suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 22:50


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Maskotki czy kwiaty
PostNapisane: 07 gru 2010, 15:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
beti86 napisał(a):
Ja jednak nadal jestem z tym by kupić łakocie, książki, przybory szkolne, zabawki i zawieść do Domu Dziecka



Łakocie, ksiązki i przybory owszem- zabawki-nie... rozmawiałam z kilkoma parami-mieli problem z przekazaniem ich do Domu Dziecka.. oni nie maja gdzie tego trzymać..


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Maskotki czy kwiaty
PostNapisane: 07 gru 2010, 15:51 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
Złośnica napisał(a):
beti86 napisał(a):
Ja jednak nadal jestem z tym by kupić łakocie, książki, przybory szkolne, zabawki i zawieść do Domu Dziecka



Łakocie, ksiązki i przybory owszem- zabawki-nie... rozmawiałam z kilkoma parami-mieli problem z przekazaniem ich do Domu Dziecka.. oni nie maja gdzie tego trzymać..


Ale niekoniecznie trzeba dać do domu dziecka, czasem trzeba się rozejrzeć a są biedne rodziny i dzieci na pewno by się ucieszyły z zabawek


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Maskotki czy kwiaty
PostNapisane: 07 gru 2010, 17:31 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
z zabawkami itp to najlepiej wcześniej ustalić z konkretnym Domem Dziecka/inną instytucją/rodziną czy nawet w Ośrodku Pomocy Społecznej - możemy nie trafić w potrzeby i nie mieć właśnie co z tym zrobić... Miałam praktyki w DD i tam zabawek itp itd mają multum... jedynie co to przybory szkolne i słodycze, ale to także lepiej omówić z odpowiednimi osobami, tak jak to już dziewczyny napisały...

My wymyślamy wierszyk (w oparciu o te w internecie oczywiście) w którym będziemy prosić o książki z dedykacją, winko :D lub słodycze czy maskotki. Kto co przyniesie :) z uwzględnieniem opcji "bezkwiatkowej" oczywiście :) ale moi chrzestni już mi zapowiedzieli że ja tam sobie mogę wiersze pisać i książki nawet a oni i tak kwiatki przyniosą i tak :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Maskotki czy kwiaty
PostNapisane: 07 gru 2010, 18:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
magda0307 napisał(a):
z zabawkami itp to najlepiej wcześniej ustalić z konkretnym Domem Dziecka/inną instytucją/rodziną czy nawet w Ośrodku Pomocy Społecznej - możemy nie trafić w potrzeby i nie mieć właśnie co z tym zrobić... Miałam praktyki w DD i tam zabawek itp itd mają multum... jedynie co to przybory szkolne i słodycze, ale to także lepiej omówić z odpowiednimi osobami, tak jak to już dziewczyny napisały...

My wymyślamy wierszyk (w oparciu o te w internecie oczywiście) w którym będziemy prosić o książki z dedykacją, winko :D lub słodycze czy maskotki. Kto co przyniesie :) z uwzględnieniem opcji "bezkwiatkowej" oczywiście :) ale moi chrzestni już mi zapowiedzieli że ja tam sobie mogę wiersze pisać i książki nawet a oni i tak kwiatki przyniosą i tak :D



Właśnie czasami opcja bezkwiatkowa bywa kłopotliwa dla gości-szczególnie 'starej daty'. Spotkałam się z opinią "no jak to, bez kwiatka?! Okej, chcą lotka to kupimy lotka, ale kwiatka i tak weźmiemy!" I na takim bezkwiatkowym weselu uzbierał się cały bagażnik wiązanek.
Także my swoje, goście swoje...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Maskotki czy kwiaty
PostNapisane: 07 gru 2010, 18:28 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
hehe co racja to racja :) myślę, że tak na prawdę opcja bezkwiatkowa to właśnie dla tych gości, którzy podobnie jak my sądzą, że kwiaciarni w domu nie będziemy potrzebowali :)

nie chcę jakiegoś tam zakazu dawać gościom, że zero kwiatów czy coś - no ale niektórym da do myślenia :)

ja na wesela już od dłuższego czasu jak idę, to wolę dać komuś czekoladki zamiast kwiatów, czy tak jak kochanej kuzynce - kosz z alkoholami i słodyczami - ok. 120 zł ale totalny misz masz bo i winka się w nim znalazły i szampan i gin itp. - część pod postacią miniaturek - w sam raz na szybką rozgrzewkę i spróbowanie nowego alkoholu ;) a mina po otrzymaniu takiego prezentu - bezcenna :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Maskotki czy kwiaty
PostNapisane: 07 gru 2010, 21:58 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Ja to bym się bardzo ucieszyła z takiego kosza różności. Mam nadzieję ze u nas więcej osób zrozumie że iść na wesele bez kwiatka to nie jest wstyd.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Maskotki czy kwiaty
PostNapisane: 07 gru 2010, 22:18 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
ja też bym się ucieszyła dlatego i wśród znajomych czy rodziny mówię "jakby to było fajnie dostać to czy to" (czytajcie kosz - jak to określiła koleżanka powyżej - różności), jakie fajne książki widziałam itp. :) co niektórzy zakodują sobie te wieści i wykorzystają w odpowiednim momencie :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Maskotki czy kwiaty
PostNapisane: 22 gru 2010, 18:08 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
Zanim zdecydujemy się na uszczęśliwienie podopiecznych Domu Dziecka, zgłosimy się wcześniej do wybranej placówki i zeby spytać, czy z przekazaniem podarunków nie będzie problemu. Okazuje się bowiem, że nie zawsze przyjęcie darowizny jest równie proste, jak przekonanie gości do zastąpienia kwiatów maskotkami. Może się także okazać, że bardziej przydatne od zabawek, będą np. ubrania lub pieluszki.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Maskotki czy kwiaty
PostNapisane: 22 gru 2010, 19:40 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
hehe no ba ;)

u mnie jest też kilka świetlic środowiskowych - można do nich zanieść te książki, maskotki czy coś innego jak się dostanie - ale to też trzeba wcześniej omówić z odpowiedzialnymi za placówkę osobami.
a ja to się już nie mogę doczekać tego winka, książek i słodyczy :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Maskotki czy kwiaty
PostNapisane: 22 gru 2010, 20:07 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Dopóki nie zaczęłam pracować w takich miejscach nie wiedziałam ile załatwiania ma taka placówka po otrzymaniu czegoś od darczyńcy ale bardzo dobrze ze są takie osoby które chce tak bezinteresownie coś komuś podarować :)
W wypadku prezentu od darczyńcy nie trzeba odprowadzać podatku a darczyńca może sobie to póżniej odliczyć, ale w wypadku sponsoringu trzeba to wszystko księgować

Ja się nie mogę doczekać słodyczy i pysznych ciast z wesela :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group