoferowania...tak więc nawet ten pierwszy i szybki katalog jest bardzo ważny ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: własny biznes:-)
PostNapisane: 16 cze 2015, 14:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 cze 2015, 10:21
Posty: 1
Lokalizacja: Wrocław
Niezły pomysł takie drukowanie katalogów, ale jeśli ma to być reklama własnego biznesu to nie robiłbym tego na szybko. Aby nie było jakiś niedoróbek albo błędów językowych czy jakiś innych. Dodatkowo fajnie jakby projekt wstępny można byłoby otrzymać do domu przed ostatecznym wydrukowaniem.


Ostatnio edytowano 18 cze 2015, 13:50 przez szerszeniatko, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: własny biznes:-)
PostNapisane: 16 cze 2015, 15:12 
Offline

Dołączył(a): 08 gru 2014, 20:56
Posty: 5
Przede wszystkim gratuluje pomysłu:-) bardzo obrazowa forma reklamy:-) sama chciałabym, żeby w niektórych sklepach czy instytucjach usługowych były dostępne takie katalogi, to ułatwiłoby im pracę, a mi wybór:-) drukarnia internetowa powinna sprostać temu wyzwaniu, nieważne jaka, cyfrowa oczywiście, ale teraz to chyba wszystkie są cyfrowe:-) życzę sukcesów!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: własny biznes:-)
PostNapisane: 19 cze 2015, 20:34 
Offline

Dołączył(a): 12 maja 2015, 11:28
Posty: 2
ciekawe pomysły macie :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: własny biznes:-)
PostNapisane: 21 lip 2015, 10:26 
Offline

Dołączył(a): 28 maja 2014, 10:13
Posty: 40
A ja chciałabym Was prosić o radę w innej sprawie. Mam biuro rachunkowe. Chciałam je rozbudować, ale chyba będę musiała się z tym wstrzymać. Tydzień temu skończyło się wsparcie dla windows server 2003, a jest to system. którego używam i od tego czasu jest narażony. Istnieje możliwość migracji w http://www.migracja.windows-server2003.pl. Myślicie, że lepiej wykonać migracje, czy rozbudować firmę?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: własny biznes:-)
PostNapisane: 07 sty 2019, 08:37 
Offline

Dołączył(a): 23 cze 2014, 19:42
Posty: 150
A co ma jedno do drugiego? Moim zdaniem możesz rozbudować firmę, ale najpierw migracja.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group