suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 kwi 2024, 14:04


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: termin potwierdzenia przybycia
PostNapisane: 30 cze 2011, 14:38 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
wiesz no to wtedy się mówi prosto z mostu - w zależności od tego kogo zapraszamy - przecież wiadomo, że tak jak w moim przypadku nie jestem w stanie zaprosić wszystkich których bym chciała i na ślub i na wesele - dlatego wcześniejszy termin potwierdzenia trzeba dać i wcześniej rozwozić zaproszenia, żeby ewentualnie był czas na doproszenie gości, którzy nie zmieścili się jakby w pierwszej linii, jak ktoś zrezygnuje. u mnie samej rodziny jest mnóstwo, także muszę znajomych okroić - i zaprosić ich do kościoła tylko. ale jeśli mi ktoś wcześniej z rodziny zrezygnuje z wesela to wtedy zmieniam zaproszenie i znajomi je dostaną. a dla tych dla których nie starczy mi miejsca zostanie tylko zaproszenie do kościoła - proste że nie wszystkich stać na zaproszenie każdego


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: termin potwierdzenia przybycia
PostNapisane: 03 lip 2011, 16:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 cze 2011, 16:18
Posty: 193
Ja myślę, że najrozsądniej byłoby 1,5 miesiąca przed uroczystością. Bynajmniej tak planuję zrobić.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: termin potwierdzenia przybycia
PostNapisane: 03 lip 2011, 17:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 01 lip 2011, 17:46
Posty: 93
magda0307 napisał(a):
wiesz no to wtedy się mówi prosto z mostu - w zależności od tego kogo zapraszamy - przecież wiadomo, że tak jak w moim przypadku nie jestem w stanie zaprosić wszystkich których bym chciała i na ślub i na wesele - dlatego wcześniejszy termin potwierdzenia trzeba dać i wcześniej rozwozić zaproszenia, żeby ewentualnie był czas na doproszenie gości, którzy nie zmieścili się jakby w pierwszej linii, jak ktoś zrezygnuje. u mnie samej rodziny jest mnóstwo, także muszę znajomych okroić - i zaprosić ich do kościoła tylko. ale jeśli mi ktoś wcześniej z rodziny zrezygnuje z wesela to wtedy zmieniam zaproszenie i znajomi je dostaną. a dla tych dla których nie starczy mi miejsca zostanie tylko zaproszenie do kościoła - proste że nie wszystkich stać na zaproszenie każdego


dokładnie chcąc wszytkich zaprosić, to bynajmniej z mojego portfela nawet nitka by nie została :))

Bardzo dobre rozwiązaniem jest zapraszanie około 2 miechów przed i potwierdzić do 3 tyg, po otrzymaniu zaproszenia. Wiadomo że salę też trzeba powiadomić ile gości będzie dokładniej :) i poco wydawać pieniądze na 200 osób jak będzie np. 180 :))

Czyli 1,5 - 2 miesiace , chyba najlepszy termin :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: termin potwierdzenia przybycia
PostNapisane: 04 lip 2011, 18:34 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
My mamy na początku września i myślę ze może na Boże Ciało jak sie większośc na działkę zjedzie to rozdamy. Na pewno chcielibyśmy zrobić to w czerwcu bo póżniej to sie wszyscy na urlopy rozjeżdzają poza tym dając zaproszenie 1,5 miesiąca przed i prosząc o potwierdzenie na 2-3 tygodnie przed weselem to tak na prawde zostaje niewiele czasu na zebranie pieniedzy i kupno strojów.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: termin potwierdzenia przybycia
PostNapisane: 05 lip 2011, 12:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
a co ma zakup strojów i zebranie pieniędzy do potwierdzenia przybycia? bo nie ogarniam? chodzi o gości, którzy będą kasę zbierać?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: termin potwierdzenia przybycia
PostNapisane: 05 lip 2011, 13:08 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Tak :) właśnie o to mi chodziło :) koszt wyprawy na wesele to 400-500zł dla młodych plus właśnie pewnie sukienka fryzjer koszula dla mężczyzny więc też się tego trochę zbiera


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: termin potwierdzenia przybycia
PostNapisane: 05 lip 2011, 13:11 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
wiecie u mnie na przykład większość osób, które będą zaproszone na mój ślub i wesele już o tym wiedzą (tak nieoficjalnie jeszcze bez zaproszeń) - znają datę mojego ślubu i mogą się nawet choćby już przygotowywać i nie będzie żadnego zaskoczenia - już będą musieli tylko potwierdzić swoje przybycie


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: termin potwierdzenia przybycia
PostNapisane: 20 wrz 2011, 19:48 
Offline

Dołączył(a): 03 gru 2010, 17:11
Posty: 84
U Nas tez wiekszosc wie ze sie szykuje impreza...ale jednak chyba damy termin 2-3 mies na decyzje...Bo nie chce placic za pusty talerzyk jak to poprzedniczka powiedziala... ;)
Swoja droga-ludzie powinni miec choc troche przyzwoitosci i sie w miare szybko okreslic..A nie kombinowac... :roll:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: termin potwierdzenia przybycia
PostNapisane: 21 wrz 2011, 14:33 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
no dokładnie, tylko czasem coś wypada w ostatniej chwili, już po tym jak młodzi zamówią konkretną ilość "talerzyków"... ale czasem faktycznie, ktoś sobie ot tak nie przychodzi (a słyszę coraz częściej o takiej sytuacji...)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: termin potwierdzenia przybycia
PostNapisane: 21 wrz 2011, 19:44 
Offline

Dołączył(a): 03 gru 2010, 17:11
Posty: 84
wiesz,przypadki losowe to idzie zrozumiec- w koncu nikt nie przewiduje ze trafi do szpitala czy cos sie stanie...Ale takie typowe odmawianie na tydzien przed-to ja nie zrozumiem...
Przykre troche ze tak ludzie robia...w Koncu osob obcych sie nie zaprasza....


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 110 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group