suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 29 mar 2024, 00:14


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: bez demolki
PostNapisane: 14 maja 2015, 15:04 
Offline

Dołączył(a): 25 cze 2014, 17:17
Posty: 2
Szykuje się u mnie w domu duża impreza ślubna. Sama osobiście nie mam doświadczenia w czymś takim, bo swoje wesele organizowałam w restauracji. Moja siostra nie chce aż takiej formalnej atmosfery, a my dom mamy duży... Cały problem w tym, że jej znajomi to raczej młodzi ludzie, imprezowi i przez to nieobliczalni. Zastanawiam się, jak uchronić moje szklane lampki, pewnie je pochowam, tak jak i porcelanę, ale lustra, donice na kwiaty? A drewniane oparcia, na których będą przygaszać papierosy? Pomocy...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: bez demolki
PostNapisane: 14 maja 2015, 20:31 
Offline

Dołączył(a): 24 wrz 2014, 20:38
Posty: 1
Rozumiem, że możesz się denerwować i stresować, ale znajomi Twojej siostry pomimo że są młodymi ludźmi to na pewno też są kulturalni. Nie generalizowałabym wszystkich młodych ludzi. Nie słyszałam jeszcze, żeby ktoś gasił papierosa w czyimś domu o drewniane oparcie. Naprawdę to chyba tylko w jakiś filmach. Kup popielniczki i nie stresuj siostry.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: bez demolki
PostNapisane: 15 maja 2015, 10:28 
Offline

Dołączył(a): 31 mar 2014, 20:51
Posty: 8
...drewniane oparcia, na których będą przygaszać papierosy...:-) dobry tekst:-) słuchaj, zgodziliście, się klamka zapadła...:-) teraz nie ma co jojczyć i się za głowę łapać, tylko wyjechać na weekend do Międzyzdroi i nie myśleć o imprezie w chacie i o tym, co się tam będzie działo:-) powiedzcie im tylko, że monitoring założyliście w domu w miejscach, w których się nie spodziewają:-)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: bez demolki
PostNapisane: 15 maja 2015, 23:00 
Offline

Dołączył(a): 07 wrz 2014, 13:43
Posty: 1
Wynieś wszystko do garażu, weź meble ogrodowe, wypożycz od kogoś osłonki na kwiaty w donicach, coś a'la donice drewniane. Jest wiele możliwości, to bardzo prawdopodobne, że goście będą brudzić. Nie wolisz zorganizować wesela gdzieś w lokalu? Po co się trudzić i stresować? Najlepiej jeśli musisz organizować w domu jakbyś wypożyczyła meble na ten czas, nie będziesz się o nie tak martwić.
Pozdrawiam i powodzenia


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: bez demolki
PostNapisane: 02 cze 2015, 15:18 
Offline

Dołączył(a): 02 cze 2015, 14:49
Posty: 8
Serdecznie współczuje. Takie imprezy zazwyczaj są zakrapiane dużą ilością alkoholu. Toteż kończy się to różnie. Osobiście, w życiu bym się nie zgodziła na organizowanie tego przyjęcia u siebie w domu. W lokalu to ludzie mają chociaż minimalne hamulce, żeby wstydu nie było. A w domu to tak z przymrużeniem oka... Powynoś i pochowaj tak, aby zostały rzeczy, które da się naprawić :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: bez demolki
PostNapisane: 29 cze 2015, 18:27 
Offline

Dołączył(a): 11 lut 2015, 15:54
Posty: 70
Tragedia, kto teraz organizuje wesele w domu? Będziecie sprzątać bałagan przez kolejne dwa tygodnie, nie mówiąc już o tym, że część pomieszczeń może wymagać remontu.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group