suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 29 mar 2024, 02:12


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Maskotki czy kwiaty
PostNapisane: 07 maja 2013, 12:05 
Offline

Dołączył(a): 30 sty 2013, 22:18
Posty: 25
Dla mnie kwiaty są uniwersalne i sama nie akceptuję wymyslania Pary Młodej. Dopuszczam wino lub jesli para lubi czytać książki to dobrą książkę i tyle


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Maskotki czy kwiaty
PostNapisane: 23 lip 2013, 21:37 
Offline

Dołączył(a): 30 kwi 2013, 12:15
Posty: 9
super są książki dla dzieci z domów dziecka. Tylko nie datki, bo się skończy jak po ślubie Kwaśniewskiej;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Maskotki czy kwiaty
PostNapisane: 24 lip 2013, 12:50 
Offline

Dołączył(a): 06 cze 2013, 09:17
Posty: 31
Pomysł może i fajny z tymi datkami dla domów dziecka, ale słyszałam że już nie chcą (czy tez nie mogą) ich przyjmować. Natomiast wino jest nieporęczne a dużo ludzi dodatkowo kupuje kwiaty, albo stroi butelkę, więc myślę że nie ma sensu wymyślać ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Maskotki czy kwiaty
PostNapisane: 22 sie 2013, 22:18 
Offline

Dołączył(a): 07 sie 2013, 13:17
Posty: 10
wino albo książki - np. ciekawe przewodniki po różnych zakątkach świata :) żeby można było razem z Mężem marzyć o podróżach, czytać, planować... a później realizować :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Maskotki czy kwiaty
PostNapisane: 23 sie 2013, 12:38 
Offline

Dołączył(a): 23 sie 2013, 12:30
Posty: 5
Zgadzam się,wino lub książki czy nawet inne przydatne rzeczy,będą tutaj wskazane dla Pary Młodej. Pomysł z prezentami do domu dziecka jest ciekawy,ale też rodzi się wiele innych wątpliwości,warto mieć je na uwadze,np w kwestii ich samego przyjęcia.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Maskotki czy kwiaty
PostNapisane: 14 paź 2013, 09:57 
Offline

Dołączył(a): 11 paź 2013, 14:41
Posty: 51
Prezenty powinny być przemyślane przede wszystkim!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Maskotki czy kwiaty
PostNapisane: 04 lis 2013, 08:29 
Offline

Dołączył(a): 04 lis 2013, 08:24
Posty: 3
no tak, bez sensu dawać jakąś pierdołę, która ani nie jest ładna ani się na nic nie przyda ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Maskotki czy kwiaty
PostNapisane: 04 lis 2013, 16:27 
Offline

Dołączył(a): 15 cze 2012, 22:07
Posty: 141
Ja jestem przeciwnikiem kwiatów. Postoją kilka dni i więdną, a kosztują całkiem sporo. Wino lub książki, o czym już wspominano, to według mnie najlepsze rozwiązanie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Maskotki czy kwiaty
PostNapisane: 30 lis 2013, 20:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sie 2013, 18:27
Posty: 18
Kasia1007 napisał(a):
Dziewczyny, proszę o radę- otóż zastanawiamy się z narzeczonym, co wybrać- czy poprosić w zaproszeniach o maskotki zamiast kwiatów, czy pozostać przy tradycji z kwiatami właśnie?

Wiele moich znajomych wybiera tą dość popularną formę już i to w pewien sposób mnie przekonuje...
Choć z jednej strony, to jest właśnie Nasz Dzień i chciałoby się dostać mnóstwo kwiatów, przynajmniej Panny Młode zapewne by tak chciały, ale z drugiej strony można zrobić coś dobrego dla innych i w ten właśnie sposób uczcić zawarcie Związku Małżeńskiego...
Zazwyczaj goście i tak prócz maskotek przynoszą kwiatki, a przynajmniej Para Młoda jakiś db. uczynek zrobi oddając pluszaki do jakiegoś pobliskiego Domu Dziecka.
Widziałam różne wierszyki, które wypisuje się na zaproszeniach ślubnych prosząc o maskotki właśnie- bardzo fajny, nowy zwyczaj wg. mnie i coś mi się zdaje, że się skusimy...

A co Wy o tym sądzicie?


Moim zdaniem też jest to świetny pomysł, ponieważ maskotki nie "znikną" po paru dniach, wręcz przeciwnie - wywołają na długo uśmiech u dzieci, którym brakuje miłości...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Maskotki czy kwiaty
PostNapisane: 01 gru 2013, 01:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 01 gru 2013, 01:10
Posty: 3
Jeżeli jest to ślub kościelny to polecam kupić parze młodej książeczkę o modlitwie do Ryty z Cascii. Losowanie Lotto jak dla mnie odpada. Najczęściej jest to marnowanie pieniędzy. Warto również pomyśleć o prezencie - pieniądzach dla domu dziecka, prezentach dla domu dziecka lub hospicjum. Jest wiele akcji charytatywnych. Kwiaty mimo, że zwiędną to wyglądają w domu/mieszkaniu cudownie i na pewno dzięki nim młodzi będą pamiętać o swoim ślubie i weselu.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group