suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 27 kwi 2024, 19:53


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Kto roznosi wódkę na weselu?
PostNapisane: 05 sty 2011, 12:11 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
bo to Warszawa hehe ;) a u nas inaczej sprawa wygląda na salach gdzie byliśmy w naszych okolicach ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Kto roznosi wódkę na weselu?
PostNapisane: 05 sty 2011, 13:14 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 11:50
Posty: 1199
Lokalizacja: Gdańsk
u mnie jest małe miasteczko i też kelenerzy roznoszą, ja mysle ze to od restauracji zalezy jakie ma zasady, może szef nie ma zaufania do swojej obslugi i woli by ktos z rodziny roznosil by potem mu nie zarzucali ze obsluga im kradla alkohol


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Kto roznosi wódkę na weselu?
PostNapisane: 05 sty 2011, 13:48 
Offline

Dołączył(a): 04 gru 2010, 19:45
Posty: 935
Lokalizacja: Warszawa
Wydaje mi się że gdyby szef nie miał zaufania do swojej obsługi to by ją po prostu wymienił myślę że po prostu mógł mieć jakaś nieprzyjemną sytuację z młodymi którzy właśnie go o coś posądzili i dlatego woli się z góry zabezpieczyć.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Kto roznosi wódkę na weselu?
PostNapisane: 05 sty 2011, 19:23 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
właśnie zaufanie to raczej ma - w końcu większość u niego już długo pracuje. różni ludzie organizują u nich wesela - i prawdopodobnie nie chce mieć z tego tytułu nieprzyjemności jakichś. nam konkretnego powodu nie podawał


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Kto roznosi wódkę na weselu?
PostNapisane: 17 paź 2011, 22:08 
Offline

Dołączył(a): 25 wrz 2011, 18:38
Posty: 29
Lokalizacja: mazowieckie
wszystko zależy od tego jak młodzi są dogadani z organizatorami.. jeśli wódkę kupuje para młoda to raczej wolą sami roznosić alkohol.. jeśli wódkę kupuje właściciel sali to on ją podaje bo na ogół jest to na zasadzie - 100 gości, każdy z nich pije do oporu i płacimy za każdego tyle i tyle ... wtedy młodych nic już nie obchodzi a właściciel sali musi się martwic aby alkoholu starczyło i aby załogo nic nie podbierała.

Coraz częściej jest też tak, że wynajmuje się barmanów i im zleca się ogarnięcie całego zaplecza alkoholowego. wtedy też młodzi nie martwią się o nic bo jest open bar i wódki musi wystarczyć.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Kto roznosi wódkę na weselu?
PostNapisane: 29 lis 2011, 16:32 
Offline

Dołączył(a): 22 wrz 2011, 06:02
Posty: 20
W naszym regionie panuje tradycja,że świadkowie lub rodzice roznoszą wódkę do stołów i powiem że w praktyce fajnie się to sprawdza :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Kto roznosi wódkę na weselu?
PostNapisane: 03 gru 2011, 17:08 
Offline

Dołączył(a): 06 gru 2010, 13:53
Posty: 921
Lokalizacja: Ostrołęka
magda900 napisał(a):
wszystko zależy od tego jak młodzi są dogadani z organizatorami.. jeśli wódkę kupuje para młoda to raczej wolą sami roznosić alkohol.. jeśli wódkę kupuje właściciel sali to on ją podaje bo na ogół jest to na zasadzie - 100 gości, każdy z nich pije do oporu i płacimy za każdego tyle i tyle ... wtedy młodych nic już nie obchodzi a właściciel sali musi się martwic aby alkoholu starczyło i aby załogo nic nie podbierała.

Coraz częściej jest też tak, że wynajmuje się barmanów i im zleca się ogarnięcie całego zaplecza alkoholowego. wtedy też młodzi nie martwią się o nic bo jest open bar i wódki musi wystarczyć.



to też zależy od barmana, bo często jest tak, że ustalamy z nimi wszystkie szczegóły, ale to młodzi kupują i dostarczają barmanowi określoną ilość alkoholu (tak jest u mnie z tego co rozmawiałam z barmanami z moich okolic)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 128 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group