suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 27 kwi 2024, 23:58


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: w jakim stylu zorganizować przyjęcie weselne ?
PostNapisane: 08 kwi 2010, 09:31 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 08 kwi 2010, 09:26
Posty: 34
Zastanawiałam się ostatnio z jakimi trendami organizuje się teraz przyjęcia weselne. Do mojego jeszcze daleko ale koleżanka zastanawia się nad przyjęciem w stylu hiszpańskim. kwiaty we włosach, muzyka latino ?
Co o tym sądzicie czy ktoś kiedyś był na weselu tego typu, albo może organizowanym w innym orientalnym stylu ?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: wesele w stylu chłopskim
PostNapisane: 08 kwi 2010, 14:38 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08 mar 2010, 15:59
Posty: 23
Ja byłam na weselu w stylu "chłopskim". W Bielsku w pięknej dzielnicy Staconce w cudownej karczmie krytej słomą. Panna Młoda miała wianek z klosów zboża poprzeplatanych makami.
Niestey jedna porażka była - stroje Państwa Młodych utrzymane w chłopskim stylu, potrawy chłopskie, bryczka konna, wystrój ludowy a GOŚCIE ubrani wizytowo...
Wyglądało idiotycznie na zdjęciach grupowych i podczas tańców...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: wesele w stylu chłopskim
PostNapisane: 09 kwi 2010, 10:48 
Offline
Moderator

Dołączył(a): 08 kwi 2010, 09:26
Posty: 34
swatka napisał(a):
Niestey jedna porażka była - stroje Państwa Młodych utrzymane w chłopskim stylu, potrawy chłopskie, bryczka konna, wystrój ludowy a GOŚCIE ubrani wizytowo...
Wyglądało idiotycznie na zdjęciach grupowych i podczas tańców...


ojjjj.. Owszem możesz mieć racje, o ile sam pomysł moim zdaniem świetny to jednak ciężko od gości wymagać, że się wszyscy dostosują, faktycznie mogło to wyglądać nieciekawie.

Ale jeżeli chodzi tylko o jakiś styl dość współczesny to może jakoś udało by się pogodzić wizytowe stroje gości, np jeżeli Państwo Młodzi będą w tradycyjnych strojach a tylko lokal, muzyka i jedzenie będą orientalne to może nie będzie aż tak źle?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: w jakim stylu zorganizować przyjęcie weselne ?
PostNapisane: 14 kwi 2010, 23:58 
Offline

Dołączył(a): 23 mar 2010, 20:42
Posty: 19
W wersji orientalnej ja bym się obawiała czegoś innego, że większości zaproszonych gości może taki styl nie pasować i nie będą się dobrze bawić. Szczególnie wtedy gdy wśród gości może być sporo starszych osób, które są przyzwyczajone do tradycyjnej zabawy. Ale jeśli zapraszasz więcej młodych osób to w sumie nie ma takiego problemu. :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: w jakim stylu zorganizować przyjęcie weselne ?
PostNapisane: 23 kwi 2010, 17:04 
Offline

Dołączył(a): 19 lis 2009, 17:00
Posty: 36
Faktycznie, stroj gosci moze dziwnie odbiegac od stylu wesela, jednym z rejonow gdzie kazdy sie dopytuje o to w jakim stylu jest wesele sa okolice Zakopanego. Tam istotna sprawa jest czy wesele bedzie po goralsku czy w normalnych strojach. Jesli jest po goralsku to przychodzi wiekszosc po goralsku, w przeciwnym wypadku i tak przychodza czesciowo po goralsku ale czesc rezygnuje ze strojow goralskich na rzecz normalnych wieczorowych strojow.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: w jakim stylu zorganizować przyjęcie weselne ?
PostNapisane: 09 lis 2010, 09:28 
Offline

Dołączył(a): 09 lis 2010, 09:23
Posty: 8
wesele mielismy w stylu rock&roll :) było na luzie i wszyscy dobrze się bawili :-) podobało mi się bo nie musieliśmy się spinać :) no i wygodnie mi było w trampkach, które zrobiły furorę :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: w jakim stylu zorganizować przyjęcie weselne ?
PostNapisane: 03 gru 2010, 17:19 
Offline

Dołączył(a): 03 gru 2010, 17:11
Posty: 84
Mi sie wydaje ze to chyba zalezy od mlodych i ogolnie zaproszonych gosci.Ostatnio w rodzinie bylo wesele i mlodzi-ludzie po 40 ;) wynajeli mala sale,z muzyka disco i taka typowa taneczna...Chyba nie musze mowic ile osob bylo na parkiecie :lol: 8-)
Jak jest duzo mlodysch osob to mozna myslec nad czyms fajnym,ale jak sa w wiekszosci babcie,ciotki itd to chyba nowoczesnosc odpada :roll:

Mi sie marzy jakas romantyczna sceneria :) Jeszcze nie mamy pomyslow :oops:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: w jakim stylu zorganizować przyjęcie weselne ?
PostNapisane: 03 gru 2010, 21:57 
Offline

Dołączył(a): 03 gru 2010, 20:49
Posty: 70
Niestety w Polsce, zwłaszcza na weselach gdzie 70 % gosci to ciocie po 50, babcie itd cieżko "przemycić" do charakteru wesela coś nowoczesnego... byłam na weselu gdzie mlodzi kupe kasy wydali na kapele ktora tradycyjne piosenki grala po swojemu plus wiele zagranicznych nowszych utworków- starszyzna oburzona i poobrażana... wychodzi na to, że jeśli chcemy mieć udane wesele to dużym plusem jest tradycja czy to muzyka czy jedzenie, tymbardziej, że wesele złożene z samej mlodzieży to tez pewny niewypał..


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: w jakim stylu zorganizować przyjęcie weselne ?
PostNapisane: 05 gru 2010, 10:14 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Nas niezbyt interesowało co jest akurat modne a co orginalne. Mam taka pracę, że sporo jeźdzę po różnych hotelach i przez to jedynie co wymyśliłam że nie chce wesela w karczmie ani w pałacu. Wybraliśmy super dom weselny który spełnia nasze oczekiwania i zastanawiamy się razem które pomysły weselne nam się podobają a które wolelibyśmy ominąć.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: w jakim stylu zorganizować przyjęcie weselne ?
PostNapisane: 09 gru 2010, 00:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08 gru 2010, 14:44
Posty: 38
Lokalizacja: mała wiocha za Krakowem
Pierwszy ślub miałąm w stylu rockowym - tak, tak :D Knajpa, muzyka, impreza do rana :D Mało ludzi, bez wesela tylko z obiado-kolacją -nie wiem jak to nazwać , więcej zabawy niż tak zwanej posiadówki .

Teraz, będę robić też trochę zwariowaniej, jednak w większym gronie i z tradycyjnym jedzonkiem i muzyką w miejscu trochę bardziej cywilizowanym niż knajpa :mrgreen:

Większość wesel na jakich byłam wyglądało mniej więcej tak : kościół, pójście do restauracji na kolacje +siedzenie max do 24.

Ja tak nie chce :) trza sie bawic do rana :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 138 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group