suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 09:35


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Karteczki z imieniem i nazwiskiem
PostNapisane: 05 gru 2010, 23:25 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 18:22
Posty: 161
ciekawy tez pomysl jednak nadal to do mnie nie przemawia..nie wie czy potrafie posadic tak moja rodzine znajomych aby bylo dobrze..to trzeba widziec jak beda ustawione stoly...kto bliżej orkiestry, kuchni, wyjscia itp..nie wiem czy takie zwyczaje sa w Polsce..ja bylam na takim weselu i powiem ze zadowolona to ja nie byłam...i nie chce tez aby kazdy tak myślał na temat mojego ślubu ;) :!: :!:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Karteczki z imieniem i nazwiskiem
PostNapisane: 05 gru 2010, 23:38 
Offline

Dołączył(a): 05 gru 2010, 00:33
Posty: 28
Lokalizacja: Szczecin, Gorzów Wlk
moim zdaniem dobry pomysł, moja była przyjaciółka zrobiła tak na weselu. wymieszała swoją rodzinę z rodziną młodego. podział był ze względu na wiek. na początku było sztywno, ale po kilku głębszych była taka integracja :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Karteczki z imieniem i nazwiskiem
PostNapisane: 13 gru 2010, 01:01 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
oj bardzo dużo zależy od gości - ja się nad tym poważnie zastanawiam - z jednej strony fajna sprawa bo młodzież razem, starsi razem, jakiś głośny kolega obok zrzędliwej cioci - oj mieszanka wybuchowa, ale się zobaczy - mój narzeczony jest na nie a ja jeszcze nie wiem ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Karteczki z imieniem i nazwiskiem
PostNapisane: 13 gru 2010, 08:30 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
Ja uważam, że winietki nie są fajne po pierwsze narzucanie komus miejsca po drugie będzie przy tym więcej zamieszania niż bez winietek bo każdy będzie latał po sali i szukał swojej karteczki


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Karteczki z imieniem i nazwiskiem
PostNapisane: 13 gru 2010, 10:04 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
jeśli są winietki to zazwyczaj stawia się także gdzieś w okolicy wejścia na salę tablicę, na której są opisane stoliki i osoby przy nich siedzące albo spotkałam się także z takim rozwiązaniem, że panie kelnerki prowadziły gości na odpowiednie miejsca - wszystko da się zorganizować tylko trzeba to wszystko przemyśleć :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Karteczki z imieniem i nazwiskiem
PostNapisane: 13 gru 2010, 11:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
Byłam ostatnio na weselu z karteczkami. Wcześniej byłam za takim rozwiązaniem,a le teraz mam powazne watpliwości. Na początku wesela rozpoczyna się gonitwa i przeglądanie karteczek by znaleźć swoje nazwisko, a później okazuje się, że siedzisz tam, gdzie nie chcesz siedzieć. Ja np. miałabym siedzieć na przeciwko swoich rodziców i koło babć! moje siostry natomiast na drugim końcu sali... Strszanie to było rozwiązane, a większosć gosci byłą niezadowolona... wiec rozpoczeło sie zamienianie meijscami... nie polecam!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Karteczki z imieniem i nazwiskiem
PostNapisane: 13 gru 2010, 14:09 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
właśnie o to chodzi, że każdy jest inny, każda rodzina ma swoje zdanie o tych karteczkach i usadzaniu i dlatego trzeba w rodzinie podpytać, co oni sądzą na ten temat i trochę się ich doradzić - może to pomoże - bo u mnie wydaje mi się, że większość byłaby prawdopodobnie na nie, ale cóż - niezbadane są nasze losy i wybory naszych rodzin i znajomych ;) dziś im pasuje a jutro już nie


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Karteczki z imieniem i nazwiskiem
PostNapisane: 13 gru 2010, 14:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
Złośnica napisał(a):
Byłam ostatnio na weselu z karteczkami. Wcześniej byłam za takim rozwiązaniem,a le teraz mam powazne watpliwości. Na początku wesela rozpoczyna się gonitwa i przeglądanie karteczek by znaleźć swoje nazwisko, a później okazuje się, że siedzisz tam, gdzie nie chcesz siedzieć. Ja np. miałabym siedzieć na przeciwko swoich rodziców i koło babć! moje siostry natomiast na drugim końcu sali... Strszanie to było rozwiązane, a większosć gosci byłą niezadowolona... wiec rozpoczeło sie zamienianie meijscami... nie polecam!


ja mam zgoła inne doświadczenia z usadzaniem - wszyscy na weselu mojej siostr chwalili pomysł - nikt się nie rzucał na zajmowanie miejsc itp.
ale fakt, że nad listą gości to moja siostra siedziała już miesiądz przed slubem i myślała nad usaadzeniem, a na dzień przed slubem, gdy umieszczała etykiety, wedłu listy, którą uaktualniała milion razy, to i tak nałożyła jeszcze poprawki, które nasunął jej mój tato! także nad tym trzeba się bardzo dobrze zastanowić i usadzić ludzi koło osób, które znają, a jeśli nie znają nikogo to przy osobach z podobnej grupy wiekowej.
jeśli rozsądnie do tego podejdziemy to uważam to za bardzo dobry pomysł
poza tym trzeba wziąć pod uwagę sytuację, gdy nie ma karteczek i cała rodzina chce siąść koło siebie i zawsze brakuje tego jednego krzesła, itp


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Karteczki z imieniem i nazwiskiem
PostNapisane: 13 gru 2010, 22:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 gru 2010, 15:37
Posty: 102
Lokalizacja: okolice Krakowa
Katorii napisał(a):
Właśnie to jednak jest duży obowiązek usadzić tak gości żeby każdy był zadowolony a zazwyczaj niezależnie ile będziemy nad tym siedzieli to i tak komuś nie będzie sie to podobało wiec ja chyba wole żeby mieli pretensję do siebie niż do nas :)

Z jednej str się zgadzam, niestety jesteśmy takim narodem, że zawsze musi się pojawić jakieś "ale", albo coś komuś nie będzie pasować... Z tego co zaobserwowałam będąc w UK, goście usadzeni w tych miejscach, którym gospodarzom się podobało zawsze byli zadowoleni. Tyle, że tam i ludzie inni i mentalność- nie są tak ponurzy, jakby mogło się wydawać, są to raczej mało problemowi ludzie w przeciwieństwie do naszego narodu niestety...
W każdym razie takie karteczki, to wg mnie fajna sprawa :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Karteczki z imieniem i nazwiskiem
PostNapisane: 13 gru 2010, 22:17 
Offline

Dołączył(a): 09 mar 2010, 18:18
Posty: 16
Lokalizacja: Kraków
Kasiu - piękne nakrycia. Ja też uważam że karteczki są super. Z ostatniego wesela u koleżanki wzięłam je sobie na pamiątkę i jakoś nie umiem wyrzucić. Są przeplecione gałązkami wrzosu i splecione rafią (taką trzciną). Niesety ostatnio straciłam aparat :-( ale jak tylko będę miała czym to zrobię zdjęcie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group