suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 16 kwi 2024, 14:45


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Zabawy na weselu
PostNapisane: 04 gru 2010, 17:15 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 17:09
Posty: 1
Aby wesele było udane dla gości jakie zabawy zaaranżować, żeby się wszyscy świetnie bawili?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Zabawy na weselu
PostNapisane: 04 gru 2010, 21:39 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
Mogę ci polecic karocę:
http://www.youtube.com/watch?v=cNziBNX776k
i kręcenie wałka :P
http://www.youtube.com/watch?v=xi-nLa4i ... re=related

Ubaw po pachy hehe


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Zabawy na weselu
PostNapisane: 05 gru 2010, 09:44 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Zabaw weselnych jest bardzo dużo jednak jak dla mnie wiele są po prostu niesmaczne. Nie lubię zabaw polegających na obmacywaniu, całowaniu czy tarzaniu sie po ziemi. Sama będę musiała dokładnie ustalić ze swoja orkiestrą jakie zabawy chcemy na naszym weselu.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Zabawy na weselu
PostNapisane: 05 gru 2010, 10:50 
Offline

Dołączył(a): 03 gru 2010, 20:49
Posty: 70
Myśle ze zabawy na weselu są jak najbardziej potrzebne, ale rzeczywiscie takie ktorę zawstydzaja ludzi mozna sobie podarowac.. ale tradycyjne krzesełka albo balony z zadaniami małżenskimi czemu nie;D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Zabawy na weselu
PostNapisane: 05 gru 2010, 12:06 
Offline

Dołączył(a): 03 gru 2010, 17:11
Posty: 84
no ok,ale jak u znajomej zespol nagle wypalil z tekstem to teraz swiadkowie sie caluja?A oni para nie byli :? :roll:
To wtedy jest niesmaczne....


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Zabawy na weselu
PostNapisane: 06 gru 2010, 12:10 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
Katorii napisał(a):
Ja również zamierzam sama wybrać zabawy i mieć nadzieje że orkiestra wykona je tak, że wszystkim będzie sie podobało. Wole sama nie mieć żadnej niespodzianki nić później chować się ze wstydu.



Masz racje bo czasem robią takie zabawy, że najlepiej schować się pod ziemie. Wiesz dla gości może być śmieszne ale dla uczestników nie, a dopiero mówią o co chodzi gdy już są chętni, że nie można się wycofać


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Zabawy na weselu
PostNapisane: 06 gru 2010, 12:53 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Sama nigdy nie lubiłam brać udziału w takich zabawach bo nigdy nie wiedziałam co mi każą zrobić a picie piwa na czas czy wypalanie papierosa kiedy ja wcale nie pale nie wydaje mi sie śmieszne.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Zabawy na weselu
PostNapisane: 06 gru 2010, 14:11 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
to mój narzeczony ostatnio był rurą a obce baby na nim tańczyły i kto najbardziej rozgrzeje rurę ten wygrywa:/ dobrze ze ja brałam w tym udział to mogła z nim robić co chce ale to było trochę nieapteczne gdy obce baby wisiały na twoim facecie, dobrze ze miały zahamowania. Do gapiów to było śmieszne ale dla mnie i mojego mężczyzny nie bardzo

A co byście zrobiły w sytuacji jakiej ja się znalazłam, że on był tą rurą


Ostatnio edytowano 08 gru 2010, 13:33 przez beti86, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Zabawy na weselu
PostNapisane: 13 gru 2010, 00:19 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
garadiela napisał(a):
no ok,ale jak u znajomej zespol nagle wypalil z tekstem to teraz swiadkowie sie caluja?A oni para nie byli :? :roll:
To wtedy jest niesmaczne....



ja świadkowałam u przyjaciółki z bratem młodego - znaliśmy się bardzo dobrze, ale oboje byliśmy już zaręczeni (nie ze sobą oczywiście) i z góry postawiliśmy sprawę jasno - żadnego słodzenia na weselu, podobnie ich zespół, gdy byliśmy z nimi na spotkaniu - pierwsze o co nas zapytał, to czy parą jesteśmy i czy słodzimy czy nie. Warto to ustalić od razu, nawet jak są parą to nie zawsze znaczy że potem mają pół godziny stać i się całować!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Zabawy na weselu
PostNapisane: 13 gru 2010, 09:18 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
a jak się podoba Wam ta zabawa: Wśród gości weselnych krąży łyżka. Gdy muzyka ustanie, osoba, która ma łyżkę w ręku, musi odpowiedzieć na pytanie z wiedzy o państwie młodym?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group