suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 27 kwi 2024, 23:54


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Dziecko czy dorosly- granica wieku
PostNapisane: 20 lut 2013, 12:38 
Offline

Dołączył(a): 28 sie 2012, 09:09
Posty: 91
Ja również mam w takich wypadkach wątpliwości. Bo z jednej strony, faktycznie, głupio byłoby zapomnieć o "plus jeden" nawet nastolatków, ale z drugiej strony te ich związki rzadko kiedy są już tak naprawdę poważne.... Ciężka sprawa. Ale fakt, zapraszałabym tych 18-latków z partnerami/kami, ale młodszych raczej nie....


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Dziecko czy dorosly- granica wieku
PostNapisane: 26 lut 2013, 13:27 
Offline

Dołączył(a): 31 sty 2013, 17:01
Posty: 173
Lokalizacja: Katowice
Ale ja Was nie rozumiem - czy związek musi być poważny, żeby ktoś się dobrze czuł na weselu? :-/ Przecież z weselem to tak jak ze studniówką - na studniówkę też przychodzi mnóstwo par, które nawet parami nie są, ale przecież nie będą podpierać ścian i fajnie mieć kogoś do wspólnej zabawy. Mój kuzyn miał 17 lat, gdy nasz drugi kuzyn brał ślub. Został zaproszony bez osoby towarzyszącej, a wszyscy byliśmy z kimś i biedak się strasznie nudził.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dziecko czy dorosly- granica wieku
PostNapisane: 26 lut 2013, 13:38 
Offline

Dołączył(a): 28 sie 2012, 09:09
Posty: 91
No tak, to co mówisz, ma sens. Ale wyobraź sobie, że masz zaprosić dodatkowo, powiedzmy 5 osób, z którymi nigdy wcześniej się nie widziałaś i już nigdy później się nie spotkasz, bo związek nie przetrwał. Te nastolatki i tak w swoim gronie będą się dobrze bawić, a dla pary młodej to dodatkowy koszt. Jak mówię, 17, 18 lat to już może być poważny wiek, ale 15-latków bym z chłopakiem/dziewczyną nie zaprosiła.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dziecko czy dorosly- granica wieku
PostNapisane: 28 lut 2013, 10:54 
Offline

Dołączył(a): 31 sty 2013, 17:01
Posty: 173
Lokalizacja: Katowice
A ja bym zaprosiła 15-16 latków z partnerami, jeśli takowych mają, bo sama czułabym się źle, gdyby moje kuzynostwo było zapraszane z osobami towarzyszącymi, a ja nie, tylko dlatego, że jestem młodsza ;-) Trzeba się niestety liczyć z tym, że koszty wesela są wysokie, a jeśli chcemy na tym zaoszczędzić to sprawiedliwie jest zapraszać wszystkie osoby bez osób towarzyszących, jeśli nie są w związku małżeńskim i tyle. Wtedy nikt nie poczuje się pominięty czy gorszy ;-)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dziecko czy dorosly- granica wieku
PostNapisane: 04 mar 2013, 10:07 
Offline

Dołączył(a): 28 sie 2012, 09:09
Posty: 91
W sumie fakt... Może mnie przekonałaś ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dziecko czy dorosly- granica wieku
PostNapisane: 19 mar 2013, 14:06 
Offline

Dołączył(a): 31 sty 2013, 17:01
Posty: 173
Lokalizacja: Katowice
Wiesz, nie zamierzam tu nikogo przekonywać do moich racji, chciałam tylko przedstawić logikę, jaką się kieruję, ale to miłe, że okazuje się, iż moje rozumowanie ma jakiś sens :D

Z resztą, goście też powinni być w porządku, moje dwie 18-letnie kuzynki same powiedziały, że przyjdą same, bo nie mają chłopaków, a nie chcą szukać kogoś na wesele na siłę :-)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dziecko czy dorosly- granica wieku
PostNapisane: 20 mar 2013, 13:31 
Offline

Dołączył(a): 28 sie 2012, 09:09
Posty: 91
Fakt, masz rację. Pewnie jako 18-latka bym się poczuła dotknięta, gdybym miała chłopaka, a zaproszenie byłoby jedno. Może faktycznie najlepiej po prostu podpytać - w końcu to zawsze rodzina :) nie powinna się obrazić ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Dziecko czy dorosly- granica wieku
PostNapisane: 22 mar 2013, 15:01 
Offline

Dołączył(a): 31 sty 2013, 17:01
Posty: 173
Lokalizacja: Katowice
Pewnie, że nie powinna, a przynajmniej sytuacja jest dla obu stron jasna i nie ma miejsca dla jakichś niezrozumiałych konfliktów :-)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 119 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group