suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 15:21


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 149 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: będziecie mieć podziękowania dla rodziców?
PostNapisane: 11 gru 2009, 13:33 
Offline

Dołączył(a): 01 gru 2009, 12:44
Posty: 4
Jak w temacie. Bo mi się ten pomysł nie podoba specjalnie i chyba nie zrobię. Zawsze puszczają tą piosenkę "cudownych rodziców mam" i to wszystko nie wygląda autentycznie jak dla mnie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: będziecie mieć podziękowania dla rodziców?
PostNapisane: 11 gru 2009, 15:54 
Offline

Dołączył(a): 19 lis 2009, 17:00
Posty: 36
Eeee nie to jest obowiązkowy punkt, aczkolwiek niekoniecznie musi być właśnie w tej sposób. Można podziękować np. podczas błogosławieństwa.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: będziecie mieć podziękowania dla rodziców?
PostNapisane: 12 sty 2010, 15:29 
Offline

Dołączył(a): 02 gru 2009, 12:13
Posty: 5
U znajomych były podziękowania ale bez wielkiego halo, wprawdzie na sali weselnej, ale gdzieś z boku, bez zapowiadania przez orkiestrę i nie przy wszystkich gościach. A rodzice i tak byli wzruszeni ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: będziecie mieć podziękowania dla rodziców?
PostNapisane: 12 kwi 2010, 15:07 
Offline
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 08 mar 2010, 15:59
Posty: 23
U mnie na weselu była największa wpadka. Bukiety kwiatów, które mieliśmy wręczyć rodzicom o północy w trakcie wesela przez pomyłkę zostały odtransportowane do domów z pozostałymi kwiatmi, które dostaliśmy wraz z życzeniami od gości weselnych...Hahaha


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: będziecie mieć podziękowania dla rodziców?
PostNapisane: 09 wrz 2010, 13:18 
Offline

Dołączył(a): 09 wrz 2010, 10:31
Posty: 6
tianka napisał(a):
Eeee nie to jest obowiązkowy punkt


Tak jak napisała Tianka, nikt się nie obrazi, że nie ma podziękowań od Pary, ale można to zrobić w ten sposób:

Zapraszamy Rodziców na środeczek, DJ lub Zespół, robi małą przedmowę w stylu, "Prosimy rodziców na środek, gdyż Para Młoda chciała gorąco podziękować za trud włożony w wychowanie, za uśmiechy, za pomoc w przygotowaniu ślubu i wesela itp... (czyli DJ odwala trudną robotę oszczędzając stresu Parze Młodej) - na koniec Para Młoda krzyczy wspólnie "Dzię-ku-je-my".

Potem organizowane jest - albo utwór w stylu Cudownych rodziców, albo wszyscy śpiewamy "Sto Lat" dla rodziców.

Sprawa załatwiona


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: będziecie mieć podziękowania dla rodziców?
PostNapisane: 09 lis 2010, 09:27 
Offline

Dołączył(a): 09 lis 2010, 09:23
Posty: 8
nie mieliśmy podziękowan publicznych, bo to sztuczne i zbyt patetyczne... :) rodzicom nie dziękuje się na oczach wszystkich tańcząc w kółeczku bo wydaje mi się że po prostu nie wypada i nie jest to oddające to co chciałabym im naprawdę powiedzieć, ja podziękowałam rodzicom 2 dni przed ślubem - wtedy też dałam album z moimi zdjęciami od urodzenia, aż do chwili ślubu :-)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Jakie podziekowania dla rodziców?
PostNapisane: 04 gru 2010, 12:28 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
Mam pomysł na podziękowania dla rodziców. Napiszcie co o tym sądzicie.
Oczywiście wzruszająca piosenka(na pewno nie "cudownych rodziców mam" bo to już oklepane, jeszcze nie dokonałam wyboru), jakieś bukiety, osobiste przemówienia i najważniejsze:
moim rodzicom kupujemy koszulki z napisem "mam syna" a drugim "mam córkę"- ponieważ mój narzeczony jest jedynakiem a ja mam 2 siostry ( a moi rodzice w szczególności tata zawsze marzył o synie) Co o tym myślicie? Fajny pomysł? Napiszcie jeszcze jaką piosenkę polecacie na podziękowania


Ostatnio edytowano 06 gru 2010, 08:19 przez beti86, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Podziekowania dla rodziców, w jakim stylu?
PostNapisane: 04 gru 2010, 14:10 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:11
Posty: 24
Pomysł z koszulkami rewelacja, bardzo mi się podoba, ja w sumie myślałam o prezentacji multimedialnej z podkładem muzycznym, bo w tej sali, w której mam miec wesele jest taka możliwośc, ale nie wiem czy to się uda.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Podziekowania dla rodziców, w jakim stylu?
PostNapisane: 04 gru 2010, 15:09 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
A jak ta prezentacja by wygląda?jakieś wasze wspólne zdjęcia??Ja takie prezentacje robiłam np na dzień mamy i wszystkim się podobało. ale to jest dobry pomysł o tym nigdy nie słyszałam, napewno by byli zdziwieni,bardzo oryginalne.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: będziecie mieć podziękowania dla rodziców?
PostNapisane: 04 gru 2010, 15:29 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
Dla mnie podziekowania są obowiązkowe. ale chce je zrobić jakos oryginalnie tylko szukam jeszcze pomysłu
viewtopic.php?f=32&t=72


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 149 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group