suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 27 kwi 2024, 21:12


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: w jakim stylu zorganizować przyjęcie weselne ?
PostNapisane: 09 gru 2010, 16:49 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
Hiszpańska fiesta-feeria kolorów i kwiatów, opleciona bluszczem brama, przez którą przejdą Państwo Młodzi – w tak energetycznym otoczeniu goście z pewnością nabiorą ochoty na gorący taniec. W rytmach flamenco każdy się dobrze zabawi. Na stołach goszczą hiszpańskie wina – sangria i malaga. Panna Młoda ubrana jest w hiszpańską suknię, włosy upięte w kok. Pan Młody może zaprezentować się w kamizelce i koszuli z charakterystycznymi luźnymi rękawami. Dodatki dla gości: dla pań wachlarze, kwiaty do wpięcia we włosy, dla panów kapelusze z okrągłym rondem, dla wszystkich chętnych kastaniety!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: w jakim stylu zorganizować przyjęcie weselne ?
PostNapisane: 10 gru 2010, 08:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
to ja już chyba bym wolala po staropolsku, ale tak naprawdę ze swojego wesela nie chciałabym robić ani cyrku ani innego przedsawienia. ma być piękny i uroczysty slub, a później zabawa do rana w gronie rodziny i znajomych:)tyle po prostu:)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: w jakim stylu zorganizować przyjęcie weselne ?
PostNapisane: 18 gru 2010, 11:14 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
Również uwazam ze wesele powinno miec klimat poprostu weselny, a nie jakies tematyczne nie wiadomo co... tematyczne imprezy hmm owszem mozna wyjsc na taka impreze, ale nie zeby tą impreza bylo wesele. Stawiam na tradycyjne polskie wesele:), a nie jakaś tematyczna impreza. Zwykłe naciąganie na różne niepotrzebne usługi i próba przekonania wszystkich, że tradycyjne wesele jest passe i koniecznie trzeba coś wymyślećFrown


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: w jakim stylu zorganizować przyjęcie weselne ?
PostNapisane: 04 sty 2011, 12:23 
Offline

Dołączył(a): 04 sty 2011, 11:52
Posty: 4
Lokalizacja: Jarosław
Z racji mojego wieku i wielu życiowych doświadczeń namówiłam córkę na kameralny styl przyjęcia jak i wesela.Mieszkamy niedaleko gospodarstwa agroturystycznego gdzie można wypożyczyć zaprzęg konny dla młodych jak i gości.To ma być niezapomniane przeżycie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: w jakim stylu zorganizować przyjęcie weselne ?
PostNapisane: 04 sty 2011, 12:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
to znaczy, że robicie atrakcję dla gości typu: przejażdżka bryczką?czy bryczka jako forma transportu pary młodej i/lub gości z /do kościoła lub sali weselnej?
a kameralne przyjęcie, tzn. na ile osób? sama najbliższa rodzina?
jeśli chodzi o styl samego wesela to też planujecie nawiązania do tej agroturystyki? jakieś wiejskie przysmaki czy coś takiego?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: w jakim stylu zorganizować przyjęcie weselne ?
PostNapisane: 20 paź 2011, 08:51 
Offline

Dołączył(a): 20 paź 2011, 08:47
Posty: 6
Jestem świeżo upieczoną panną młodą. Miałam cudowne wesele i dlatego chciałabym się z Wami podzielić przepisem na sukces w tej kwestii. Wszystkie potrzebne rzeczy łatwo i szybko wynajęłam w tej firmie http://weddingland-imprezy.pl/ . Fontanna czekoladowa zrobiła furorę wśród gości! Serdecznie polecam!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 108 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group