suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 19 mar 2024, 06:07


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Zabawy na weselu
PostNapisane: 13 gru 2010, 09:25 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Wszystko zależy chyba od pytań ale może być fajnie. A ja mam taki kłopot wybraliśmy kapelę której gra bardzo nam sie spodobała, panowie powiedzieli nam że prowadzą biesiadę ale nie idą w stoły tylko ze sceny i to nie wydało nam sie czymś strasznym jednak dziewczyna u której grali napisała mi że oni nawet podczas oczepin nie wyszli do ludzi a na naszej sali miejsce dla orkiestry zasłaniają kolumny i boję sie że nie wyjdzie to fajnie bo oni nie będą widzieć nas i gości.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Zabawy na weselu
PostNapisane: 13 gru 2010, 09:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
beti86 napisał(a):
a jak się podoba Wam ta zabawa: Wśród gości weselnych krąży łyżka. Gdy muzyka ustanie, osoba, która ma łyżkę w ręku, musi odpowiedzieć na pytanie z wiedzy o państwie młodym?

Może być :)) tylko muszą być pytania uszykowane wcześniej.

A co o takiej zabawie:

Panstwo młodzi siedza do siebie tyłem i kazde z nich trzyma w ręku swój but i but małżonka. zadawane są pytania i równo muszą odpowiedzieć na pytania podnosząc but do góry, np: Kto zmywa naczynia -kazde z nich podnosi któryś z butów.
Jest przy tym kupa śmiechu ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Zabawy na weselu
PostNapisane: 13 gru 2010, 09:58 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Ja bym chciała tą zabawę u nas zrobić tylko chyba zamiast buta wolałabym mieć tabliczki Młoda i Młody albo ja i on.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Zabawy na weselu
PostNapisane: 14 gru 2010, 15:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
magda0307 napisał(a):
No właśnie coś w tym stylu ;) i powiem Wam że wszelkiego rodzaju wężyki, pociągi itp fajnie się sprawdzają, mimo że są już oklepane ;)


zgadzam sie, wężyki i pociagi szybko integrują i wszyscy dobrze się bawią. To jest coś, co nigdy się nie nudzi :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Zabawy na weselu
PostNapisane: 14 gru 2010, 16:47 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
właśnie - zabrakło mi słowa integracja :) w końcu wesele to główny punkt zapoznania obu rodzin :) jakieś jeszcze integracyjne przychodzą Wam do głowy? bo mi jakoś w tej chwili nie za szczególnie ...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Zabawy na weselu
PostNapisane: 15 gru 2010, 10:25 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
PODAJ DALEJ
Zabawa pozwalająca zintegrować wszystkich gości, dlatego najlepiej przeprowadzić ją na początku wesela. na tzw. przełamanie pierwszych lodów. Zabawę zaczynają Młodzi. Para Młoda całuje się, a następnie pocałunek jest przekazywany sąsiadom. Sąsiedzi przekazują go dalej swoim sąsiadom i zabawa trwa dopóki pocałunek nie wróci do Młodych.

Inna wersja tej zabawy - bardziej sportowa- polega na tym że pocałunek dalej przekazuje Pani Młoda a Pan Młody wstaje przy stole i rozpoczyna tym samym „falę”, która jest przekazywana przez biesiadników od strony Pana Młodego. W zależności co pierwsze wróci do Państwa Młodych czy pocałunek czy fala piłkarska (która musi obrócić dwa razy bo bramki są dwie) - ta strona będzie w Małżeństwie dominująca :).
Komentarze


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Zabawy na weselu
PostNapisane: 15 gru 2010, 10:32 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Ja jestem przeciwna wszystkim zabawom z całowaniem. A co myślicie o polonezie na samym początku wesela?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Zabawy na weselu
PostNapisane: 15 gru 2010, 11:49 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
oj takie całowanie to absolutnie nie, a zamiast tego może dwa kwiatki?
a poza tym to też dużo zależy od ustawienia stołów - u mnie nie będzie podziału na gości młodej i młodego tylko wszyscy razem. a na stojąco wszystkich w jednym kółku można być za ciasno....
A polonez czemu nie - może wyjść z niego mała komedia na początku wesela - zanim goście rytm złapią ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Zabawy na weselu
PostNapisane: 15 gru 2010, 11:55 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Jeden zespół którego ofertę przeglądaliśmy ma właśnie poloneza w programie. Ma on właśnie integrować gości ale też nawiązywać do tradycji.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Zabawy na weselu
PostNapisane: 15 gru 2010, 12:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
Katorii napisał(a):
Jeden zespół którego ofertę przeglądaliśmy ma właśnie poloneza w programie. Ma on właśnie integrować gości ale też nawiązywać do tradycji.



na jakiej zasadzie mieliby goście tańczyć poloneza? Czy tak studniowkowo? Obawiam się, że starsze osoby mogłyby się peszyc nie znając kroków. Ale oczywiście to zawsze jakieś urozmaicenie...:)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group