suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 14:11


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: ZARĘCZYNY
PostNapisane: 06 gru 2010, 18:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:28
Posty: 558
Lokalizacja: Poznań
Jak wyglądały wasze zaręczyny? :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: ZARĘCZYNY
PostNapisane: 06 gru 2010, 19:44 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
u mnie tradycyjnie, rodzice rodzeństwo, narzeczony prosi o rękę moich rodziców, wręcza mamie kwiaty a następnie podszedł do mnie i nas kolana :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: ZARĘCZYNY
PostNapisane: 06 gru 2010, 21:44 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 18:22
Posty: 161
a u mnie tylko rodzice i rodzice mjej połowy no i my ;) rodzenstwo nie koniecznie ;) inny karj inny obyczaj ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: ZARĘCZYNY
PostNapisane: 06 gru 2010, 23:10 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
A mi moja druga połówka urządziła kąpiel w mleku potem był masaż w pokoju pełnym świec a potem bukiet kwiatów i pierścionek :) dopiero później poszliśmy do rodziców :) :) :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: ZARĘCZYNY
PostNapisane: 07 gru 2010, 10:19 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
Katorii napisał(a):
A mi moja druga połówka urządziła kąpiel w mleku potem był masaż w pokoju pełnym świec a potem bukiet kwiatów i pierścionek :) dopiero później poszliśmy do rodziców :) :) :)


W zwykłym mleku? Skąd on tyle wziął? Ale coś nowego o tym nie słyszałam. Czy mleko wpływa jakoś na cerę :P hehee


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: ZARĘCZYNY
PostNapisane: 07 gru 2010, 11:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
u mnie na parkingu przed centrum handlowym, w którym mój narzeczony na chwilę się ze mną rozstał by kupic mi pierścionek...niezłą scenę zrobiliśmy:)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: ZARĘCZYNY
PostNapisane: 07 gru 2010, 11:56 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
KSN napisał(a):
u mnie na parkingu przed centrum handlowym, w którym mój narzeczony na chwilę się ze mną rozstał by kupic mi pierścionek...niezłą scenę zrobiliśmy:)


Mam rozumieć, że wcale się tego nie spodziewałaś?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: ZARĘCZYNY
PostNapisane: 07 gru 2010, 12:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 gru 2010, 15:37
Posty: 102
Lokalizacja: okolice Krakowa
A miałam właśnie taki temat założyć- patrzę i już jest :D

beti86 napisał(a):
Katorii napisał(a):
A mi moja druga połówka urządziła kąpiel w mleku potem był masaż w pokoju pełnym świec a potem bukiet kwiatów i pierścionek :) dopiero później poszliśmy do rodziców :) :) :)


W zwykłym mleku? Skąd on tyle wziął? Ale coś nowego o tym nie słyszałam. Czy mleko wpływa jakoś na cerę :P hehee

Kąpiele w mleku (albo z jego zawartością np 2 l. dodane do ciepłej wody, albo np maślanka) są doskonałym sposobem na odżywienie skóry całego ciała. Dzięki takim kąpielom skóra staje się gładka, miękka i delikatna :)


Wracając do tematu zaręczyn :D Po pierwsze całkowicie się ich nie spodziewałam :D z czego mój luby był bardzo zadowolony ;) Narzeczony oświadczył się w naszą 3 rocznicę- wcześniej podejrzewałam go, że wtedy będzie chciał się zaręczyć, ale jak zapytałam, czy ma jakieś plany co do naszej przyszłości, to stanowczo oświadczył, że dopiero po powrocie do Polski. (akurat mieszkaliśmy wtedy w Szkocji) Tak więc nie spodziewałam się tego w ogóle. Wzięliśmy tylko wolne w pracy, żeby uczcić kolejną rocznicę. Najpierw planowaliśmy, że wybierzemy się na kilka dni na pobliską szkocką wyspę, ale nie udało nam się załatwić wolnego, postanowiliśmy więc wybrać się do jednego z niewidzianych jeszcze przez nas zamku. Najpierw zwiedziliśmy zamek, później ogrody. Mój narzeczony dość dziwnie się zachowywał, był spięty, ale ja oczywiście niczego nie podejrzewałam... Robiliśmy zdj., aparat został usadowiony na jakimś pniu przed nami, w pewnym momencie narzeczony mnie objął i zaczął wygłaszać monolog, po czym uklęknął- choć dla mnie to było bardziej przykucnięcie ;) wyjął pierścionek i zapytał, czy zostanę jego żona... Ja w takim szoku była, że zaniemówiłam z wrażenia :shock:
Scenerię mieliśmy przepiękną, bo na tle zamku pomiędzy kwiatami i pięknymi żywopłotami :) Na dodatek mój ukochany chciał wszystko nagrać, ale z wrażenia zamiast włączyć- wyłączył opcję nagrywania, a szkoda, bo fajna pamiątka by była... ;)

A w domu był ciąg dalszy zaręczyn, czekał na mnie wielki bukiet bordowych róż i szampan...

Następnego dnia w pracy nasi szefowie zorganizowali dla nas przycięcie z tejże właśnie okazji, bardzo miły gest z ich strony :)
A w Polsce z moją rodziną świętowaliśmy zaręczyny na Święta- jakieś pół roku po fakcie ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: ZARĘCZYNY
PostNapisane: 07 gru 2010, 13:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
beti86 napisał(a):
KSN napisał(a):
u mnie na parkingu przed centrum handlowym, w którym mój narzeczony na chwilę się ze mną rozstał by kupic mi pierścionek...niezłą scenę zrobiliśmy:)


Mam rozumieć, że wcale się tego nie spodziewałaś?



No nie, nie spodziwałam się! Pojechaliśmy na zakupy, ja poszłam mierzyć jakąś sukienkę a on w tym czasie po pierscionek!
No a na parkingu już nie mógł wytrzymać i tak wyszło - bardzo miło to wspominam:))


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: ZARĘCZYNY
PostNapisane: 07 gru 2010, 13:38 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
KSN napisał(a):


No nie, nie spodziwałam się! Pojechaliśmy na zakupy, ja poszłam mierzyć jakąś sukienkę a on w tym czasie po pierscionek!
No a na parkingu już nie mógł wytrzymać i tak wyszło - bardzo miło to wspominam:))



chciałabym to zobaczyć, mój nie był taki oryginalny, zresztą my już ze sobą dawno mieszkaliśmy i wspólnie planowaliśmy co, kiedy i jak,nawet sama sobie wybrałam pierścionek bo ja mam takie dłonie, że nie każdy pasuje i chciałam wybrać taki, który będzie pasował idealnie i będzie w moim guście a on tylko płacił :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group