suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 12:23


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Tradycyjne wesele czy nowoczesne?
PostNapisane: 21 cze 2016, 13:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2016, 16:14
Posty: 6
Lokalizacja: Poznań
To zależy jak kto uważa, co uznaje za nowoczesność a co za tradycję. Osobiście zrezygnowałabym z paru zwyczajów ślubno-weselnych, ale część bym zachowała bo inaczej to nie byłby ślub tylko impreza. Nie chciałabym też żadnego disco polo tylko normalną muzykę dla ludzi.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Tradycyjne wesele czy nowoczesne?
PostNapisane: 22 cze 2016, 12:42 
Offline

Dołączył(a): 15 cze 2016, 13:58
Posty: 5
Ja osobiście wybrałbym opcję 'po środku'- czyli trochę z nowości, trochę z tradycji. Na pewno wziąłbym pod uwagę gości. Wiadomo, że na weselu mamy ludzi w każdym wieku. Ci nieco starsi raczej nie byliby gotowi na jakieś szalone atrakcje. Poprosiłbym kapelę, żeby o chociaż o jedną trzecią zmniejszyła natężenie disco polo, a wódka? No cóż, wybrałbym przynajmniej jakąś przyzwoitą.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Tradycyjne wesele czy nowoczesne?
PostNapisane: 29 lip 2016, 09:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lip 2016, 08:54
Posty: 2
Ja bardzo chcę nowoczesne :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Tradycyjne wesele czy nowoczesne?
PostNapisane: 13 paź 2016, 09:50 
Offline

Dołączył(a): 12 paź 2016, 12:09
Posty: 5
Nie podoba mi się wiele rzeczy w tradycyjnych weselach np nagrywanie całej sytuacji w domu panny młodej przed wyjazdem na ślub, przygotowania w szczegółach itd. nie wiem po co to :/ Wolałabym mieć na filmie ślub, wzruszenia, rodzinę, wesele, a nie to jak wyglądały godziny z fryzjerką i kosmetyczką :P No i oczywiście te całe "tradycyjne zabawy" na weselu... Dla mnie to przeżytek, jakieś gry po alkoholu i skakanie po krzesłach. Co do muzyki to już wiadomo kto co lubi. Nie jestem za disco polo, ale muzyka taneczna owszem... mimo ze sama słucham innego gatunku, to goście przecież będą chcieli się bawić. Trzeba tutaj znaleźć jakiś kompromis.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Tradycyjne wesele czy nowoczesne?
PostNapisane: 27 gru 2016, 16:11 
Offline

Dołączył(a): 17 sie 2016, 22:48
Posty: 2
Myślę, że to zależy kto co lubi. Ja byłam na weselu w best western premier w Krakowie i bardzo ładne miejsce, idealne na wesele. Hotel naprawdę wart polecenia, wszystko było dopięte na ostatni guzik.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Tradycyjne wesele czy nowoczesne?
PostNapisane: 27 maja 2019, 16:57 
Offline

Dołączył(a): 09 mar 2016, 10:19
Posty: 18
Tradycyjne, na pięknie przystrojonej sali. Jedzenie staropolskie, a obok nowoczesne fingerfoody jak "zagrycha" do kielicha. Fajnie bawiłam się na weselu siostry, która jego organizacje powierzyła firmie Gastro Team z Warszawy. Zajęli się salą, dekorowaniem, jedzeniem, generalnie wszystkim :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Tradycyjne wesele czy nowoczesne?
PostNapisane: 29 cze 2019, 07:01 
Offline

Dołączył(a): 15 lip 2016, 19:18
Posty: 5
Najważniejsze tak czy siak żeby dobrze sprawdzać kto bierze udział w organizacji, bo potem są takie przykre sytuacje jak ta https://whereisjuli.com/slub-na-zanzibarze-dorota-katende-vanilla-house/ I smutny zamiast dobrego dnia


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Tradycyjne wesele czy nowoczesne?
PostNapisane: 05 sie 2019, 19:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 07 wrz 2015, 13:36
Posty: 13
Zdecydowanie tradycyjne wesele...nie ma co udziwniać wesel nowościami... podstawa udanego wesela to dobra kapela i smaczne jedzenie...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Tradycyjne wesele czy nowoczesne?
PostNapisane: 10 paź 2019, 15:08 
Offline

Dołączył(a): 09 mar 2016, 10:19
Posty: 18
Kto co lubi i na co go stać. Nasze wesele było raczej skromne, powiedziałabym bardziej, że było to eleganckie przyjęcie, a nie wiejska potańcówka. Jedzenie mieliśmy tradycyjne, tort zamawiany w cukierni Słodycz tej krainy https://www.slodycztejkrainy.pl, no i oczywiście orkiestra ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group