suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 24 kwi 2024, 13:18


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Cena organizacji wesela ?
PostNapisane: 13 gru 2010, 11:55 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
Ja z Warmii (okolice Iławy), jai tak znalazłam najtańszy lokal i najlepsze menu w innych restauracjach to 160 zł a menu takie sobie i niektóre lokale też chciały minimum 100 osob


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Cena organizacji wesela ?
PostNapisane: 13 gru 2010, 12:04 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
My najtaniej co znaleźliśmy to około 80 km od Warszawy 165zł a sami płacimy 180zł i mamy tam wszystko oprócz alkoholu orkiestry i stołów tematycznych.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Cena organizacji wesela ?
PostNapisane: 13 gru 2010, 12:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
ja w woj. lubelskim 140pln za talerzyk, dzieci chyba 70pln, poprawiny ewentualnie 40pln,
oczywiście dodatkowo płatne ciasto, alkohol, owoce.
kawa i herbata do woli w cenie


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Cena organizacji wesela ?
PostNapisane: 13 gru 2010, 12:17 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
My już szukaliśmy takiej żeby ciasta i owoce były w cenie i ważne są napoje bez ograniczeń szczególnie zimne bo często sie zdarza że właściciele sali liczą tylko litr na osobę a to jest stanowczo za mało i potem trzeba dopłacać.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Cena organizacji wesela ?
PostNapisane: 13 gru 2010, 12:22 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
Co kraj to obyczaj ;) sala i tak musi wyjść na swoje i tak, a jeszcze po podwyżkach na które się zanosi po nowym roku to już w ogóle ceny będą ekstraa.....

hehe a nam z kolei od ceny jaka wyjdzie po wybraniu menu i podwyżkach VAT-u dają 5 zł mniej od każdego talerza - jako że pierwsi podpisaliśmy umowę i wpłaciliśmy zaliczkę na 2012 rok tak trochę w ciemno


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Cena organizacji wesela ?
PostNapisane: 14 gru 2010, 09:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
Sympatia sympatia, ale nie robią Wam wesela za darmo... płącicie i wymagacie.. niestety wchodząc w bliższe relacje z kontrahentami można wiele stracić.. oni wtedy pozwalają sobie na więcej wykorzystując nasz sentyment...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Cena organizacji wesela ?
PostNapisane: 14 gru 2010, 11:02 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
Tam o sentymentach nic nie pisałam, to mili i konkretni ludzie - nie wiem czego mam się w tym doszukiwać. Ja dbam o swoje - oni o swoje, ale gdzieś po drodze znajdziemy kompromis. Po to się umowę podpisuje i do nich co jakiś czas zagląda - sama ta kobieta mi powiedziała, że możemy i co miesiąc do nich zaglądać i obserwować zmiany i z kolejnymi pytaniami do nich wracać jak się jakieś jeszcze wylęgną.

Ty mu Beti postawiłaś sprawę jasno, ale jeszcze nie wiesz ile to dokładnie w złotówkach wyjdzie, a jak przyjdzie do płacenia kasy to on też postawi na swoim. Krótka piłka - według mnie lepiej stawiać sprawę jasno ale obopólnie a nie wszystko narzucać - wole nie mieć naplute do talerza na weselu osobiście przez właściciela


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Cena organizacji wesela ?
PostNapisane: 18 gru 2010, 14:58 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Na pewno jak już się dogadamy za co i ile płacimy to potem trzeba dopilnowac żeby to wszystko było bo czasem na przykład juz po północy nie dokładają ciasta na stoły albo umawiają sie na jakiś krem a podają zwykłą zupę i młodzi machają na to ręką żeby nie robi problemów.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Cena organizacji wesela ?
PostNapisane: 18 gru 2010, 15:32 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
Oj na to to raczej będę zwracała uwagę, podobnie rodzice, w końcu jak się coś wcześniej ustali to powinno się tego trzymać, no chyba żeby coś złego działo się z jedzeniem, na które się umówiliśmy i tylko takie zastępstwo wchodzi w grę no to trudno - ale myślę że wtedy właściciel powinien chociaż uprzedzić o takiej zmianie przed podaniem innego posiłku.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Cena organizacji wesela ?
PostNapisane: 18 gru 2010, 18:46 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
w tej restauracji w ktorej mam wesele to obsluga co jakis czas przychodzi do mlodych i pyta sie czy wszystko jest oki czy maja jakies ale i wie mze z jedzeniem bedzie wszsytko oki, bo jedzenie bedzie robil sa mszef restauracji z ktorym bedziemy wszsytko ustalac


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group