suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 20:29


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 118 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Jaką ilość alkoholu przewidujecie na 1 osobę?
PostNapisane: 14 cze 2013, 16:15 
Offline

Dołączył(a): 02 mar 2012, 08:21
Posty: 79
Na jedną osobę jak najbardziej wystarczy te symboliczne 0,5L i nie powinno zabraknąć. czasem zdarza się,że goście mają bardzo dobry dzień i pójdzie więcej alkoholu,ale przecież zawsze musimy przewidzieć też lekki zapas. co zostanie to się potem zwróci lub spożytkuje:)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Jaką ilość alkoholu przewidujecie na 1 osobę?
PostNapisane: 25 cze 2013, 18:34 
Offline

Dołączył(a): 25 maja 2013, 13:54
Posty: 3
0,5 na osobę spokojnie wystarczy, zamówiłem sobie jeszcze fontannę alkoholową i co więcej trzeba. Wejdźcie sobie tutaj http://www.sumowisko.pl/fontanny jest to naprawdę fajna rzecz, goście się tym interesowali i oto chodziło:) pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jaką ilość alkoholu przewidujecie na 1 osobę?
PostNapisane: 26 cze 2013, 09:51 
Offline

Dołączył(a): 09 cze 2013, 23:02
Posty: 6
Też myślę, że 0,5 powinno wystarczyć. Byłem na kilku weselach i ogólnie jest taka tendencja, że 0,5 wystarcza spokojnie. Są stoły, na których szybko wszystko 'schodzi', ale to jest rekompensowane przez pozostałe, także powinno być ok.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jaką ilość alkoholu przewidujecie na 1 osobę?
PostNapisane: 30 cze 2013, 23:02 
Offline

Dołączył(a): 04 mar 2013, 16:51
Posty: 8
mnie się wydaję ze rozsądnie ejst miec przynajmniej butelk ę na osobę, to zalezy od tego ilu dniowe jest wesele i jakich bedziecie miec gosci, starszych czy mlodszych. jezeli wódka ma byc dobra dla wszytskich i dla Pan i dla Panów to u mnie sprawdzil się Pan Tadeusz - drugi raz bez wahania wybrałabym go ponownie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jaką ilość alkoholu przewidujecie na 1 osobę?
PostNapisane: 22 kwi 2014, 13:54 
Offline

Dołączył(a): 24 lip 2012, 09:15
Posty: 25
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
0,5 na głowe !!! Kto tyle wypije

Na moim weselu poszło 15 butelek wódki na 60 dorosłych osób. Mieliśmy oczywiście stolik z dodatkowym alkoholem i to polecam. Nie każdy lubi lać w siebie "czystą" z kieliszka. Wino, whisky i jakieś inne niekoniecznie najdroższe alkohole bardziej się przydadzą.

Dlaczego tak mało? Dobry DJ - Wodzirej jest w stanie dobrą zabawą zastąpić alkohol na weselu.

Dlaczego pijemy na weselach:
- za długie przerwy
- wieje nudą
- kiepska muzyka
- nudny zespół / DJ
- kiepskie jedzenie (przeciwdziałanie salmonelli) :)

Osobiście uważam, że 0,5 na parę to wystarczająco. Oczywiście jako pan młody zabezpieczyłem się w odpowiednio zasobny kantorek (z możliwością oddania do hurtowni). Pamiętajcie, że na tej samej planecie odbywają się również wesela bezalkoholowe i ludzie też się bawią.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jaką ilość alkoholu przewidujecie na 1 osobę?
PostNapisane: 25 kwi 2014, 12:16 
Offline

Dołączył(a): 17 kwi 2014, 10:51
Posty: 8
Lokalizacja: Warszawa
Ja myslę, że 0,5 na głowę też spokojnie wystarczy, ale warto przewidzieć tez inne rodzaje alkoholu, jak np. wino no i dodatkowe butelki na konkursy czy podarunki dla gości, no i według tradycji jedna butelka powinna zostać do chrzcin dziecka:) jak ktoś w przesądy wierzy:)

____________________
Myślę że warto, nic nie tracisz, http://slawkortv.blog.se/ a wiele może zyskać klikając


Ostatnio edytowano 19 sie 2014, 11:17 przez NETATV91, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jaką ilość alkoholu przewidujecie na 1 osobę?
PostNapisane: 26 kwi 2014, 13:48 
Offline

Dołączył(a): 26 kwi 2014, 12:04
Posty: 5
pół litra na osobę - przecież jak zabraknie są sklepy nocne itp


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jaką ilość alkoholu przewidujecie na 1 osobę?
PostNapisane: 17 wrz 2014, 15:19 
Offline

Dołączył(a): 17 wrz 2014, 15:12
Posty: 15
słyszałam o przeliczniku 0,5 na głowę.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jaką ilość alkoholu przewidujecie na 1 osobę?
PostNapisane: 17 wrz 2014, 19:26 
Offline

Dołączył(a): 24 lip 2012, 09:15
Posty: 25
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Ludzie prowadzę wesela od 15 lat! Jeszcze nie byłe na imprezie, żeby poszło 0,5 na głowę. Rozumiem, że każdy znajdzie sobie szybko w pamięci kolegę, który może wypić litra do obiadu, ale to nie jest normalne. Poza tym policzcie sobie, ze na weselu będą dzieci, babcie, dziadkowie, abstynenci i cała masa kierowców - oni raczej po pół litra nie potrzebują.

Na moje wesele kupiłem 24 butelki 0,5 dla 66 gości. Wypili prawie 14 połówek. Jednak faktem jest, że na weselu prowadzonym przez wodzireja nie ma czasu na picie, bo po prostu za dużo dobrej zabawy jest, żeby siedzieć i zalewać z nudów robaka.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jaką ilość alkoholu przewidujecie na 1 osobę?
PostNapisane: 03 lis 2014, 21:15 
Offline

Dołączył(a): 15 paź 2014, 15:39
Posty: 15
djdamian napisał(a):
Ludzie prowadzę wesela od 15 lat! Jeszcze nie byłe na imprezie, żeby poszło 0,5 na głowę. Rozumiem, że każdy znajdzie sobie szybko w pamięci kolegę, który może wypić litra do obiadu, ale to nie jest normalne. Poza tym policzcie sobie, ze na weselu będą dzieci, babcie, dziadkowie, abstynenci i cała masa kierowców - oni raczej po pół litra nie potrzebują.

Na moje wesele kupiłem 24 butelki 0,5 dla 66 gości. Wypili prawie 14 połówek. Jednak faktem jest, że na weselu prowadzonym przez wodzireja nie ma czasu na picie, bo po prostu za dużo dobrej zabawy jest, żeby siedzieć i zalewać z nudów robaka.

Jednak chyba to 0,5 to taki standard. W moich stronach liczy się mniej więcej tak.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 118 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group