suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 29 mar 2024, 00:38


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Pomysł na tradycyjne wesele - gdzie, jak, suknia, menu?
PostNapisane: 02 paź 2012, 10:21 
Offline

Dołączył(a): 02 paź 2012, 10:15
Posty: 1
Hej :) Wraz z mężem zdecydowaliśmy,że chcielibyśmy by nasze wesele odbyło się w takim tradycyjnym, lekko staropolskim stylu :) Macie jakieś pomysły, jak to zorganizować: przede wszystkim ważne jest miejsce i oczywiście, jedzenie. Co do miejsca, w grę wchodzi Warszawa albo okolice. No i strój panny młodej też chciałabym aby nawiązywał do takich staropolskich czasów - jakieś pomysły?:)Czy w ogóle da się coś takiego zrobić dzisiaj?:)) Z góry dzięki za rady :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Pomysł na tradycyjne wesele - gdzie, jak, suknia, menu?
PostNapisane: 06 paź 2012, 12:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 paź 2012, 11:37
Posty: 2
Lokalizacja: Warszawa
wiolka napisał(a):
Hej :) Wraz z mężem zdecydowaliśmy,że chcielibyśmy by nasze wesele odbyło się w takim tradycyjnym, lekko staropolskim stylu :) Macie jakieś pomysły, jak to zorganizować: przede wszystkim ważne jest miejsce i oczywiście, jedzenie. Co do miejsca, w grę wchodzi Warszawa albo okolice. No i strój panny młodej też chciałabym aby nawiązywał do takich staropolskich czasów - jakieś pomysły?:)Czy w ogóle da się coś takiego zrobić dzisiaj?:)) Z góry dzięki za rady :)


Z mężem tutaj będziemy brali ślub. Byłam tam też na weselu koleżanki. Klimatu tego miejsca nie oddadzą żadne zdjęcia i słowa. Polecam!

:D

http://www.wypozyczsale.pl/sala-weselna ... szawa.html


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Pomysł na tradycyjne wesele - gdzie, jak, suknia, menu?
PostNapisane: 26 paź 2012, 12:30 
Offline

Dołączył(a): 26 paź 2012, 11:42
Posty: 31
Klimat dosyć ciekawy,ale tak w zasadzie to można by każdą salę przekształcić na wzór i styl staropolski,dając odpowiedni obrus oraz nakrycia na krzesła. Codo strojów to oczywiście kłania się wizyta w wypożyczalni,bo ciężko będzie dostać w sklepie taki typowo ludowy strój.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Pomysł na tradycyjne wesele - gdzie, jak, suknia, menu?
PostNapisane: 29 paź 2012, 10:29 
Offline

Dołączył(a): 29 paź 2012, 10:18
Posty: 1
Co do tej sukni to "staropolski" to moim zdaniem bardzo szerokie pojecie, bo przecież każdy region ma jakieś swoje własne, tradycyjne stroje (tak mi się wydaje;)).
Moja koleżanka jest Kaszubką i w tym też stylu miała wesele, ale wiadomo, że jej suknia wyglądała inaczej niż jakiejś kobiety z Bieszczad. Warto się rozejrzeć i zastanowić:)

Pałac Prymasowski slyszałam, że naprawdę wszystko z klasą, nie wiem jednak czy ceny nie sa zbyt wygórowane, więc niech wypowie sie ktoś kto zna z autopsji.

Ja osobiście z mojej listy mogę polecić:
www.karczmanapiwnej.pl - kolega miał tam ślub, bardzo miło i sympatycznie, dania też OK
www.oycowizna.pl - znam z autopsji, to już lokal, gdzie naprawdę pod każdym względem można urządzić coś w tradycyjnym stylu. Poza tym super obsługa i menu weselne. Ręczę za profesjonalizm tego lokalu.

Osobiście radziłabym już szybko oglądać i rezerwować terminy, bo teraz jest taki okres, gdzie większość przyszłych par nastawia się już chyba na wiosnę:)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Pomysł na tradycyjne wesele - gdzie, jak, suknia, menu?
PostNapisane: 11 lis 2012, 19:55 
Offline

Dołączył(a): 03 paź 2012, 22:01
Posty: 1
Ja polecam zajrzeć tutaj, pełna gama pomysłów, opisów i przede wszystkim artykuły ślubne ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Pomysł na tradycyjne wesele - gdzie, jak, suknia, menu?
PostNapisane: 06 maja 2013, 14:32 
Offline

Dołączył(a): 28 kwi 2013, 20:55
Posty: 80
Oczywiście, że się da. Widzę, że potrzebujesz jedynie inspiracji w tej dziedzinie, a znajdziesz ją na Stylowi.pl na przykład na ślubne dekoracje.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Pomysł na tradycyjne wesele - gdzie, jak, suknia, menu?
PostNapisane: 24 mar 2014, 09:33 
Offline

Dołączył(a): 21 mar 2014, 10:46
Posty: 5
Fajnie byłoby wynająć jakąś karczmę lub stodołę przerobioną na restaurację. Mogłabyś zamówić kucharkę i jakieś ciekawe staropolskie jedzenie, udziec wiejski byłby ciekawy jakieś ryby pieczone na ogniu. Dojazd na wesele dorożką:) Może nie byłoby tak drogo gdybyś sama zorganizowała niektóre rzeczy. Ogólnie fajny pomysł, byłam na takim weselu w górach i zabawa była przednia!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Pomysł na tradycyjne wesele - gdzie, jak, suknia, menu?
PostNapisane: 10 kwi 2014, 13:43 
Offline

Dołączył(a): 07 kwi 2014, 19:40
Posty: 6
A to znajoma mojej koleżanki postawiła na bardziej pałacowe klimaty i zdecydowała sie na sale w tym hotelu http://www.hotelponiatowski.pl/ , sama nie miałąm okazji jeszcze tam być ale jak zobaczyłam jak tam jest pięknei to zazdrość przemówiła przeze mnie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Pomysł na tradycyjne wesele - gdzie, jak, suknia, menu?
PostNapisane: 30 cze 2014, 09:39 
Offline

Dołączył(a): 30 cze 2014, 09:35
Posty: 6
Tradycyjnie w kościele , później sala na ok 100 osób suknia biała w pierwszy dzień i obowiązkowo poprawiny tez w wieczorowej sukni z sugarfree najlepiej elegancka a jeszcze drużba i orkiestra na żywo...takie mamy plany a co wyjdzie zobaczymy.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Pomysł na tradycyjne wesele - gdzie, jak, suknia, menu?
PostNapisane: 02 lip 2014, 22:27 
Offline

Dołączył(a): 02 lip 2014, 21:43
Posty: 17
Tradycyjne wesle zapewni Wam Ośrodek Campoverde a może nietradycjne, jeśli uwzględnicie w nim przejażdżki konne, piękne apartamenty, śliczną okolicę spokój i dobre ceny. Przy tym dobą kuchnie i elegancki wystrój sali. Gorąco polecam !!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group