suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 27 kwi 2024, 17:21


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 149 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: będziecie mieć podziękowania dla rodziców?
PostNapisane: 07 gru 2010, 21:43 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Miałam na myśli rodziców którzy maja rocznicę swojego ślubu faktycznie o drugich nie pomyślałam...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: będziecie mieć podziękowania dla rodziców?
PostNapisane: 08 gru 2010, 08:21 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
Wiem Ci drudzy mogliby się źle poczuć a na dwa takie wyjazdy to raczej Nas nie stać a szczególnie gdy teraz każdy grosz idzie na wesele


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: będziecie mieć podziękowania dla rodziców?
PostNapisane: 08 gru 2010, 13:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
pomysł z wyjazdem fajny, ale po weselu będę na tyle spłukana, że nie wystarczy mi pewnie na podróż poślubną. a co do podziękowań to jest miły moment tyle, że zawsze puszczają tę oklepaną piosenkę, której moja mam nie znosi....
Myślałam o ulubionej piosence rodziców (ale trudno wybrać coś co się będzie podobało jednym i drugim, no i będzie to raczej piosenka lubiana a nie ulubiona, a przydało by się coś wyjątkowego), a kto złoży u Was zyczenia? u mnie pewnie ja, bo Pan młody nie lubi publicznych wystąpień


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: będziecie mieć podziękowania dla rodziców?
PostNapisane: 08 gru 2010, 14:18 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
np. Karolina i Adam- Krawczyk-dzien za dniem
lub ta piosenka ale mam tylko słowa i brakuje zwrotki o tacie, nie mogę jej nigdzie znaleźć ale ta piosenkę miała moja siostra na weselu

Najdroższa na świecie jest mi mama
Ta ukochana , ta moja mama
Co się dla mnie tyle poświęcała
I wychowała mnie więc kocham cię .

Nikt na świecie droga mamo nie zastąpi się
Każda mama dla swych dzieci jak najlepiej chce
Dziękuję ci mamo dziś za wszystko
Za twe starania i za twoje łzy
coś ślęczała nad moją kołyską
i wychowała mnie więc kocham cię.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: będziecie mieć podziękowania dla rodziców?
PostNapisane: 08 gru 2010, 15:57 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
A wiecie jaki tytuł ma ta piosenka ? My będziemy szuka czegoś właśnie tylko dla mam.
Pewnie też to ja będę dziękowac bo nie wiem czy uda mi się namówic przyszłego męża żeby coś powiedział przez mikrofon chociaż prawdę mówiąc wolałabym ja powiedziec swojej mamie a narzeczony swojej...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: będziecie mieć podziękowania dla rodziców?
PostNapisane: 08 gru 2010, 17:51 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
Katorii napisał(a):
A wiecie jaki tytuł ma ta piosenka ? My będziemy szuka czegoś właśnie tylko dla mam.
Pewnie też to ja będę dziękowac bo nie wiem czy uda mi się namówic przyszłego męża żeby coś powiedział przez mikrofon chociaż prawdę mówiąc wolałabym ja powiedziec swojej mamie a narzeczony swojej...


Tytuł tej piosenki : Najdroższa na świecie jest mi mama. Jest przepiekna.
a jesli tylko dla mamy to może być Kaja Paschalska "dla mamy"


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: będziecie mieć podziękowania dla rodziców?
PostNapisane: 09 gru 2010, 10:02 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
Ja tez jej nie lubie ale piekne są slowa.A wy piosenke chcecie puscic czy zespoł ma spiewac?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: będziecie mieć podziękowania dla rodziców?
PostNapisane: 09 gru 2010, 12:35 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Śpiewac to na pewno nie będziemy bo talentu żadne z nas nie ma a poza tym choc nie podoba nam się to wspólne tańczenie w kółeczku to jednak chcielibyśmy byc podczas tych chwil z naszymi mamami.
Jak wybierzemy piosenkę to będziemy się dowiadywac czy zespół ma ją w swoim repertuarze ale jest spora szansa że będziemy ją puszczac z płyty bo zespół który wstępnie wybraliśmy gra i śpiewa super ale podobno zdarzają się trudności jeśli ktoś ich prosi o jakąś specjalną piosenkę... :/


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: będziecie mieć podziękowania dla rodziców?
PostNapisane: 09 gru 2010, 13:30 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
Wiesz w końcu sa ludźmi i nie musza umiec wszystkich piosenek. Ja tez niewiem co mój zespół potrafi chcemy właśnie jak najszybciej wybrac piosenkę i kilka miesiecy przed subem im dac aby ewentualnie sie mogli nauczyc :) Tak poza tym nagrywam płyte dla nich z piosenakmi ktore bym chcial na swoim weselu i mam nadzieje ze sprostaja moim wymaganiom chociaz w czesci


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: będziecie mieć podziękowania dla rodziców?
PostNapisane: 10 gru 2010, 09:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:21
Posty: 815
Lokalizacja: Warszawa
ja zrobię podobnie dam im listę utworów, które bym chciała, żeby się na weselu pojawiły:)
a tak w ogóle to jak rozmawiałam z kolegą, który gra w takiej orkiestrze weselnej to podobno najgorzej wychodzą wesela jak państwo młodzi zrobią listę utworów i nikt się przy tym nie chce bawić, albo jak zażyczą sobie utwór na pierwszy taniec jakiś wymyślny, orkiestra to ćwiczy dwa tygodnie, a potem okazuje się, że młoda para nawet tańczyć nie potrafi:D hihihi


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 149 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 149 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group