suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 29 mar 2024, 14:01


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: zamiast kwiatów
PostNapisane: 02 kwi 2015, 20:29 
Offline

Dołączył(a): 15 sty 2015, 15:55
Posty: 12
Moim zdaniem to super pomysł, że można gościom zasugerować prezent - to ich zwolni nieco od szukania czegoś nietypowego więc tak naprawdę to jest to ułatwienie a nie "zmuszanie" ich do czegoś. Książki są o tyle uniwersalne, że nawet jeśli trafi się jakaś podwójna, lub nie zechcesz ich czytać, na przykład ze względu na tematykę, to możesz je łatwo sprzedać. Moi znajomi, który dostali kilkadziesiąt powtórzonych książek (same bestsellery ludzie kupowali) sprzedawali je na przykład na http://Skupszop.pl - takim serwisie, gdzie możesz sprzedać wszystkie książki, które mają kod ISBN (a niemal wszystkie mają). Pieniądze dostajesz po dwóch dniach, nie płacisz nic za przesyłkę, a do kieszeni wpada dodatkowe kilkadziesiąt czy kilkaset złotych. Moim zdaniem ksiażki to baaardzo dobre rozwiązanie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: zamiast kwiatów
PostNapisane: 12 kwi 2015, 13:43 
Offline

Dołączył(a): 06 mar 2015, 15:08
Posty: 7
marysiak12 napisał(a):
Na naszych zaproszeniach ślubnych zawarliśmy informację, że zamiast kwiatów, bardzo ucieszą nas książki. Oboje jesteśmy typowymi molami książkowymi, więc myślę, że to strzał w dziesiątkę.


Właściwie to znakomity pomysł, chociaż mówiąc szczerze to taka alternatywa dla kwiatów chyba nigdy by mi nie przyszła do głowy :) Pod względem finansowym wypada to podobnie, gdyż ładny bukiet ślubny to nie są tanie rzeczy. Kwiaty w niedługim czasie zwiędną, a książka może służyć znacznie dłużej.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: zamiast kwiatów
PostNapisane: 20 kwi 2015, 15:30 
Offline

Dołączył(a): 28 mar 2015, 16:56
Posty: 8
Pomysł z książkami zamiast kwiatów wydaje mi się bardzo dobry. Myślę, że niegłupim jest też rozwiązanie z na przykład pluszakami, które poźniej można przekazać dzieciakom w jakimś domu dziecka lub przedszkolu.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: zamiast kwiatów
PostNapisane: 21 kwi 2015, 09:59 
Offline

Dołączył(a): 08 sty 2015, 16:37
Posty: 2
moim zdaniem każdy pomysł jak wykorzystać pieniądze zamiast wyrzucać na kwiaty jest dobry


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: zamiast kwiatów
PostNapisane: 23 kwi 2015, 16:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2010, 10:00
Posty: 71
Lokalizacja: Warszawa
Ostatnio słyszałam o losach albo kuponach na loterię i mi się bardzo spodobało


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: zamiast kwiatów
PostNapisane: 28 kwi 2015, 09:34 
Offline

Dołączył(a): 31 mar 2015, 14:04
Posty: 99
Ja bardzo chętnie będę przyjmować winko czekoladki i kupony toto lotka :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group