suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 16 kwi 2024, 21:15


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Karteczki z imieniem i nazwiskiem
PostNapisane: 04 gru 2010, 19:08 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 18:22
Posty: 161
Mam problem. Zastanawiam się z moim narzeczonym czy stawiać na każdym stoliku karteczkę z imieniem i nazwiskiem, kto a gdzie siedzieć? Mój narzeczony twierdzi, że to dobry pomysł jednak ja się waham. Nie chce nikomu narzucać kto gdzie ma siedzieć. Nie wiem co robić. ;( jak myslicie?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Karteczki z imieniem i nazwiskiem
PostNapisane: 04 gru 2010, 21:50 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
Uważam, że to zły pomysł. Niech goście usiądą tam gdzie będą chcieli bo mają się dobrze bawić w takim towarzystwie jakie sobie wybiorą. Ewentualnie można posadzić rodziców i chrzestnych w wybrane miejsce.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Karteczki z imieniem i nazwiskiem
PostNapisane: 04 gru 2010, 21:56 
Offline

Dołączył(a): 03 gru 2010, 17:11
Posty: 84
Czy ja wiem czy to zly pomysl?Kwestia tylko czy dobrze dobierzecie np mlode osoby z mlodszymi a starsze kolo starszych ;) Bylam raz na takim weselu i nikt nie narzekal,pozniej i tak sie towarzystwo wymieszalo 8-) :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Karteczki z imieniem i nazwiskiem
PostNapisane: 04 gru 2010, 21:58 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 18:22
Posty: 161
to może jednak zrobić te karteczki jak nikt nie narzekał, mój narzyczony jest za tym ale ja nie jestem do tego za bardzo przekonana. ;) ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Karteczki z imieniem i nazwiskiem
PostNapisane: 04 gru 2010, 22:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 gru 2010, 15:37
Posty: 102
Lokalizacja: okolice Krakowa
A ja uważam, że to jest db. pomysł. Po pierwsze będziemy siedzieć na wyznaczonych miejscach podczas obiadu np i innych ciepłych potraw, później przecież możemy się przemieszczać, rozmawiać z innymi, tańczyć. Jest to b. db pomysł, bo np ludzie, którzy rzadko się widują mają okazję ze sobą porozmawiać ,albo się poznać np. Wszystko zależy od tego jak usadowimy naszych gości.
Spędziłam prawie 3 lata w Szkocji i tam (przynajmniej w naszym gronie tak było) stosuje się taką zasadę na przyjęciach, że wszystkich się "rozsadza"- jeśli np na przyjęcie idzie mąż z żona, to nie siedzą oni razem przy danym stoliku, tylko osobno- w końcu mają się na co dzień i po to jest przyjęcie, (jak nam tłumaczono ;) ) żeby móc porozmawiać z innymi. Po posiłku wszyscy się rozluźniają, zamieniają miejscami i mogą porozmawiać z kim chcą. Jedynie na ten czas przeznaczony na jedzenie właśnie ma się swoje konkretne miejsce. Na początku było to dla mnie bardzo dziwne, że dlaczego np nie mogę siedzieć obok mojego narzeczonego, ale po pewnym czasie się przyzwyczaiłam do tego i szczerze powiedziawszy nawet mi się to spodobało. Tym bardziej, że dzięki takim roszadom właśnie mamy możliwość porozmawiać z kimś innym.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Karteczki z imieniem i nazwiskiem
PostNapisane: 05 gru 2010, 09:37 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
My również rozmawialiśmy na ten temat. Ostatnio coraz częściej stosuje się winietki i z jednej strony uważam ze jest to dobry pomysł bo nie ma bałaganu że ktoś nie wie gdzie ma usiąść i jest to taka mała pamiątka dla gości, no i można rozsadzić osoby które za sobą nie przepadają. Jednak wiem jak ciężko jest usadzić ludzi tak żeby nikt nie narzekał a poza tym jest to jednak dodatkowy obowiązek dla młodych w przeddzień wesela. Mój narzeczony jednak jest przeciwko. Twierdzi, ze ludzie są dorośli i sami wiedzą obok kogo miło spędza czas i nie chce im już na samym początku pokazywać ze to my tu rządzimy a goście mają się podporządkować.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Karteczki z imieniem i nazwiskiem
PostNapisane: 05 gru 2010, 09:42 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 18:22
Posty: 161
Mój narzyczony twierdzi, że arteczki to dobre wyjście z uwagi na to że ktoś przyjdzie bez pary i zajmuje dwa miejsca bo zazwyczaj przychodzi sie w parze. a później są problemy bo brakuje miejsca. Ja jednak nie jestem przekonana do tych karteczek. Raz byłam na takim weselu gdzie posadzono mnie mędzy siostra a bratem,którzy mieszkają ze mną.. :x to była masakra


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Karteczki z imieniem i nazwiskiem
PostNapisane: 05 gru 2010, 12:58 
Offline

Dołączył(a): 05 gru 2010, 12:38
Posty: 2
Lokalizacja: Poznań
uważam, że to dobry pomysł, trzeba jedynie trochę pomyśleć jak rozsądnie porozsadzać gości tak aby w miłym gronie zjedli posiłek, a później rzeczywiście większość gości migruje, seniorzy i seniorki idą spąć i robi się luźniej.
Ja mam jednak trochę inny dylemat jeśli chodzi o miejscówki przy stole; otóż moja roodzina jest dość liczna, około 80osób, rodzina mojego narzeczonego to 40 osób. Czy powinniśmy posadzić obie rodziny po różnych stronach sali? Czy wykombinować takie ustawienie stołów (i narzucić je właścicielowi sali) aby parę osób z jednej rodziny siedziało obok kilku osób z drugiej rodziny i tak ich pomieszać grupkami? Czy może zrobić tak, że ten i ten stół będą dla jednych a reszta dla drugich? pomóżcie proszę, macie jakieś pomyśly?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Karteczki z imieniem i nazwiskiem
PostNapisane: 05 gru 2010, 14:00 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 18:22
Posty: 161
mi sie wydaje że lepiej nie mieszć. "Starsi" czyli citeczki i babcie to chcą zawse koło swoich siedzieć. Jednak nasi barcia i siostry cioteczne szybko znajduja wspólny język :) bo swój ze swoim o zawsze sie zrozumie ;) heheh :P


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Karteczki z imieniem i nazwiskiem
PostNapisane: 05 gru 2010, 23:07 
Offline

Dołączył(a): 03 gru 2010, 20:49
Posty: 70
Jestem jak najbardziej za tym aby usadzic gosci po swojemu, co nie znaczy ze to prosta sprawa. Trzeba sie niezle do tego przylozyc. A myslalyscie juz jak beda wygladaly wizytowki??;>

Ja myslałam, żeby przykleic karteczki do wykalaczek a potem powbijać je np w jabłka:D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group