suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 23:19


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wesele w hotelu?
PostNapisane: 10 mar 2015, 22:21 
Offline

Dołączył(a): 26 maja 2014, 11:06
Posty: 82
Czy wesele w hotelu zawsze jest drogą opcją?
Sprawdzałam ceny w naszej okolicy i okazuje się, że w większości przypadków taniej jest jednak w restauracjach itp.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Wesele w hotelu?
PostNapisane: 11 mar 2015, 10:50 
Offline

Dołączył(a): 26 sty 2014, 11:58
Posty: 96
Wydaje mi się, że to w dużej mierze zależy od miasta i od tego o jakich hotelach mówimy.
Jeśli to ma być coś wypasionego, jak np. http://www.hotele.pl/krakow/conrad-hotel/ to wiadomo, że tanio nie będzie.
Ale jak poszperasz na tej stronce, to znajdziesz masę nieco tańszych hoteli, w których wynajęcie sali na wesele nie powinno być już aż tak kosztowne.
Poza tym ta stronka jest o tyle fajna, że można za jej pośrednictwem dokonać rezerwacji noclegów.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wesele w hotelu?
PostNapisane: 21 mar 2015, 15:57 
Offline

Dołączył(a): 11 lut 2015, 15:54
Posty: 70
Zależy od stadardu lokalu. Jednak faktycznie niejednokrotnie nowe domy weselne, które uchodzą za ekskluzywne mają zaporowe ceny, i taniej da się urządzić imprezę w hotelu niezłej klasy.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wesele w hotelu?
PostNapisane: 24 mar 2015, 18:10 
Offline

Dołączył(a): 24 mar 2015, 17:55
Posty: 31
Chyba właśnie cena jest tutaj najbardziej istotna,a zaraz po niej wygląd,wystrój sali,chociaż same dekoracje także możemy zmieniać w dowolny sposób,modyfikować. A jeżeli będziecie poszukiwać tych dobrych dekoracji,to warto odwiedzić takze naszą stronę:)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wesele w hotelu?
PostNapisane: 31 mar 2015, 09:09 
Offline

Dołączył(a): 08 lis 2014, 17:14
Posty: 29
A kojarzycie może ten lokal http://luksusportal.pl/pl/kuchnia-konesera/prezentacje/andromeda? nie wiem czy mają tam dobrą ofertę? macie jakieś doświadczenie z tym miejscem?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wesele w hotelu?
PostNapisane: 07 kwi 2015, 09:30 
Offline

Dołączył(a): 31 mar 2015, 11:36
Posty: 10
Zastanawiamy się z narzeczoną nad weselem w hotelu. Zależy nam na fajnej lokalizacji oraz oczywiście cenach. Mieszkamy w Krakowie, ale niekoniecznie hotel musi być w centrum - może nawet znajdować się w okolicach miasta.

W serwisie do którego link jest podany powyżej znalazłem ciekawą propozycję: hotel w Wieliczce
http://www.hotele.pl/search/?checkin=20 ... d=0_156331

Muszę się jeszcze skonsultować z narzeczoną :) a najlepiej pojachać tam i zobaczyć hotel na własne oczy.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wesele w hotelu?
PostNapisane: 10 kwi 2015, 10:59 
Offline

Dołączył(a): 18 sie 2014, 17:41
Posty: 2
Nie zawsze to wychodzi drożej, czasem hotele mają bardzo dobrą ofertę. Dużą popularnością cieszą się też wesela organizowane na wsi w agroturystyce. Więc warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wesele w hotelu?
PostNapisane: 13 kwi 2015, 21:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lut 2015, 17:24
Posty: 51
Lokalizacja: Wrocław
Ceny są różne. Zależą od hotelu, lokalizacji, liczby gości, twoich oczekiwań, dodatkowych atrakcji itd. Ja też zastanawiam się nad hotelem, ale to już w pałacu. :) Bo tam można wynająć salę weselną, a gości przenocować w części hotelowej. Mieszkamy we Wrocławiu, a tak się składa, że Dolny Śląsk ma kilka pięknych pałaców, w których można wziąć ślub :) Czytałam też, że część przyszłych PM marzy o ślubie w plenerze, co mi się bardzo podoba :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wesele w hotelu?
PostNapisane: 19 kwi 2015, 20:38 
Offline

Dołączył(a): 23 mar 2015, 11:02
Posty: 5
Czy ja wiem czy tak duża różnica cenowa jest między hotelem a restauracją chyba zależy bardziej od standardu a nie od samego faktu typu działalności. Ja miałam ślub w hotelu i płaciłam przeciętną cenę jak na tamten okres może ciut wyższą od domów weselnych.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Wesele w hotelu?
PostNapisane: 20 kwi 2015, 15:19 
Offline

Dołączył(a): 28 mar 2015, 16:56
Posty: 8
Tak, to wszystko są indywidualne sprawy. Należy popytać, bo wiele hoteli nie pogardzi takim zarobkiem i można się dogadać, a dodatkowo można też zakwaterować gości. W wiekszości przypadków można się potargować. Trzeba być kreatywnym :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group