suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 12:51


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Jak schudnąć przed weselem?
PostNapisane: 15 paź 2015, 14:12 
Offline

Dołączył(a): 15 paź 2015, 14:04
Posty: 3
a schudnięcie przed weselem różni się czymś od schudnięcia bez wesela??
Chudnięcie w każdej sytuacji wygląda tak samo. Trzeba zacząć ćwiczyć. Ograniczyć jedzenie i zmienić troszkę nawyki żywieniowe. Innego sposobu na schudnięcie nie znam. Mój znajomy przed swoim weselem zrzucił ponad 10 kg. Jak zaczął ćwiczyć to nawet po weselu nie przestał bo uważał że lepiej się czuje i oczywiście lepiej wygląda.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Jak schudnąć przed weselem?
PostNapisane: 20 paź 2015, 09:15 
Offline

Dołączył(a): 02 wrz 2015, 20:12
Posty: 10
Ja jakoś tak przed weselem sama schudłam nawet nie stosując żadnych diet. Ale teraz kiedy starałam się na wakacje zrzucić parę kilogramów nie było tak łatwo, bardo dużo korzystałam z portalu http://www.zgubkilo.info/ bardzo dużo informacji na temat diet i ćwiczeń można na nim znaleźć.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jak schudnąć przed weselem?
PostNapisane: 20 paź 2015, 15:04 
Offline

Dołączył(a): 20 paź 2015, 14:23
Posty: 2
Wystarczy odpowiednia dieta 4 miesiące przed i na pewno schudniemy. Nie polecam diet rocznych.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jak schudnąć przed weselem?
PostNapisane: 17 gru 2015, 12:26 
Offline

Dołączył(a): 17 gru 2015, 11:50
Posty: 6
Z dnia na dzień się nie schudnie.. polecam po prostu ograniczyć porcje jedzenia. Np. na początku zamiast jeść standardową porcję jedźmy 2/3 tego co zwykle, za miesiąc zjedźmy do 1/2 porcji. Do tego trochę ruchu i dużo wody, a waga zacznie zjeżdżać. Oczywiście jeżeli nie będziemy oszukiwać samych siebie i podjadać w zamian za mniejsze porcje jakieś cziparki po kontach, bo może się okazać że suma sumarum razem z przekąskami zjadamy więcej kalorii niż przy jedzeniu pełnych posiłków, przy których nie mamy już ochoty na podjadanie. Przepis jest prosty ale wymaga sporej samodyscypliny.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jak schudnąć przed weselem?
PostNapisane: 11 sty 2016, 15:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lis 2014, 09:37
Posty: 93
Lokalizacja: Gdańsk
Pewnie zależy kto ile ma do zrzucenia, ale powiedzmy że pół roku przed weselem przechodzac na wysokowęglowodanowy weganizm (jedząc około 2,5 tys kalorii) schudłam 10kg - bez żadnego głodzenia się i tym podobnych farmazonów prowadzących tylko do efektu jojo


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jak schudnąć przed weselem?
PostNapisane: 12 sty 2016, 11:01 
Offline

Dołączył(a): 28 maja 2014, 10:13
Posty: 40
Postanowiłam zacząć biegać i wprowadzić dietę. Nie chcę, żeby była to radykalna dieta i myślę, że wystarczy jeśli ograniczę kalorie do 1200 dziennie, nie będę jeść wieczorami i będę dużo ćwiczyć. Kupiłam już sobie karnet na siłownie i basen. Zorientowałam się, że nie mam ani jednych dresów i ani jednej koszulki, w której mogłabym ćwiczyć. Chciałabym kupić ubrania dobrej jakości, żebym nie musiała ich wymieniać co miesiąc. Fajne ubrania widziałam w ofercie tego sklepu http://sklep.adrenaline.pl/pol_m_marki- ... -7085.html . Lubię tą markę, a w tym sklepie produkty są sporo tańsze niż w innych. Które z tych ubrań polecacie mi na ćwiczenia w siłowni?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jak schudnąć przed weselem?
PostNapisane: 12 sty 2016, 13:38 
Offline

Dołączył(a): 12 sty 2016, 13:30
Posty: 5
jak masz dużo czasu, to wio do dietetyka po plan żywienowy. Jak mało, to i tak nie schudniesz, jedz więcej owoców i warzyw, to poprawi się Tobie kondycja cery i włosów, będziesz piękniejsza


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jak schudnąć przed weselem?
PostNapisane: 25 sty 2016, 13:01 
Offline

Dołączył(a): 25 sty 2016, 12:06
Posty: 2
Przecież dobra dieta załatwi sprawę. Można dodać trochę sportu i schudnięcie gwarantowane.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jak schudnąć przed weselem?
PostNapisane: 25 sty 2016, 14:10 
Offline

Dołączył(a): 20 kwi 2014, 10:32
Posty: 3
Yrtex napisał(a):
Przecież dobra dieta załatwi sprawę. Można dodać trochę sportu i schudnięcie gwarantowane.


Jak mozna dodac? Obowiazkowo sport + dieta. Bieganie albo rower zalatwi sprawe.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jak schudnąć przed weselem?
PostNapisane: 27 sty 2016, 12:09 
Offline

Dołączył(a): 26 sty 2016, 15:41
Posty: 3
Dzięki za dobre rady. Nie warto też się głodzić. Pewnie i tak wywoła to efekt jojo.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 20 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group