suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 19 mar 2024, 03:02


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wyjście z Kościoła
PostNapisane: 15 gru 2010, 18:42 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Ja chyba wolałabym czerwone wtedy wiadomo ze to róża :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Wyjście z Kościoła
PostNapisane: 15 gru 2010, 20:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
Katorii napisał(a):
Ja chyba wolałabym czerwone wtedy wiadomo ze to róża :)



ewentualnie w kolorze fuksji.. :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wyjście z Kościoła
PostNapisane: 15 gru 2010, 20:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 gru 2010, 15:37
Posty: 102
Lokalizacja: okolice Krakowa
Mnie się podobają i czerwone i różnokolorowe płatki, ale wszystko zależy właśnie od tego, co kto lubi...
Co do balonów przed kościołem, to jakoś tak nie bardzo sobie to wyobrażam, poza tym kościół to świątynia, a nie jakiś jarmark... Sama nie wiem, bardziej stawiałabym już na puszczanie balonów przed wejściem do domu weselnego, czy innego miejsca, gdzie nasze przyjęcie miałoby się odbyć...
Również całkiem fajnie to wygląda...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wyjście z Kościoła
PostNapisane: 16 gru 2010, 08:05 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Ja też jestem za tym żeby balony puszczać przed salą ale odnośnie tego ze kościół to nie jarmark to powiem Wam ze czasami podczas świat czy odpustów przechodząc obok kościołów czy cmentarzy można się pomylić...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wyjście z Kościoła
PostNapisane: 16 gru 2010, 16:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
Polecam również puszczanie chinskich lampionów, ale to jak się zrobi ciemno-jest niesamowity efekt! ale trzeba to wcześniej uzgodnić z właścicielem sali, bo kumple np nie mógł tego zrobić (a miał juz je kupione), bo właściciel miał tydzien wcześniej sytuacje, ze któreś spadło na drzewo i straż musiała być gosciem weselnym ;]


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wyjście z Kościoła
PostNapisane: 16 gru 2010, 17:34 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
Wystrzałowe Konfetti- po wyjściu Młodej Pary z kościoła - zamiast sypać ryż, który zawsze wpadnie tam gdzie nie potrzeba... za kołnierz itp.:)
Bardzo łatwa obsługa - po przekręceniu podstawy, sprężone powietrze wyrzuca w górę mnóstwo serpentyn i konfetti.
Dzięki temu, że zamiast prochu użyte jest sprężone powietrze użycie WYSTRZAŁOWEGO KONFETTI nie wymaga żadnych zezwoleń!

Tez moze byc ciekawe jednak nie mam fotek jak to wygląda przed kosciolem


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wyjście z Kościoła
PostNapisane: 16 gru 2010, 17:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
beti86 napisał(a):
Wystrzałowe Konfetti- po wyjściu Młodej Pary z kościoła - zamiast sypać ryż, który zawsze wpadnie tam gdzie nie potrzeba... za kołnierz itp.:)
Bardzo łatwa obsługa - po przekręceniu podstawy, sprężone powietrze wyrzuca w górę mnóstwo serpentyn i konfetti.
Dzięki temu, że zamiast prochu użyte jest sprężone powietrze użycie WYSTRZAŁOWEGO KONFETTI nie wymaga żadnych zezwoleń!

Tez moze byc ciekawe jednak nie mam fotek jak to wygląda przed kosciolem



Jak znajdę to pokażę jak wyglądały wystrzelone w ten sposób sztuczne płatki róz. Wyglądają jak prawdziwe-nikt nie zorientował się, ze są materiałowe :) a pieknie leciały :) ale serpentyny tez muszą pieknie wyglądać.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wyjście z Kościoła
PostNapisane: 16 gru 2010, 17:53 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Musze pamiętać żeby przy najbliższej okazji zapytać się właściciela sali czy pozwoli nam puszczać lampiony bo już tak jest sobie wymarzyłam...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wyjście z Kościoła
PostNapisane: 17 gru 2010, 18:46 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
ja mysle ze jesli tych lampionow nie bedzie bardzo duzo to nie bedzie mial nic przeciwko.Lampiony spadają dopiero jak zgasną więc chyba nie powinny nic podpalić.Z tego co się orientuje, to jedną z wytycznych zabraniających puszczania lampionów jest bliska odległość drzew.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group