suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 21:06


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: konsultanci ślubni
PostNapisane: 05 sty 2011, 20:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
myslicie może o zatrudnieniu profesjonalisty, który zajmie sie przygotowaniami i odciąży od ślubnych problemów?
uważacie, że to dobry czy zły pomysł?
no i jakie są koszty takiej usługi?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: konsultanci ślubni
PostNapisane: 05 sty 2011, 21:02 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Nie dowiadywałam się konkretnie o koszta bo napewno takiego specjalisty nie zatrudnię jednak słyszałam ze są one podobne do organizacji ślubu na własną rękę bo oni maja wiele zniżek.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: konsultanci ślubni
PostNapisane: 05 sty 2011, 21:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
a dlaczego, w takim razie, rezygnujesz z usług profesjonalisty? nie byłoby łatwiej?
ja sama wiem, że dam sobie radę, ale pomoc kogos kto się na tym zna z pewnoscią by się przydała :) w mieście gdzie bedę miała ślub takich specjalistów nie ma, a jak nawet są to raczej mało doświadczeni więc...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: konsultanci ślubni
PostNapisane: 05 sty 2011, 21:29 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
W stolicy to teraz coraz więcej takich osób się robi ale ja chce załatwiać wszystko sama nie potrafiłabym zlecić tak ważnej rzeczy komuś taka już jestem ale przy okazji czerpię bardzo wiele radości z tych poszukiwań i przygotowań.
To jest dobre dla zapracowanych osób lub takich dla których nie jest ważny każdy szczegół. Ja lubię wszystkiego dopatrywać, szukać fajnych pomysłów i tworzyć własne rozwiązania. Jeśli coś poszło by nie tak przez konsultantkę to potem byłabym zła na siebie ze pozwoliłam komuś zepsuć ten dzień.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: konsultanci ślubni
PostNapisane: 05 sty 2011, 21:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
racja w Warszawie dużo jest juz ludzi, którzy sie tym zajmują :) ja też wolę o swoje sprawy zadbać sama, ale tacy konsultanci ślubni to nie są raczej osoby, którzy wszystko za nas zalatwiają tylko raczej ulatwiają te robotę. mówią kiedy co i gdzie, dodatkowo pokazują różne mozliwości organizacji wesela lub projekty zaproszeń, itp. a i tak decydują Młodzi!
Poza tym taki konsultant ma duże doświadczenie więc zawsze może doradzić jakies atrakcje lub odradzić czego robić nie warto!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: konsultanci ślubni
PostNapisane: 05 sty 2011, 21:44 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
u mnie są tacy konsultanci, ale jakoś wolę sama to wszystko przygotować wspólnie z narzeczonym, tak byśmy stworzyli coś fajnego razem na ten dzień :) koleżanka chciała i się nawet orientowała ile by to jej wyszło, ale już nie pamiętam, pierwsze spotkanie na pewno gratis - taka wstępna rozmowa jakie usługi by ta pani proponowała itp (nie wzięli w końcu tej konsultantki tylko sami wszystko organizowali).
Zazwyczaj właśnie konsultant wysłuchuje oczekiwań młodych, potem dostosowuje do pod znane sobie usługi różnych osób itp, pilnuje terminów itd. i wszystko z nami konsultuje, omawia i oczekuje na akceptację. ale nie ma to jak samodzielne wyszukiwanie jakichś pomysłów, własna inicjatywa. no i to forum bardzo przydatne jest, same sobie za konsultantki robimy


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: konsultanci ślubni
PostNapisane: 23 sty 2011, 22:17 
Offline

Dołączył(a): 21 sty 2011, 23:22
Posty: 6
Lokalizacja: Kraków
Podobno konsultant ślubny nie jest wcale taki drogi - prowizja to zwykle 10 % koszu organizacji wesela. Ciekawe, czy oni mają jakieś rabaty i zniżki w lokalach i wypożyczalniach sprzętu etc.
U mnie w rodzinie nikt nie korzystał z konsultanta ślubnego. To chyba popularne jest w dużych miastach, jak ludzie nie mają czasu na załatwianie i są w stanie wydać parę tysięcy więcej, żeby oszczędzić sobie stresu


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: konsultanci ślubni
PostNapisane: 27 sty 2011, 11:20 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Mają spore zniżki i w lokalach i przy różnych usługach tak wiec kwota może być porównywalna do tej jak sami będziemy wszystko załatwiać


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: konsultanci ślubni
PostNapisane: 10 sie 2011, 10:02 
Offline

Dołączył(a): 10 sie 2011, 09:44
Posty: 1
Według mnie najlepiej powierzyć komus organizacje wesela, jak dla mnie najlepsza jest firma Moon Time organizują duże imprezy profesjonalnie i naprawde ja byłam zadowolona, dziewczyna ktora to prowadzi pomogła mi wybrac wszystkie pierdoły włącznie ze spinkami dla męża.... zaangazowała się we wszystko..... nie tylko sala catering itp naprawde są genialni :) sprawdźcie ich MOON TIME


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: konsultanci ślubni
PostNapisane: 20 wrz 2011, 12:25 
Offline

Dołączył(a): 20 wrz 2011, 12:10
Posty: 1
Hej Wam! Ja sama jestem w trakcie przygotowań do wlasnego wesela i korzystamy z uslug konsultanta. Powiem Wam, ze naprawde warto. Nie mielismy problemu ze znalezieniem sprawdzonej firmy, gdyz polecili nam ja znajomi. Na pierwszym niezobowiazujacym spotkaniu przedstawilismy nasze oczekiwania i marzenia, itp. Nastepnie Pani Ola podala nam szacowany kosztorys (wcale nie jest to droga inwestycja, gdyz konsultanci maja dostep do wielu firm i potrafia wynegocjowac korzystne rabaty, wiedza ktore firmy nie zdzieraja duzo kasy). Podpisalismy umowe i wspolpraca swietnie sie uklada. Wiemy, ze nie musimy sie niczym martwic i denerwowac, a koncepcja naszego wymarzonego slubu idzie zgodnie z planem. Sami nie dalibysmy rady wszystkiego tak sprawnie zaaranzowac, gdyz ślub bedzie stylizowany na goralski klimat: Dorożka z koniami, góralska chata, kominek, drewno, pokaz góralskich przyśpiewek i muzyki oraz inne elementy, które są związane z obyczajami góralskimi:) Ślub w grudniu a aura zimy jest piękna (oby tylko był śnieg:))


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group