suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 29 mar 2024, 12:25


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wyjście z Kościoła
PostNapisane: 06 gru 2010, 20:35 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 18:22
Posty: 161
byłam na kilku weselach i jednak zazwyczaj gołabki nie chciały wylecieć dopiero po chwili ale tak to moge doradzic ze łądnie wyglada gdy jest kilka ;) bo duzo razy byla tylko para i to nie daje efektu jak np ok 10 ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Wyjście z Kościoła
PostNapisane: 06 gru 2010, 21:27 
Offline

Dołączył(a): 03 gru 2010, 20:49
Posty: 70
Płatki roż, konfetti, ryż, pieniążki... super!! Niech sypia czym chca:D Jak ma przynieść szczęscie to kilogramami heheh a i jak ładnie na zdjeciach to wygląda:D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wyjście z Kościoła
PostNapisane: 06 gru 2010, 21:34 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 18:22
Posty: 161
mi koleżnka powiedziała że jej ksiadz zabrania rzucania ryżem bo tak jakby chlebem <szok>


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wyjście z Kościoła
PostNapisane: 06 gru 2010, 23:19 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Ja słyszałam ze zabraniają ze względu na to że nie ma później komu tego sprzątać. Mam nadzieje ze nasz ksiądz się zgodzi choć trochę się boję bo to dość popularna katedra.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wyjście z Kościoła
PostNapisane: 07 gru 2010, 08:18 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Ale co jest przesadą sypanie ryżem przed kościołem? Przecież można wszystko połączyć i zbieranie grosików i pierwszy taniec.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wyjście z Kościoła
PostNapisane: 07 gru 2010, 12:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 gru 2010, 15:37
Posty: 102
Lokalizacja: okolice Krakowa
Katorii napisał(a):
Ja słyszałam ze zabraniają ze względu na to że nie ma później komu tego sprzątać. Mam nadzieje ze nasz ksiądz się zgodzi choć trochę się boję bo to dość popularna katedra.

A od czego jest kościelny.... Przecież za coś mu się płaci.. ech.. Szkoda słów...
Przecież to taki miły zwyczaj... Choć czasem ciężko usunąć ryż z włosów... Byłam kiedyś na weselu, gdzie Pan Młody miał pełno ryżu we włosach :D Dość komicznie to wyglądało, dopiero po jakiejś godz. pozbył się wszystkiego heh

A płatki róż- bardzo romantycznie....
Ja uwielbiam takie sypanie konfetti, ryż, grosiki na szczęście i cukierki... Dzieciaki zazwyczaj pomagają zbierać Młodym, żeby było szybciej :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wyjście z Kościoła
PostNapisane: 07 gru 2010, 12:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
ja za gołębiami to bym nie była...a co jeśli taki gołąbek "narobi" mi na sukienkę ;) ehhh
ale uważam, że rzeczywiście warto jakąś atrakcje mieć chociaż sama nie mam pomysłu.
fajnie czasem wygląda jak koledzy z pracy młodego/młodej są ubrani w munduryi robią taki tunel, nie wiem jak to nazwać...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wyjście z Kościoła
PostNapisane: 07 gru 2010, 14:10 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 18:22
Posty: 161
może po jednej stronie panie a po drugiej stronie panowie i każdy trzyma długa róże np w gorze :) to też ładnie wygłada


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wyjście z Kościoła
PostNapisane: 07 gru 2010, 16:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
Jakoś mnie gołabki nie przekonują. Też byłam na weselu, gdzie były one 'uzyte'... nie chiały odlecieć, było małe zamieszanie. Trzeba brać pod uwagę zawsze fakt, że to tylko zwierzę i nie sposób przewidzieć ich zachowania.

Ostatnio byłam na ślubie, gdzie ksiądz zapowiedział, ze nie życzy sobie rzucania ryżem ani niczym innym, bo, tak jak ktoś wspomniał wcześniej, nie ma kto tego sprzatać. Wysunał tez argument grzechu marnotractwa jedzenia.

Moim zdnaiem fajnie fo wyglada, poza tym taka chyba jest tradycja, nie?

Płatki świetnie wyglądaja wystrzeliwane z takich specjalnych tub-na zdjeciach wygląda niesamowicie to! :) a do sprzątania nie ma za wiele...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wyjście z Kościoła
PostNapisane: 13 gru 2010, 08:59 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
Ja otrzymałam informację od znajomej ze jej siostra np. na swym ślubie po wyjściu z kościoła wypuściła wraz z mężem mnóstwo balonów napełnionych helem, co o tym sądzicie?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group