suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 17:24


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Barman na weselu
PostNapisane: 29 mar 2015, 00:00 
Offline

Dołączył(a): 28 mar 2015, 23:46
Posty: 3
ile trzeba zapłacić mniej więcej za barmana? Jak wyglądają ceny?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Barman na weselu
PostNapisane: 13 kwi 2015, 19:03 
Offline

Dołączył(a): 11 mar 2015, 19:50
Posty: 5
Fajna sprawa. na pewno pomoże, obsłuży. Naleje piwko, umyje stolik. Coś naprawdę przydatnego oczywiście jeśli będzie Przystojny i niedrogi:)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Barman na weselu
PostNapisane: 20 kwi 2015, 15:27 
Offline

Dołączył(a): 28 mar 2015, 16:56
Posty: 8
Faktycznie taki barman na weselu może być ciekawym rozwiązaniem. W sumie zależy też od kosztu tej usługi, bo może się okazać, że to niepotrzebny dodatkowy koszt. Jeśli ktoś nie liczy się z wydatkami to pomysł chyba ciekawy.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Barman na weselu
PostNapisane: 23 kwi 2015, 19:59 
Offline

Dołączył(a): 15 kwi 2015, 17:10
Posty: 4
Nie podoba mi się to rozwiązanie. Jest ono dla mnie mało atrakcyjne i nawet nie wiem czy to jest nowoczesne czy bardziej takie nijakie. Na weselu dla mnie nadal tradycyjnie ma być wodzirej i nikt więcej. To będzie lepsze rozwiązanie zamiast tego kelnera lub barmana co mi się zdaję iż on może pasować do restuaracji tylko


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Barman na weselu
PostNapisane: 28 kwi 2015, 09:29 
Offline

Dołączył(a): 31 mar 2015, 14:04
Posty: 99
Barman i pyszne drinki to super pomysł!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Barman na weselu
PostNapisane: 29 kwi 2015, 12:01 
Offline

Dołączył(a): 15 sty 2015, 19:37
Posty: 5
Witaj. Znajomi mieli barmana na weselu i niestety zaliczyli wtopę. Mianowicie barman robił tak fantastyczne, kolorowe i pyszne drinki, że koło wieczora skończył się alkohol przeznaczony na ten cel. Trochę głupia sytuacja, niektórzy goście byli zniesmaczeni.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Barman na weselu
PostNapisane: 14 maja 2015, 20:40 
Offline

Dołączył(a): 14 maja 2015, 20:30
Posty: 2
No to może był mało profesjonalny barman, skoro nie wiedział wcześniej co się dzieje, albo trochę organizatorzy wesela dali ciała? To bardzo nieciekawa sytuacja, żeby zabrakło alkoholu. Na weselu to duży problem. Takie rzeczy trzeba na bieżąco monitorować i w razie potrzeby dokupić w odpowiednim czasie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Barman na weselu
PostNapisane: 16 maja 2015, 23:21 
Offline

Dołączył(a): 13 kwi 2015, 10:57
Posty: 3
loczek77 napisał(a):
Witaj. Znajomi mieli barmana na weselu i niestety zaliczyli wtopę. Mianowicie barman robił tak fantastyczne, kolorowe i pyszne drinki, że koło wieczora skończył się alkohol przeznaczony na ten cel. Trochę głupia sytuacja, niektórzy goście byli zniesmaczeni.


No ale to chyba nie wina samego barmana, że mu się alkohol skończył. W końcu to chyba nie on dostarczał trunki na wesele. Trzeba było zabezpieczyć odpowiedni zapas alkoholu i nie byłoby problemu. Komuś kalkulacje nie wyszły ;) Faktycznie wtopa, ale chyba to nie całkiem problem barmana.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Barman na weselu
PostNapisane: 23 sty 2016, 12:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 sty 2016, 11:49
Posty: 3
Kaja0kowa napisał(a):
faktycznie dziwne z tym zabraknieciem alkoholu bo przecież lista gości oszacowana to i alkohol jakoś mozna było wyliczyć może barman źle faktycznie określił ile trzeba ja widziałam w akcji chłopaków z craicford i robili pyszne drinki do białego rana :)


Młodzi nazywają to przypałem. Każdy z nas popełnił kiedyś jakiś błąd.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Barman na weselu
PostNapisane: 28 sty 2016, 14:39 
Offline

Dołączył(a): 23 lis 2015, 18:36
Posty: 63
Sytuacja niezbyt przyjemna,ale pamiętajmy że do drinków z reguły idzie o wiele więcej alkoholu niż w przypadku zwykłych kieliszków,miejmy ten fakt na uwadze. Jak rozwiązali tą sytuację,po prostu skończyło się picie alkoholu podczas tego wieczoru?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 20 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group