suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 28 mar 2024, 20:18


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Jak drogie będzie wesele w zamku?
PostNapisane: 22 kwi 2015, 11:56 
Offline

Dołączył(a): 24 mar 2015, 11:49
Posty: 5
Wesela w zamkach to super sprawa. Zarówno dla pary młodej, jak i ich gości. Sama jakby mnie było na to stać to bym się nie zastanawiała i organizowałabym na zamku, ale nie wiem czy będzie mi dane, w każdym razie jeśli Twój budżet na to pozwala to jak najbardziej.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Jak drogie będzie wesele w zamku?
PostNapisane: 23 kwi 2015, 07:16 
Offline

Dołączył(a): 23 kwi 2015, 07:14
Posty: 1
Mi się wydaje że tańsze będzie wynajęcie firmy jakieś która zajmuje się organizacją imprez itp zresztą samemu to zbyt dużo na głowie nie każdy lubi się tym zajmować i nie każdy się tego podejmuje.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jak drogie będzie wesele w zamku?
PostNapisane: 22 maja 2015, 07:34 
Offline

Dołączył(a): 12 mar 2015, 11:32
Posty: 56
Nie do końca masz rację. Lepiej samemu załatwiać salę z kuchnią lub bez, ciasta, alkohol, zespół muzyczny itd. niż wydać dodatkowe pieniądze na firmę, która za nas to załatwi. Przy organizacji wesela i ślubu zawsze pomagają rodzice, więc sami nie jesteśmy. Oni doradzą, pomogą coś wybrać, podjechać, zobaczyć.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jak drogie będzie wesele w zamku?
PostNapisane: 22 maja 2015, 19:14 
Offline

Dołączył(a): 22 maja 2015, 19:06
Posty: 4
Nie na wszystkich zamkach można zorganizować tego typu imprezy, warto mieć to na uwadze. Jeśli chodzi o cenę takiego przedsięwzięcia to może się ona bardzo różnić w zależności od obiektu. Należy też uwzględnić kto jest właścicielem zamku, w większości przypadków nie są one własnością prywatną.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jak drogie będzie wesele w zamku?
PostNapisane: 28 maja 2015, 15:06 
Offline

Dołączył(a): 28 maja 2015, 14:50
Posty: 2
Koszt na pewno dużo wyższy niż zwykłej sali weselnej. Jeśli wesele jest z poprawinami to koszt wynosi około 300 zł za osobę. Trzeba myśleć także o noclegu gości, który też kosztuje zapewne około 100zł/os. Także wychodzi około 2 razy drożej na wszystkim.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jak drogie będzie wesele w zamku?
PostNapisane: 01 cze 2015, 12:36 
Offline

Dołączył(a): 12 mar 2015, 11:32
Posty: 56
Oczywiście, że zamek czy pałac będzie droższy w wynajęciu niż zwykła sala. I nie ma co się dziwić, bo różnice w poziomie wystroju, wyposażeniu i obsłudze są. Byłam gościem w różnych salach i nie wszędzie te wesela wychodziły dobrze, także jeśli chcemy być dobrze przyjęci, musimy się liczyć z kosztami. A dodam, że warto. Pałace są naprawdę rewelacyjne jeśli chodzi o organizację takich uroczystości. Choćby daleko nie szukając ten, w którym ja robiłam swoje wesele.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jak drogie będzie wesele w zamku?
PostNapisane: 04 cze 2015, 17:12 
Offline

Dołączył(a): 04 cze 2015, 17:04
Posty: 5
Nie jestem pewna, czy dobrze pamiętam, ale moja kuzynka miała wesele w zamku i zdaje się, że płacili 400 zł od osoby. Tak więc całkiem drogo. Nie wiem właściwie, czy ta suma jest tego warta, tym bardziej, że często ludzie czują się onieśmieleni takim klimatem.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jak drogie będzie wesele w zamku?
PostNapisane: 06 cze 2015, 12:29 
Offline

Dołączył(a): 12 mar 2015, 11:32
Posty: 56
To faktycznie bardzo dużo zaplaciła. My płaciliśmy 229 zł od osoby. Menu bardzo obszerne, nikomu jedzenia nie zabrakło.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jak drogie będzie wesele w zamku?
PostNapisane: 06 cze 2015, 20:27 
Offline

Dołączył(a): 10 kwi 2015, 11:25
Posty: 4
Wszystko zależy jaki to zamek, bo każdy ma zróżnicowany cennik. Moją najlepsza przyjaciółka robiła na zamku Książ z poprawinami i płaciła niecałe 200 zł za osobę. Nocleg gości wynosił około 100 zł, ale efekt był tego wart. Dodatkowo jako prezent otrzymali apartament na noc poślubną.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Jak drogie będzie wesele w zamku?
PostNapisane: 01 lip 2015, 21:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lut 2015, 17:24
Posty: 51
Lokalizacja: Wrocław
Oj, to fantastycznie! Wesela w zamku czy pałacu to coś o czym marzę. Muszę podpytać o ten apartament dla Młodych


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group