suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 19:26


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: konsultanci ślubni
PostNapisane: 23 wrz 2011, 07:58 
Offline

Dołączył(a): 23 wrz 2011, 07:26
Posty: 8
Wszystko zależy od tego na jaką firmę się zdecydujemy,wiadomo że są te droższe i tańsze. Sama pomoc konsultanta z pewnością nie zaszkodzi,sama tez doświadczyłam takich usług i wiem że jest to na rękę tym,którzy nie mają czasu zajmować się przygotowaniami do ślubu.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: konsultanci ślubni
PostNapisane: 18 paź 2011, 09:15 
Offline

Dołączył(a): 18 paź 2011, 08:57
Posty: 1
Mówiąc krótko - warto. Jest szansa, że wszystko będzie zorganizowane i dograne tak jak powinno być. Ot chociażby przykład z mojej branży - jeśli ktoś decyduje się na fotografa i kamerzystę(wybiera ich sam oddzielnie) to często fotograf z kamerzystą spotykają się dopiero w kościele/na przygotowaniach. Nie znają swojego stylu pracy, często przeszkadzają(już nie mówię, że specjalnie) sobie wzajemnie. Sam miałem sytuację, że po przyjechaniu do kościoła okazało się, że kamerzysta rozstawił całe studio nagrań(lampy, statywy), że praktycznie przejść się nie dało nie mówiąc już o zrobieniu jakiegoś sensownego zdjęcia. Konsultant najczęściej ma sprawdzonych kamerzystów/fotografów, o których wie, że współpracują razem i wtedy można uniknąć niespodzianek i niepotrzebnych nerwów - bardzo często ma również zniżkę.
Pozdrawiam,
D.C.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: konsultanci ślubni
PostNapisane: 18 paź 2011, 17:14 
Offline

Dołączył(a): 25 wrz 2011, 18:38
Posty: 29
Lokalizacja: mazowieckie
Jeśli kogoś stać na firmę która wszystkim się zajmie.. jak najbardziej polecam. Nie ma jednak rzeczy których sami nie jesteśmy w stanie ogarnąć. Wszystko zależy od tego jak się przyłożymy do organizacji.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: konsultanci ślubni
PostNapisane: 29 lis 2011, 16:28 
Offline

Dołączył(a): 22 wrz 2011, 06:02
Posty: 20
Przychylam się do powyższej wypowiedzi. jeżeli kogoś stać na taką firme to czemu nie. W końcu to bardzo wygodna sprawa,a nie każdy ma czas aby wszystko załatwiać samemu.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: konsultanci ślubni
PostNapisane: 04 cze 2012, 12:07 
Offline

Dołączył(a): 04 cze 2012, 11:43
Posty: 1
To nieprawda, że trzeba mieć dużo kasy, by zatrudnić konsultanta ślubnego. My wymyśliliśmy sobie wesele w lutym i chcemy wziąć ślub w sierpniu. Samemu to praktycznie nie do ogarnięcia w takim terminie. Znajoma poleciła mi konsultantów z Edith Event i chyba nigdy jej się nie odwdzięczę. Załatwili wszystko - od zaproszeń, przez salę, catering i jeszcze napisali scenariusz całej imprezy, która będzie urządzona w karaibskim stylu :))) Jak ładnie poprosicie, konsultantka pójdzie z Wami wybrać nawet suknię ślubną, żeby pasowała do całej koncepcji. Agencje mają mnóstwo zniżek i znają rynek, dlatego warto się do nich udać - prywatnie nic nie ugrasz z hotelem czy florystką, bo wysoko się cenią. A w prezencie od Agencji dostanę takiego konsultanta na cały czas przyjęcia - będzie pilnował gości i rozliczał faktury :)) Naprawdę serdecznie polecam, zanim weźmiemy ślub jedziemy jeszcze na wakacje, bo nie musimy sobie zawracać głowy przygotowaniami :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: konsultanci ślubni
PostNapisane: 11 cze 2012, 11:39 
Offline

Dołączył(a): 11 cze 2012, 10:34
Posty: 1
ja tam nie zamierzam brać ślubu:P ale ja też słyszałam od znajomych, że ta Edith Event czy jak to tam się nazywa są niedrodzy i całkiem nieźli. Jeszcze taka jedna firma weeding coś....:d nie pamiętam drugiego członu też są dobrzy.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: konsultanci ślubni
PostNapisane: 12 cze 2012, 14:12 
Offline

Dołączył(a): 12 cze 2012, 14:05
Posty: 1
co to za firma ta Edith Event? szukam konsultanta ale się na tym nie znam czy ktoś może poradzić?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: konsultanci ślubni
PostNapisane: 19 cze 2012, 10:41 
Offline

Dołączył(a): 19 cze 2012, 10:37
Posty: 1
Edith Event z tego co wiem to agencja eventowa ale prężnie zajmująca się ślubami. Znani na rynku i doceniani. Ja osobiście ich nie znam więc nie wiem ile w tym prawdy.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: konsultanci ślubni
PostNapisane: 06 lip 2012, 12:53 
Offline

Dołączył(a): 23 maja 2012, 09:01
Posty: 13
Konsultanci ślubne? Hmmm... no nie jestem przekonana. Na pewno dużo lżej z załatwieniami i formalnościmi, ale wydaje mi się, że chyba nie są warci swojej ceny.

Taki konsultant to podejrzewam droga impreza - wiecie jakie ceny są mniej więcej? Bo jak połowa ślubnego budżetu to słabo :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: konsultanci ślubni
PostNapisane: 20 lip 2012, 11:49 
Offline

Dołączył(a): 20 lip 2012, 11:26
Posty: 2
jak sama się wzięłam za organizacje wesela, to od początku miałam mnóstwo problemów, a to lokal nie taki, a to cena za wysoka, a to terminy nie pasowały... i w końcu ktoś mi polecił świetną konsultantkę, która naprawdę mi ze wszystkim pomogła! I znalazła super salę i fotografa, i zespół... naprawdę! Mało tego, powiedzieliśmy je z narzeczonym, że na wesele mamy tyle i tyle. No i jej udało się spokojnie zmieścić w tej sumie. Ja myślę, że jej skuteczność wynika z doświadczenia, bo zazwyczaj ludzie pobierają się (a przynajmniej planują) raz i nie mają pojęcia o tym, że salę z menu o takim samy standardzie można znaleźć przykładowo o 50 zł taniej od talerzyka. W każdym razie ja jestem mega zadowolona.
Jakby ktoś szukał, zrobmywesele.pl, to właśnie oni nam pomogli:)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group