suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 10:38


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wesele w hotelu?
PostNapisane: 22 kwi 2015, 07:15 
Offline

Dołączył(a): 12 mar 2015, 11:32
Posty: 56
My skorzystaliśmy z podobnego rozwiązania. Wynajęliśmy salę w pałacu, gdzie był zarówno hotel jak i restauracja. Wynajmując salę weselną mieliśmy do dyspozycji kucharzy pracujących w tym pałacu. Swoją drogą bardzo dobrze gotujących.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Wesele w hotelu?
PostNapisane: 23 kwi 2015, 19:57 
Offline

Dołączył(a): 15 kwi 2015, 17:10
Posty: 4
Co byłam na weselach i sama je organizowałam to wszystko się odbywało w takim klimacie, że było to wesele jakieś takie w hotelu i jeszcze w hotelu była specjalna sala do tańczenia itp itd to wszystko co potrzeba do hucznego wesela. W hotelu jest też wygodnie bo od razu goście mogą gdzie się odpowiednio zatrzymać.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wesele w hotelu?
PostNapisane: 27 kwi 2015, 21:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lut 2015, 17:24
Posty: 51
Lokalizacja: Wrocław
Przydatne są Wasze informacje. Jednak ten hotel blisko sali weselnej bądź opcja wesela 2w1 są bardzo komfortowe dla wszystkich.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wesele w hotelu?
PostNapisane: 28 kwi 2015, 09:18 
Offline

Dołączył(a): 31 mar 2015, 14:04
Posty: 99
Wszystko zależy od miasta i od kategoryzacji hotelu. Pięciogwiazdkowy na pewno będzie droższy od restauracji. Ale elegancka restauracja będzie droższa od domu weselnego. Zawsze idzie się dogadać :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wesele w hotelu?
PostNapisane: 30 kwi 2015, 12:00 
Offline

Dołączył(a): 12 mar 2015, 11:32
Posty: 56
Myślę, że taniej będzie w mniejszych miejscowościach niż w dużym mieście. Sama tak zrobiłam. Wynajęłam salę w Brzezinie koło Wrocławia i jestem bardzo zadowolona.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wesele w hotelu?
PostNapisane: 05 maja 2015, 11:31 
Offline

Dołączył(a): 26 mar 2015, 21:08
Posty: 5
Hotel to dobra opcja jeśli jesteście z dużego miasta, albo macie przyjezdnych gości czy nawet para jest z dwóch różnych miast daleko od siebie położonych. W hotelach jest więcej atrakcji bo to miejsce w którym ma być możliwość życia, a nie tylko zjedzenia jak w restauracji, więc często są atrakcje dla dzieci chociażby.

Ja swoje wesele właśnie robiłam w hotelu europejskim w Krakowie i naprawdę było świetnie. Sala balowa z prawdziwego zdarzenia. Piękny ogród.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wesele w hotelu?
PostNapisane: 17 maja 2015, 21:07 
Offline

Dołączył(a): 14 kwi 2015, 15:52
Posty: 4
dlaczego nie? jeśli jest dużo przyjezdnych gości, to od razu odpada problem z zakwaterowaniem, są hotele, które specjalizują się w obsłudze wesel, mają odpowiednie zaplecze, restaurację, personel i całą resztę, jeśli chodzi o koszt, to już trzeba porównać oferty hoteli i przekalkulować, która się bardziej opłaci


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wesele w hotelu?
PostNapisane: 19 maja 2015, 14:18 
Offline

Dołączył(a): 19 maja 2015, 14:15
Posty: 2
Kalkulacja kosztów jest jednym z najlepszych wyborów. Trzeba to wszystko sobie policzyć właśnie we własnym zakresie. Teraz to już coraz więcej ufa hotelom i po prostu całe uroczystości robią w hotelach. Wtedy jak już ktoś zauważył można liczyć na to, że goście będą mieli gdzie przenocować.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wesele w hotelu?
PostNapisane: 22 maja 2015, 13:27 
Offline

Dołączył(a): 22 maja 2015, 13:18
Posty: 2
Tak, to bardzo dobre wyjście. My też organizowaliśmy wesele w restauracji z hotelem i doskonale się to sprawdziło. Trzeba sobie zrobić kalkulację, sprawdzić ze 2-3 hotele i wybrać najlepszą opcję. Przy okazji część lub wszyscy goście mają zakwaterowanie, nie trzeba ich wozić itp.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wesele w hotelu?
PostNapisane: 10 cze 2015, 10:47 
Offline

Dołączył(a): 02 lip 2014, 21:43
Posty: 17
Wesele w hotelu to fajny pomysł szczególnie w hotelu http://campoverde.pl w Lodzi. ja tam robiłam wesele i bylo tak jak sobie wymarzyłam. :) :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group