suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 11:12


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: wesele w Pałacu :)
PostNapisane: 15 mar 2013, 09:08 
Offline

Dołączył(a): 15 mar 2013, 08:50
Posty: 2
Witam wszystkich. Wraz z moim narzeczonym planujemy wesele. Może wydać się wam to śmieszne, ale ja zawsze marzyłam o "królewskim" weselu. Chciałam aby ten dzień był zorganizowany w jakimś pałacyku. Mieszkam w Warszawie, więc interesują mnie okolice Warszawy. Może ktoś zna takie miejsce i może polecić?
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: wesele w Pałacu :)
PostNapisane: 15 mar 2013, 12:00 
Offline

Dołączył(a): 15 mar 2013, 11:53
Posty: 1
Hej, słuchaj nie ma w tym nic śmiesznego. Każda z nas ma prawo do ślubu z marzeń ;) Ja miałam podobną sytuację, dlatego będę Cię bronić i namawiać żebyś nie rezygnowała z marzeń. Taki dzień ma się raz w życiu i najlepiej żeby wszystko było tak jak tego chciałyśmy. Ja jestem dwa lata po ślubie i sama marzyłam o ślubie jak z bajki, pałac, mój książe, dojazd bryczką z białymi końmi, pięknie zastawiony stół. Miałam szczęście bo nasi znajomi przekładali ślub i odstąpili nam swoją salę więc długo nie musieliśmy szukać. Wzięliśmy ślub w Pałacu Zdunowo niedaleko Warszawy, jakieś 30-40 minut drogi, w miejscowości Załuski. Do dzisiaj wspominamy ten dzień i chyba już zawsze będziemy :)Dlatego nie rezygnuje z marzeń!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: wesele w Pałacu :)
PostNapisane: 28 mar 2013, 07:54 
Offline

Dołączył(a): 02 mar 2012, 08:21
Posty: 79
Wystarczy tylko przejrzeć wątki w tym dziale i już wszystko stanie się jasne. Pod Warszawą jest co najmniej kilka takich miejsc,które są godne polecenia w zamkowym,wręcz bajkowym stylu. Pozostaje tylko kwestia budżetu.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: wesele w Pałacu :)
PostNapisane: 22 kwi 2013, 14:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 kwi 2013, 14:16
Posty: 1
Lokalizacja: Warszawa
Szczerze mówiąc to dobry pomysł :) Ja też się nad tym zastanawiam chociaż ceny są astronomiczne :( i troszkę mnie odstraszają ale była by to nie zapomniana chwila , i wiem ze też marzy o tym moja kobieta . Wesela Warszawa tam odszukałem kilka takich Palaców i nawet dzwoniłem , zobacz sobie na Pałac w Jabłoniach , cena nie jest aż taka strasznie duża a oni tam wszystko zapewniają. Wszystko stoi na naprawdę wysokim poziomie. Czytałem opinie użytkowników i pisali ze naprawdę super. Nawet transport jest zapewniony , wygląda to tak ze bryczka przyjeżdża po ciebie :).


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: wesele w Pałacu :)
PostNapisane: 06 maja 2013, 13:37 
Offline

Dołączył(a): 28 kwi 2013, 20:55
Posty: 80
Świetny pomysł. Też marzę o pałacku. Niestety większość nie jest przystrojona tak jakbym chciała, jak dla mnie zbyt surowo i zimno. Na szczęście znalazłam piękne ślubne dekoracje, którymi się zainspiruję i będzie jak z bajki :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: wesele w Pałacu :)
PostNapisane: 14 sie 2014, 09:03 
Offline

Dołączył(a): 14 sie 2014, 08:57
Posty: 1
Wesele w pałacu/zamku to świetny pomysł. Sama na takim byłam w zamku w Kliczkowie i było niesamowicie. Takiego klimatu i atmosfery nie znajdziecie nigdzie indziej. Strasznie zazdroszczę koleżance tego wesela :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: wesele w Pałacu :)
PostNapisane: 19 sie 2014, 13:53 
Offline

Dołączył(a): 19 sie 2014, 13:37
Posty: 3
Pomysł świetny , bardzo klimatyczne miejsce taki pałac :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: wesele w Pałacu :)
PostNapisane: 21 sie 2014, 08:14 
Offline

Dołączył(a): 14 lip 2014, 08:30
Posty: 188
Takie disneyowskie, więc na pewno się wpisuje w wesele, ale na pewno nie kazdego stać na taki pomysł:)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: wesele w Pałacu :)
PostNapisane: 21 sie 2014, 13:41 
Offline

Dołączył(a): 21 sie 2014, 12:54
Posty: 14
Jak kto lubi. Wesela są obecnie bardzo bardzo wystawne, mało kto robi jeszcze wesela na własnym podwórku - no chyba, że posiada naprawdę piękną ziemię z jeszcze piękniejszym ogrodem. Pałac brzmi nieco zbyt wygórowanie, ale...w sumie czemu nie :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: wesele w Pałacu :)
PostNapisane: 09 wrz 2014, 12:21 
Offline

Dołączył(a): 03 wrz 2014, 12:47
Posty: 14
Ja podbijam temat dla osób ze śląska.. mam podobne marzenia i szukam miejsca,
zastanawiałam się na tym miejscem:
http://www.palackotulinskich.pl/przyjecia/wesela

Może ktoś tam robił wesele, alboi się bawił na weselu w tym miejscu?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group