suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 23:10


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Nocleg dla gości
PostNapisane: 04 gru 2010, 21:37 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 18:22
Posty: 161
Zastanawiam sie co zrbobić, z noclegiem dla gości. Ponieważ chce zaprosić znajomych ze studiów i wszsytkich nie będę w stanie pomieścić w domu, gdyż mam też rodzinę z daleka. Czy ja powinnam opłacać nocleg? Czy nocleg jest w moim zakresie? Może jest jakieś inne wyjście?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Nocleg dla gości
PostNapisane: 04 gru 2010, 22:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 03 gru 2010, 15:37
Posty: 102
Lokalizacja: okolice Krakowa
U mnie jest taka tradycja, że to Młodzi organizują nocleg dla gości i oni za to płacą. Wcześniej się dowiaduje ile osób np nie będzie miało jak dotrzeć do domu (bo z daleka, bo nie mają kierowcy etc) i albo zapewnia się im nocleg, albo zapewnia się im transport do domu- np o określonej godzinie przyjeżdża po nich autokar, czy bus, jeśli jest większa grupka gości z mniej więcej tego samego miejsca.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Nocleg dla gości
PostNapisane: 05 gru 2010, 09:40 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Ja właśnie sama nie wiem. Specjalnie szukaliśmy domu weselnego z miejscem noclegowym szczególnie ze wstępnie planujemy poprawiny, ale nie wiem czy to my powinniśmy za to płacić czy tylko powiedzieć, że jest możliwość nocowania.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Nocleg dla gości
PostNapisane: 05 gru 2010, 09:46 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 18:22
Posty: 161
u nie są podzilone zdania. Jednak mi się wydaj że t troche będze kosztowało. Jednak inni wymagają nocleg od pary młodej. Jest to duży problem. Poniewż jeżelimój narzyczony będzie prosił swoje szefostwo z pracy to bedzie koniecznie coś wynająć bo to ponad 200 km a to bedzie min 20 osób. :|


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Nocleg dla gości
PostNapisane: 05 gru 2010, 10:32 
Offline

Dołączył(a): 03 gru 2010, 20:49
Posty: 70
MAM TEN SAM PROBLEM... rodzina mamy mieszkajaca prawe 400 km ode mnie.. cóż pozostało mi zajac sie noclegami, dlatego postanowilismy wybrać restauracje wraz z hotelem i przyjąć na plecy kolejne wydatki..


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Nocleg dla gości
PostNapisane: 05 gru 2010, 12:23 
Offline

Dołączył(a): 03 gru 2010, 17:11
Posty: 84
Wypadalo by zeby to mlodzi jednak pokrywali takie koszty,ciezko kogos kogo zapraszamy jeszcze obarczac hotele,cos nie tak by to bylo :?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Nocleg dla gości
PostNapisane: 05 gru 2010, 12:47 
Offline

Dołączył(a): 05 gru 2010, 12:38
Posty: 2
Lokalizacja: Poznań
Witam wszystkich!
My też długo się zastanawialiśmy, jak rozwiązać temat noclegu dla gości i w końcu stanęło na tym, iż tym gościom, którzy nie mają zorganizowanego noclegu w okolicy my opłacamy noc weselną... ale i tak wydatek to niemały..


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Nocleg dla gości
PostNapisane: 05 gru 2010, 13:43 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 18:22
Posty: 161
mi też sie tak wydaje. Ale mój narzyczony pewnie bedzie musiał przenocować min 15 osób a ja też około 10 osób to już troche dużo osób i takie hotele z domu weselnego sobie cenia nocleg :|


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Nocleg dla gości
PostNapisane: 05 gru 2010, 13:58 
Offline

Dołączył(a): 03 gru 2010, 17:11
Posty: 84
U nas to samo :( Czesc osob jest przyjezdnych i nie ma opcji by nie mieli noclegu...
W czestochowie jest bida z pokojami goscinnymi,wiec chyba sie skonczy na hotelu :roll:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Nocleg dla gości
PostNapisane: 05 gru 2010, 14:41 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
My wybraliśmy dom weselny z miejscami do spania mniej więcej w połowie drogi między moim miejscem zamieszkania a mojego narzeczonego. Niby jest to dobre rozwiązanie ale i tak nie jeździ tam żadna komunikacja miejska wiec pewnie będziemy wynajmować autokar i tu pojawia się kolejny problem mianowicie autokar z kościoła na sale OK ale co w druga stronę? Jedni będą chcieli wyjść o 12 inni o 2 jeszcze inni zostać do końca a kolejni nocować i co wtedy? 4 kursy autokaru i jeszcze nocleg dla pozostałych? Przeraza mnie to


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group