suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 29 mar 2024, 00:29


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 131 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Jaka wódka
PostNapisane: 04 gru 2010, 15:10 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
Jaką wódke polecacie na wesele (oczywiście w rozsądnych cenach). ?ja otrzymałam propozycję czystej de Lux za 16 zł taniej nie znalazłam


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Jaka wódka
PostNapisane: 04 gru 2010, 17:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 gru 2010, 15:37
Posty: 102
Lokalizacja: okolice Krakowa
Moja koleżanka, której siostra za mąż wychodziła poleca Pana Tadeusza- wiadome sami taką mieli, goście byli zadowoleni, więc poleca:)
Spotkałam się z taką opinią, że Finlandia jest dość popularna również. A mnie się marzy wódka "Młoda Para" np:D i na stole dla Młodej Pary obowiązkowo dwie wódki "przebrane" za Młodą Parę, super! Teraz to jest bardziej popularne niż kiedyś... Widziałam takie przebrania na wakacjach kiedyś, ale, że jestem osóbką troszkę zabobonną nie chciałam kupować, żeby nie zapeszyć... ;)
Tak czy siak marzy mi się taka ozdoba weselna- jedna wódka w sukni Panny Młodej z welonem, a druga to elegancki kubraczek Pana Młodego z muchą:D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jaka wódka
PostNapisane: 04 gru 2010, 17:15 
Offline

Dołączył(a): 03 gru 2010, 20:49
Posty: 70
hmm ostatnio w moich okolicach slyszałam że dosc popularna jest "wódka PL", niestety nie mam pojecia ile kosztuje, wiem tylko, że ma ladna taka podłużna butelkę..


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jaka wódka
PostNapisane: 10 gru 2010, 10:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
my z narzeczonym myśleliśmy o finlandi albo absolucie, znajomi mówili, że dobre, ceny są całkiem spore...a nie wiecie gdzie najtaniej wódkę kupić? w hurtowni, supermarkecie?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jaka wódka
PostNapisane: 10 gru 2010, 10:45 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
wiesz ja przez dobry tydzien dzwonilam po hipermarketach i hurtowniach, w hurtowni wychodzilo taniej jednak zalezy od wodki. Warto tez dzwonic i mowic ze sie chcewieksza ilosc wtedy moga dac jakis rabat(jesli chodzi i supermarkety).Czasem male sklepiki maja tez oferte weselna. Ja juz kupilam wodke bo od stycznia idzie VAT w gore wiec po co przeplacac


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jaka wódka
PostNapisane: 10 gru 2010, 11:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
dobrze, że jest ktoś kto trzyma rękę na pulsie! a właśnie mam pytanie:)
jak tam z Waszymi rodzicami mocno się wtrącają? a przyszłe teściowe?
ja mam na szczęście spokój - teściowa akceptuje wszystko co nam się podoba i daje wolną rekę, nie wtrąca się ale wiem, że bywa różnie.
u mojej siostry to teściowa cały czas musiała wszystko wiedzieć i chciała niemal o wszystkim decydować!!!!kłociła się nawet czy na pierwsze danie ma być rosół czy krem z kury...hehe (moja siostra chciała krem :lol: )


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jaka wódka
PostNapisane: 10 gru 2010, 12:04 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
moi tesciowie uwazaja mnie za skarb czyli co ja powiem jest święte wiedzą ze ja wybiore najlepiej jednak ja ich o wszystkim informuje, bo myślę że wypada w koncu za to płacą, a czasem konsultuje z nim rozne decyzje jednak slysze od nich ze ja mam podjac ostateczna decyzje i ona bedzie najlepsza:)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jaka wódka
PostNapisane: 10 gru 2010, 13:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
beti86 napisał(a):
Jaką wódke polecacie na wesele (oczywiście w rozsądnych cenach). ?ja otrzymałam propozycję czystej de Lux za 16 zł taniej nie znalazłam



Ja z kolei słyszałam jak znajoma dobierała wódkę pod wystrój sali... Tzn jak miała wystrój sali z elementami czerwonymi wchodziły w grę wódki jedynmie z czerwonymi korkami...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jaka wódka
PostNapisane: 10 gru 2010, 13:29 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
to już chyba przesada, no ale ja bede miec czerwone nakretki :P


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jaka wódka
PostNapisane: 10 gru 2010, 13:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
Rzecz gustu. Jeżeli Panna Młoda miała wszystko zaplanowane i wszystko inne ze sobą współgrało, to dlaczegoby nie chcieć by i wódka wkomponowała się w wystrój? :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 131 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group