suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 23 kwi 2024, 22:30


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Maskotki czy kwiaty
PostNapisane: 04 gru 2010, 22:15 
Offline

Dołączył(a): 03 gru 2010, 17:11
Posty: 84
Mozna poprosic rowniez np o karme dla zwierzat i przekazac je schronisku :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Maskotki czy kwiaty
PostNapisane: 05 gru 2010, 09:26 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Też o tym myślałam i wydawał mi się to fajny pomysł ale znajomi trochę mnie ostudzili twierdząc ze goście będą się wstydzić przynosić taki prezent. Niby faktycznie może to śmiesznie wyglądać jak ciocia Frania w balowej sukni i wujcio Zbysio w smokingu będą targać 10 kilowy worek karmy dla zwierząt ale ja w tym nie widzę nic strasznego.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Maskotki czy kwiaty
PostNapisane: 05 gru 2010, 11:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 gru 2010, 15:37
Posty: 102
Lokalizacja: okolice Krakowa
Dokładnie! Ja widziałam, że np na ślub ludzie prócz maskotek przynosili kwiaty- zwłaszcza ci starsi właśnie- "bo jak można bez kwiatów na ślub iść"... Chyba to takie przekonanie zostało, zresztą ciężko zmienić starszych ludzi, oni ciężko się "przestawiają".... Przynajmniej ci z mojego najbliższego otoczenia :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Maskotki czy kwiaty
PostNapisane: 05 gru 2010, 12:00 
Offline

Dołączył(a): 03 gru 2010, 17:11
Posty: 84
Niestety...Ale na dobra sprawe jeden bukiet kosztuje powyzej 20 zl...A za to jest juz np 5 kg karmy dla zwierzakow z biedronki(taki przyklad).
Mii sie osobiscie kwiaty nie podobaja,juz faktycznie lepij te maskotki czy ksiazki ;) Kwiatka sie wyrzuci za pare dni i nic z niego nie zostanie ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Maskotki czy kwiaty
PostNapisane: 05 gru 2010, 22:26 
Offline

Dołączył(a): 03 gru 2010, 20:49
Posty: 70
Zapomniałam wspomnieć, że znajoma wymyśliła cos takiego. Znalazla w jednym ze sklepów piekna zastawe ktora kosztowała sporo kasy i składała sie z wielu elementow. Taki zbytek łaski na ktory zawsze szkoda pieniedzy. Dogadała sie z włascicielka i porobily zestawy po 20-30 zl i zapraszajac gosci wspominała ze napawrde szkoda pieniążkow na kwiaty a żeby nie bylo im glupio przyjsc z samą koperta na wesele w tym i w tym sklepie można zakupić częśc zastawy i w rezultacie uzbierali cały:)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Maskotki czy kwiaty
PostNapisane: 06 gru 2010, 11:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 gru 2010, 15:37
Posty: 102
Lokalizacja: okolice Krakowa
sitka napisał(a):
Zapomniałam wspomnieć, że znajoma wymyśliła cos takiego. Znalazla w jednym ze sklepów piekna zastawe ktora kosztowała sporo kasy i składała sie z wielu elementow. Taki zbytek łaski na ktory zawsze szkoda pieniedzy. Dogadała sie z włascicielka i porobily zestawy po 20-30 zl i zapraszajac gosci wspominała ze napawrde szkoda pieniążkow na kwiaty a żeby nie bylo im glupio przyjsc z samą koperta na wesele w tym i w tym sklepie można zakupić częśc zastawy i w rezultacie uzbierali cały:)

Też fajny pomysł... Przynajmniej Młodzi mieli, to co chcieli i zapewne przyda im się w przyszłości, a chyba o to chodzi, żeby Młodzi byli zadowoleni... Zwłaszcza, że na ślubie dostaje się zazwyczaj multum kwiatów, czasem nie ich nawet gdzie trzymać... Postoją tydzień, góra dwa i do kosza... A tak popijając kawę w pięknej filiżance jesteśmy skłonni pomyśleć o osobie, od której została nam ofiarowana... :)

beti86 napisał(a):
A co sądzicie o kuponach toto lotka?

Teraz to chyba też stało się bardziej popularne niż kiedyś...
Jedna koleżanka dostała na ślubie bukiet z kuponów totolotka :) Fajnie to wyglądało i Młodzi zachwyceni byli :D
Pamiętam, że na 18stkę się takie u mnie dostawało tylko ze starych stuzłotówek :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Maskotki czy kwiaty
PostNapisane: 07 gru 2010, 13:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
ja to wogóle, ani kwiatów ani maskotek nie chcę, a o wina proszę:) na strona internetowych jest bardzo dużo fajnych wierszyków, które można na zaproszeniach napisać.
kwiaty są bez sensu tyle piękna tak szybko się zmarnuje, a maskotki? to tylko do domu dziecka. winko zawsze się przyda :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Maskotki czy kwiaty
PostNapisane: 07 gru 2010, 13:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 gru 2010, 15:37
Posty: 102
Lokalizacja: okolice Krakowa
Dokładnie na necie jest mnóstwo pomysłów z fajnymi wierszykami, z których na pewno możemy skorzystać :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Maskotki czy kwiaty
PostNapisane: 07 gru 2010, 13:25 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
KSN napisał(a):
ja to wogóle, ani kwiatów ani maskotek nie chcę, a o wina proszę:) na strona internetowych jest bardzo dużo fajnych wierszyków, które można na zaproszeniach napisać.
kwiaty są bez sensu tyle piękna tak szybko się zmarnuje, a maskotki? to tylko do domu dziecka. winko zawsze się przyda :)


Można też prosić o ubranka dla dzieci i będzie dla Waszego lub dla dzieci z biednych rodzin


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Maskotki czy kwiaty
PostNapisane: 07 gru 2010, 15:37 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
Ja jednak nadal jestem z tym by kupić łakocie, książki, przybory szkolne, zabawki i zawieść do Domu Dziecka


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group