suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 11:48


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Egzotyczna kuchnia podczas wesela
PostNapisane: 12 kwi 2015, 13:45 
Offline

Dołączył(a): 06 mar 2015, 15:08
Posty: 7
Nie wiem czy ryzykowanie z egzotyczną kuchnią ma sens. W końcu takie potrawy do tanich nie należą, a jednocześnie nie mamy pewności czy będą cieszyć się powodzeniem na weselnym stole. No chyba, że wiemy o gustach kulinarnych zaproszonych gości trochę więcej i mamy pewność, że im się to spodoba.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Egzotyczna kuchnia podczas wesela
PostNapisane: 13 kwi 2015, 21:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lut 2015, 17:24
Posty: 51
Lokalizacja: Wrocław
Myślę, że lepiej rozeznać się w gustach gości. Ewentualne uczulenia na żywność itd. Łatwiej będzie skomponować menu :) Ja stawiam na kuchnię staropolską. Z pewnością każdemu posmakuje :) Muszę tylko zdecydować się jeszcze na salę weselną. Mam już kilka opcji. Chce, żeby kateringiem zajęła się firma, która przygotuje też salę. Będzie łatwiej :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Egzotyczna kuchnia podczas wesela
PostNapisane: 15 kwi 2015, 00:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 01 kwi 2015, 20:36
Posty: 2
Co prawda to prawda - trafić w gusta wszystkich gości to jest wyzwanie dość duże. Na pewno znajdą się osoby, które się na najedzą ; ) szkoda eksperymentów - lepiej postawić na tradycyjny zestaw + może odrobina szaleństwa w postaci egzotycznych deserów ? ; )


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Egzotyczna kuchnia podczas wesela
PostNapisane: 15 kwi 2015, 20:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lut 2015, 17:24
Posty: 51
Lokalizacja: Wrocław
No przecież :) Jeśli chcesz wprowadzić coś egzotycznego do menu weselnego to najlepiej desery. Pierwsze i drugie danie w tradycyjnym menu, dla każdego. A na deser np. sałatka owocowa z tropikalnych owoców albo sorbety o smakach tychże owoców. :) Myślę, że wszystko da się zrobić!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Egzotyczna kuchnia podczas wesela
PostNapisane: 19 kwi 2015, 20:30 
Offline

Dołączył(a): 23 mar 2015, 11:02
Posty: 5
Dużo zależy od danych rodzin , ja zaledwie zamieniłam w menu na swoim pierwszym ślubie zamieniłam okropny rosół na krep z pieczarek i było wielkie poruszenie. Pomysł jednak osobiście dla mnie fajny i uważam,że najbardziej opcjonalnie będzie faktycznie uderzyć w egzotyczny deser.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Egzotyczna kuchnia podczas wesela
PostNapisane: 20 kwi 2015, 15:16 
Offline

Dołączył(a): 28 mar 2015, 16:56
Posty: 8
myślę, że koniecznie trzeba zrobić małe badanie gustów i smaków przyszłych gości. Zaserwowanie jakiejś egzotycznej kuchni bez wcześniejszego rozeznania może być po prostu samobójstwem. Jednak większość polaków to tradycjonaliści pod tym względem.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Egzotyczna kuchnia podczas wesela
PostNapisane: 22 kwi 2015, 07:13 
Offline

Dołączył(a): 12 mar 2015, 11:32
Posty: 56
Dokładnie. Na naszym weselu nie było egzotycznej kuchni, ponieważ większą część gości stanowiła rodzina- ciotki, wujki, dziadkowie. Zatem wiadomo, jaką kuchnię oni preferują - tradycyjna polska kuchnia. Z egzotycznych rzeczy mieliśmy świeże owoce :)
Wstępne rozpoznanie co kto lubi jest dobrym rozwiązaniem, aby uniknąć niezadowolonych i głodnych gości.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Egzotyczna kuchnia podczas wesela
PostNapisane: 22 kwi 2015, 12:02 
Offline

Dołączył(a): 24 mar 2015, 11:49
Posty: 5
Dla mnie to wyrzucanie pieniędzy w błoto. Wątpię, że ktoś przy alkoholu gustował będzie w potrawy typu sushi. No chyba, że masz pewność, że cała Twoja rodzina i Twojego partnera lubi sushi, to wtedy można ryzykować. Ale dla mnie pozbycie się w pełni tradycyjnych potraw nie jest dobrym pomysłem.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Egzotyczna kuchnia podczas wesela
PostNapisane: 28 kwi 2015, 09:37 
Offline

Dołączył(a): 31 mar 2015, 14:04
Posty: 99
Sushi jeszcze mogłabym mieć na weselu. Mało, ale dla spróbowania dla kogoś kto lubi to myślę, że spoko. Ale nic więcej.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Egzotyczna kuchnia podczas wesela
PostNapisane: 29 kwi 2015, 07:26 
Offline

Dołączył(a): 15 sty 2015, 21:14
Posty: 7
Witaj. Dużo chyba zależy od tego jakich gości zapraszasz. Jeśli jest dużo starszych osób, to raczej mogą nie być zadowolone z owoców morza. Jednak większość starszych osób to tradycjonaliści. Jak już to może w formie osobnego stołu, coś jak wiejski stół.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group