suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 29 mar 2024, 06:52


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Zabawy na weselu
PostNapisane: 15 gru 2010, 12:46 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
można go sobie raz dwa przypomnieć :) albo coś własnie w tym rodzaju - jakiś taniec z przechodzeniem pod rękami innych gości i wężyka zrobić
Wodzirej u koleżanki porposił gości o dobranie się w pary i zrobienie kółka, a on wziął jedną dziewczynę i jako pierwsza para szli i pokazywał i omawiał co goście mają robić - nie pamiętam jak to się nazywało ale było to np. baba do przodu (to dziewczyny przechodziły o jedną parę do przodu i zamieniały się partnerami) podobnie baba do tyłu. coś w rodzaju obereczka bo potem baba z lewej, baba z prawej, jakieś obroty w parze, cały czas idąc w kółku do przodu, i np. okrzyki baby (to kobiety piszczały), chłopy (to robili jakieś uuuu/ heeej czy coś tam tak po męsku;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Zabawy na weselu
PostNapisane: 15 gru 2010, 12:52 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Ale przecież polonez jest najprostszym tańcem na świecie i chyba właśnie starsze osoby będą go znały bo "za naszych czasów" to już sie takich staroci nie praktykuje :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Zabawy na weselu
PostNapisane: 15 gru 2010, 18:00 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
hehe a u mnie i u Katorii mogą mieć rację bytu ;)
przypomniała mi się kolejna fajna zabawa - znaczy coś takiego innego ;) ale nie powiem bo troszkę staroświeckiego - u przyjaciółki wodzirej zaprosił na środek wszystkie panie - puścili muzyczkę taką fajną po czym "robiłyśmy pranie" najpierw w powietrzu udawałyśmy że pierzemy, ocieramy pot z czoła, potem suszymy, rozwieszamy na sznurku, potem zdejmujemy, potem prasujemy, ocieramy pot z czoła i pranie na półki - ogólnie fajniej to wygląda jak to si zobaczy niż takie opisywane - a na koniec jeszcze wodzirej dla śmiechu powiedział, że "praczek to z nas nie będzie" jakoś tak :) nawet kilku panów się z nami tam bawiło na środku - zabawnie wyszło na płycie później ;P


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Zabawy na weselu
PostNapisane: 15 gru 2010, 18:49 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Może ta zabawa jest banalna ale mnie się podoba :) Nie wydaje mi się ze ktoś może poczuć się urażony gdy poprosi się go o "upranie czegoś" a może wyjść bardzo śmiesznie ale nie tak oklepanie jak tańczenie jeziora łabędzie przez panów.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Zabawy na weselu
PostNapisane: 15 gru 2010, 20:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
Ja an ostatnim weselu brałam udział w zabawie-konkurs tanca-były różne tance i trzeba było zatanczyc dany taniec-było oczywiscie kilka par i spośród nich wybierani byli mistrzowie parkietu .


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Zabawy na weselu
PostNapisane: 15 gru 2010, 20:22 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
No to coś takiego też fajnie wygląda (ale już bardziej w wykonaniu par damsko męskich niż samych panów ;)
a ciekawie też wygląda zabawa typu pozycje - tzn jest kilka par które tańczą, muzyka stop, a prowadzący mówi co ma zostać na podłodze - jak np. dwie nogi - tzn że partner musi wziąć kobietę na ręce żeby tylko jego dwie nogi zostały albo ewentualnie jedna noga jego i jedna noga jej :) ludzie takie pozycje wymyślają, że szok - tylko mała uwaga dla dziewczyn - żeby za krótkich spódniczek do takiej zabawy nie zakładały ;) przy jednej pupie jest najwięcej śmiechu, chociaż inne wcale nie mniej śmieszne są :D a jak to się potem ogląda i wspomina mmmm :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Zabawy na weselu
PostNapisane: 16 gru 2010, 08:20 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Przypomniała mi sie jedna zabawa z alkoholem którą ja przeciwniczka alkoholu dopuściłabym na swoim weselu :) :) Polegała na tym ze pan dostawał 2 butelki wódki i kieliszek i miał po prostu nalać z jednej butelki wódkę do kieliszka i ja wypić ale żeby nie było to takie proste na drugiej butelce miał siedzieć :). Butelka powinna być skierowana korkiem w stronę nóg a nogi wyprostowane i założone tak że jedna noga leży na podłodze i na jej palcach opiera się pieta drugiej nogi. Nie wiem czy potraficie sobie to wyobrazić ale przez te wyprostowane nogi i butelkę między pośladkami panowie stawali się taka "Bańka wstańka" i jak tylko odrywali rękę żeby nalać do kieliszka przechylali się na któraś stronę.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Zabawy na weselu
PostNapisane: 16 gru 2010, 13:59 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
Prezenty od Pary Młodych dla gości weselnych
Zabawa podczas której aby otrzymać prezent goście wykonują rozmaite zadania jakie- to już zależy od Państwa młodych!!! Tatusiowie mogą ponownie wyznać miłość mamusiom po 20-30 latach małżeństwa, a Pani starsza może całować wszystkich Panów obecnych na weselu w czółko!!! To naprawdę zależy od inwencji twórczej Zespołu

