suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 16:42


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Co zamiast kwiatów dla pary młodej?
PostNapisane: 26 sie 2016, 15:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sty 2015, 08:04
Posty: 18
Ja szczerze powiedziawszy to nie wiem czy chciałabym dostać kwiaty na ślub. Kwiaty są piękne ale nie w nadmiarze. My sobie zażyczyliśmy słodycze.Alkoholu nie pijemy za dużo. Za to słodyczy dostaliśmy prawie na pół roku :D Kwiatki za to postałyby max kilka dni i potem by zwiędły.

Tak więc uważam,że o wiele lepszym prezentem może być jakaś ładna bomboniera.


Ostatnio edytowano 02 wrz 2016, 11:17 przez aniat, łącznie edytowano 1 raz
spam


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Co zamiast kwiatów dla pary młodej?
PostNapisane: 30 sie 2016, 11:42 
Offline

Dołączył(a): 10 sie 2016, 12:28
Posty: 2
Ja z już mężem jasno się wyraziliśmy w zaproszeniach, że zamiast kwiatów chcemy słodycze, albo kupon lotto :D I w sumie dostaliśmy same kupony, żaden nie miał więcej jak "trójkę", ale i tak się cieszyliśmy, z tych kuponów :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Co zamiast kwiatów dla pary młodej?
PostNapisane: 09 wrz 2016, 13:03 
Offline

Dołączył(a): 09 wrz 2016, 12:59
Posty: 1
PannaMigotka napisał(a):
My pobieramy się w przyszłym roku. I właśnie z tymi prezentami mamy mały problem. Czy podpowiecie może jak delikatnie zasugerować gościom, że chcemy tylko pieniądze? Kasa jak wiadomo zawsze się przyda, a nie chcemy dostawać ręczników, tosterów czy talerzy. Bliscy znajomi o tym wiedzą, ale nie wiemy co zrobić z dalszymi. Szczerze to wolimy w kopercie dostać 100 zł niż komplety sztućców od pięciu ciotek. Zwłaszcza że zamieszkamy z moimi rodzicami.
Może jakiś wierszyk ułożyć żeby w zaproszeniu był?


Są zaproszenia z takimi wierszykami. Ja takie dostałam. To normalne. Każdy woli teraz mieć pieniądze i kupić sobie to co chce, z jakim wzorem chce itd.
Prezenty czasem są uciążliwe.
Ale na takie wierszyk nikt się nie obrazi - tylko musi być fajnie napisany i rzucać się w oczy - tak żeby nikt nie przegapił!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Co zamiast kwiatów dla pary młodej?
PostNapisane: 06 paź 2016, 10:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2010, 10:00
Posty: 71
Lokalizacja: Warszawa
Teraz zazwyczaj zamiast kwiatów goście dają wino, totolotka lub zdrapki. Ciekawym pomysłem są również książki, jeśli oczywiście Para Młoda lubi czytać ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Co zamiast kwiatów dla pary młodej?
PostNapisane: 30 paź 2016, 09:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 paź 2016, 09:50
Posty: 1
Jestem świeżo po ślubie mojego brata i moim zdaniem wino zamiast kwiatów to świetny pomysł :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Co zamiast kwiatów dla pary młodej?
PostNapisane: 15 lis 2016, 12:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lis 2016, 11:39
Posty: 1
Lokalizacja: Gdańsk
Wino zamiast kwiatków to raczej zły pomysł. Kwiaty dla mnie są miłym gestem i praktycznie obowiązkowym prezentem na każdym ślubie :) A winko dodatkowo jak najbardziej można dodać.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Co zamiast kwiatów dla pary młodej?
PostNapisane: 04 sie 2017, 13:56 
Offline

Dołączył(a): 28 gru 2016, 11:18
Posty: 18
W zeszłym tygodniu byłam na weselu koleżanki, młodzi mieli bardzo oryginalny pomysł. Stwierdzili, że chcą miec piękny ogród i zamiast kwiatów ciętych proszą o jakieś sadzonki. Śmiesznie to wyglądało pod kościołem :D Daliśmy im sadzonkę jagody kamczackiej z gospodarstwa Romańskich. Mam wrażenie, że się ucieszyli :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group