suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 12:44


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 131 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Jaka wódka
PostNapisane: 19 gru 2013, 11:18 
Offline

Dołączył(a): 18 gru 2013, 10:23
Posty: 2
Lokalizacja: Poznań
Zależy jaką ma się rodzinę;) Niektórzy mogą narzekać nawet na 1l na głowę;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Jaka wódka
PostNapisane: 09 mar 2014, 18:48 
Offline

Dołączył(a): 16 gru 2013, 20:54
Posty: 14
Crazyinlove napisał(a):
w sumie jak kto lubi ja osobiscie wodki bym nie grawerowala tylko zakupila nalepki badz innego rodzaju ozdoby ;)

Ok, ale to dodatkowy kłopot żeby każdą butelkę za etykietować itp. szczególnie jeśli organizuje się duże wesele. A tak fajnie się to prezentuje. Zdecydowaliśmy się na Polanina na 100. Koszt graweru wcale nie jest tak drogi.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jaka wódka
PostNapisane: 13 mar 2014, 16:13 
Offline

Dołączył(a): 13 mar 2014, 16:01
Posty: 3
Bardzo duży wybór masz na porównywarkach cenowych i przy wiekszej ilosci warto kupic przez Internet wódkę na wesele.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jaka wódka
PostNapisane: 26 kwi 2014, 13:50 
Offline

Dołączył(a): 26 kwi 2014, 12:04
Posty: 5
Kasia1007 napisał(a):
Moja koleżanka, której siostra za mąż wychodziła poleca Pana Tadeusza- wiadome sami taką mieli, goście byli zadowoleni, więc poleca:)
Spotkałam się z taką opinią, że Finlandia jest dość popularna również. A mnie się marzy wódka "Młoda Para" np:D i na stole dla Młodej Pary obowiązkowo dwie wódki "przebrane" za Młodą Parę, super! Teraz to jest bardziej popularne niż kiedyś... Widziałam takie przebrania na wakacjach kiedyś, ale, że jestem osóbką troszkę zabobonną nie chciałam kupować, żeby nie zapeszyć... ;)
Tak czy siak marzy mi się taka ozdoba weselna- jedna wódka w sukni Panny Młodej z welonem, a druga to elegancki kubraczek Pana Młodego z muchą:D


my mieliśmy tadeusza:) wszyscy chwalili na drugi dzień;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jaka wódka
PostNapisane: 26 kwi 2014, 15:31 
Offline

Dołączył(a): 26 kwi 2014, 15:27
Posty: 1
Ilość alkoholu jest zależna od tego ile rodzina pije i czy chętnie się upija ile będzie dzieci i ile będzie osób starszych, czy robimy poprawiny czy też nie, a marka alkoholu to sądzę że najlepiej wybrać kilka znanych marek.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jaka wódka
PostNapisane: 28 kwi 2014, 09:40 
Offline

Dołączył(a): 28 kwi 2014, 09:37
Posty: 2
ja na swoim miałem po staropolsku :D Soplica i Tadeusz. Wszyscy byli zadowoleni :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jaka wódka
PostNapisane: 29 kwi 2014, 22:50 
Offline

Dołączył(a): 28 kwi 2014, 23:05
Posty: 5
Złośnica napisał(a):
beti86 napisał(a):
Jaką wódke polecacie na wesele (oczywiście w rozsądnych cenach). ?ja otrzymałam propozycję czystej de Lux za 16 zł taniej nie znalazłam



Ja z kolei słyszałam jak znajoma dobierała wódkę pod wystrój sali... Tzn jak miała wystrój sali z elementami czerwonymi wchodziły w grę wódki jedynmie z czerwonymi korkami...



ciekawa taktyka


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jaka wódka
PostNapisane: 20 maja 2014, 12:02 
Offline

Dołączył(a): 20 maja 2014, 11:50
Posty: 13
Na pewno trochę ekspensywna :) Mojemu facetowi marzy się Belweder, ale to raczej niemożliwe :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jaka wódka
PostNapisane: 21 maja 2014, 07:55 
Offline

Dołączył(a): 19 maja 2014, 12:12
Posty: 8
De lux w takiej cenie to dobra okazja, poza tym wódka całkiem dobra.
A jeśli chodzi dopasowanie do wnętrza, można zamówić takie nakładki na szyjkę butelki w odpowiednim kolorze, ale wydaje mi się że to zbędny wydatek. Pijani i dobrze bawiący się ludzie raczej uwagi na to nie zwrócą :) :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jaka wódka
PostNapisane: 22 maja 2014, 11:45 
Offline

Dołączył(a): 20 maja 2014, 11:50
Posty: 13
Zgadzam się... na początku może zwraca się na to uwagę, ale później już nie. Później myśli się o czymś innym. Mimo wszystko, jakoś źle bym się czuła gdybym taką wódkę postawiła. Wolałabym już Stumbras (ta z kłosem). Na 25 rocznicy ślubu moich rodziców, kilka lat temu ją kupowaliśmy i była bardzo dobra. Wszyscy sobie chwalili.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 131 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group