Prezent nr 1 – otrzymują rodzice Pani młodej – Sterta naczyń do zmywania po przyjęciu weselnym

Prezent nr 2 – otrzymują rodzice Pana młodego – rachunek za naprawę łoża, używanego przez parę młodych podczas nocy poślubnej

Prezent nr 3 – otrzymują chrzestni Pani młodej – puste butelki wraz z pozostałą zawartością po przyjęciu weselnym

Prezent nr 4 – otrzymują chrzestni Pana Młodego – rusztowanie po torcie, wraz ze słodkimi okruszkami

Prezent nr 5 – otrzymuje Pan Starszy – faktura za podróż poślubną oraz przeżycie miesiąca miodowego

Prezent nr 6 – otrzymuje Pani starsza – skarpetki używane przez Pana Młodego podczas wesela – oczywiście do wyprania!!!

Prezent nr 7 – Nowa Para Młodych – kasetę instruktażową z wieczoru Panieńskiego i Kawalerskiego, w celu przygotowania się do własnego wesela

Prezent nr 8 – otrzymują Wszyscy goście weselni – a są to wspomnienia te dobre i te gorsze z przyjęcia weselnego.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Zabawy na weselu
PostNapisane: 16 gru 2010, 14:10 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
Zasady zachowania na weselu
Poniższy tekst można rozłożyć na stołach lub odczytać na początku wesela. Zasady te nasz zespół czyta w momencie kiedy goście siadają do stołów i jedzą pierwsze gorące dania zaraz po wejściu na salę weselną
1.Wesele rozpoczyna się na początku a kończy, gdy młoda para zaśnie.
2.Kto pojawi się na weselu w złym nastroju będzie rozweselany. Jednak jeśli wszelkie próby zawiodą, gość zostanie usunięty z sali.
3.Zabrania się dłubania palcem w nosie sąsiada, dłubania widelcem w uchu, picia przez słomkę napoju sąsiada oraz wycierania tłustych palców w ubranie sąsiada.
4.Podróże poszukiwawcze pod stołem są surowo wzbronione.
5.Osoby mające uwagi dotyczące wesela zobowiązane będą do zorganizowania lepszego w przeciągu pół roku.
6.Nie toleruje się pustych kieliszków. Dlatego będą one od razu napełniane w celu uniknięcia zaglądania do nich zbyt głęboko.
7.Zabrania się rzucania kwiatów w kierunku młodej pary, jeśli znajdują się one nadal w wazonie.
8.Osoby, które zgubią wątek nie muszą go szukać. Rano sala będzie gruntownie zamiatana i będzie go można odebrać.
9.Nie należy więcej pić, gdy nie jest się już w stanie wypowiedzieć zdania "stół z powyłamywanymi nogami".
10.Osoby niezadowolone ze swoich miejsc przy stole będą miały następnego dnia całą salę do dyspozycji.
11.Radzi się wszystkim panom przynajmniej raz zatańczyć z własną małżonką. Kosztuje to tylko parę minut, a unika się w ten sposób kłopotów.
12.Jeśli alkohol wyleje się na odzież prosimy nie panikować! Zostanie przyniesiona następna butelka.
13.Dla osób, które nie znajdują żadnego powodu do śmiechu wisi lustro w korytarzu.
14.Zabrania się kobietom przewracania oczami oraz używania innych znaków w celu zmuszenia mężczyzn do pójścia do domu.
15.Zabrania się zabierania czegokolwiek z wesela oprócz dobrych wspomnień.
16.Osoby idące do domu proszone są o zabranie swoich partnerów. Nie dopuszcza się przy tym jakichkolwiek zamian.
17.Jeśli któryś z gości stwierdzi, że znajduje się sam na sali oznacza to, że zabawa dobiegła końca.
Każdy z uczestników jest zobowiązany do przestrzegania powyższych zasad niezależnie od rasy, koloru skóry, płci, wyznania czy przekonań politycznych pod karą zmywania naczyń po weselu.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Zabawy na weselu
PostNapisane: 16 gru 2010, 14:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
fajne, tylko gorzej jak ktoś nie ma np. chrzestnych (tak jak ja), wtedy niezła wtopa by była

a co do zabaw to widziałam też jak panowie z podwiniętymi nogawkami spodni (tak trochę do góry w stronę kolan) tańczyli jezioro łabędzie :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group