suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 19 mar 2024, 09:38


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wesele bez alkoholu
PostNapisane: 22 cze 2010, 15:15 
Offline

Dołączył(a): 23 mar 2010, 20:42
Posty: 19
tianka napisał(a):
Zdecydowanie byliby niezadowoleni, co sprytniejsi "przemycaja" alkohol mimo tego, ze nie jest to grzeczne.


myślałam, ze takie akcje to tylko na studniówce :D a dorośli już takich rzeczy nie robią.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Wesele bez alkoholu
PostNapisane: 03 gru 2010, 17:20 
Offline

Dołączył(a): 03 gru 2010, 17:11
Posty: 84
:lol: jestescie straszne :D
Ale swoja droga tez chyba sobie nie wyobrazam takiej sytuacji :oops:
Zawsze mozna kupic np wina czy poprosic o robienie drinkow jak ktos np vodki nie lubi ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wesele bez alkoholu
PostNapisane: 03 gru 2010, 21:38 
Offline

Dołączył(a): 03 gru 2010, 20:49
Posty: 70
Wystarczy zorganizować jakąkowliek imprezke typu imieniny czy urodziny i nie serwowac alkoholu.. na bank bedzie klapa;/ a co dopiero wesele, na ktorym jest mnostwo ludzi ktorzy sie nie znaja, a nic tak nie przelamuje lodow jak pare głebszych ;) Osobiscie nie zaryzykuje i tradycyjna flaszeczka na stole na pewno się znajdzie:)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wesele bez alkoholu
PostNapisane: 04 gru 2010, 19:49 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
Szczerze nie wyobrażam sobie takiego wesele, toasty za młodych muszą być :P A większość ludzi bez alkoholu nie umie się bawić


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wesele bez alkoholu
PostNapisane: 05 gru 2010, 10:03 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Nie lubię takiego podejścia u ludzi. Tak samo jak twierdzą że jak sobie nie wypija to nie pójdą tańczyć. Sama jestem osoba bardzo mało pijącą i najchętniej zrobiłabym właśnie wesele bez alkoholu ale u mojej i narzeczonego rodziny to raczej nie przejdzie. Na szczęście pomimo tego ze u nas w domach alkohol jest na każdych rodzinnych imprezach to zawsze wszyscy są grzeczni i fajnie się bawią, ale trochę boje się o znajomych bo jednak nie chciałabym na weselu sprzątać po kimś... No i jednak uważam że wesele jest nie tylko dla młodych ale też dla gości i nie powinno się im narzucać takich rzeczy.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wesele bez alkoholu
PostNapisane: 05 gru 2010, 10:25 
Offline

Dołączył(a): 03 gru 2010, 20:49
Posty: 70
No niestety z tym, że ktoś może przesadzic z alkoholem zawsze trzeba sie liczyc... na szczescie nie jest to regułą :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wesele bez alkoholu
PostNapisane: 05 gru 2010, 12:32 
Offline

Dołączył(a): 03 gru 2010, 17:11
Posty: 84
W kazdej rodzinie sa tacy co sobie troche wiecej chlapna :D Byle by ich potem wynosic nie trzeba bylo :lol:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wesele bez alkoholu
PostNapisane: 05 gru 2010, 14:50 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Raczej większość gości lepiej lub gorzej ale znamy wiec wiemy czego możemy się po nich spodziewać dlatego trzeba poprosić świadków żeby jak zobaczą że komuś już nie wiele brakuje wyszedł z nim na chwilkę na dwór żeby powietrza złapać :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wesele bez alkoholu
PostNapisane: 05 gru 2010, 23:03 
Offline

Dołączył(a): 03 gru 2010, 20:49
Posty: 70
wolalabym, zeby ktos wypil za duzo, niż zeby z braku alkoholu goscie wyszli zaraz po oczepinach ...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wesele bez alkoholu
PostNapisane: 05 gru 2010, 23:21 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 18:22
Posty: 161
byłam raz na weselu bez alkoholu..masakra... nikomu tego nie polecam.. nuda nuda nuda..wole żeby wszyscy goście sie upili i byli nie przytomni niż nie bylo alkoholu na stołach..ja nie wie kto wpadł wtedy na ten pomyśł..czułam sie jak na imprezie w gimnazjum ;) byłąm posadzona koło mojej siostry i brata :) nie miałam o czym rozmawiać a jesc caly czas i nie przepić to jest cos okropnego <szok> ja nie wiem kto wymyśl takie rzeczy


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group