suknie ślubne Warszawa


Ostatnia wizyta: Teraz jest 29 mar 2024, 08:38


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Egzotyczna kuchnia podczas wesela
PostNapisane: 16 mar 2015, 20:32 
Offline

Dołączył(a): 16 mar 2015, 20:25
Posty: 10
Co myślicie o sushi czy innych owocach morza podczas wesela? Spotkał się ktoś z czymś takim? Większość uroczystości jest jeszcze bardzo tradycyjna a potrawy to chyba nie zmieniły się od wielu lat. Bardzo małe urozmaicenie bywa na weselach, więc może warto byłoby cos nowego wprowadzić :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Reklama

 Tytuł: Re: Egzotyczna kuchnia podczas wesela
PostNapisane: 18 mar 2015, 14:24 
Offline

Dołączył(a): 16 mar 2015, 17:38
Posty: 5
jacek90 napisał(a):
Co myślicie o sushi czy innych owocach morza podczas wesela? Spotkał się ktoś z czymś takim? Większość uroczystości jest jeszcze bardzo tradycyjna a potrawy to chyba nie zmieniły się od wielu lat. Bardzo małe urozmaicenie bywa na weselach, więc może warto byłoby cos nowego wprowadzić :)


Ja byłam na weselu gdzie był stół rybny i tam były między innymi homary, krewetki kraby a obok tradycyjne śledziki w różnych konfiguracjach. Szczerze mówiąc śledzie znikały ze stołu szybko, za to tych bardziej egzotycznych potraw nie za bardzo próbowano...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Egzotyczna kuchnia podczas wesela
PostNapisane: 19 mar 2015, 08:28 
Offline

Dołączył(a): 19 mar 2015, 08:25
Posty: 1
Nie dziwię się, niektóre z tych wynalazków już samym wyglądem odrzucają. Może jakaś zdrowa żywność bezglutenowa by się sprawdziła? Nie wiadomo czy któryś z gości nie musi się trzymać diety z powodów na przykład zdrowotnych.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Egzotyczna kuchnia podczas wesela
PostNapisane: 21 mar 2015, 15:47 
Offline

Dołączył(a): 11 lut 2015, 15:54
Posty: 70
Osobiście jestem przeciwna, chyba że ma to być nie zamiast zwykłego jedzenia, tylko jako atrakcja, nietuzinkowy dodatek. Inaczej pewnie połowa osób nawet nie zdecyduje się spróbować. Eksperymentować można we własnym zakresie, a nie na weselu.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Egzotyczna kuchnia podczas wesela
PostNapisane: 24 mar 2015, 18:15 
Offline

Dołączył(a): 24 mar 2015, 17:55
Posty: 31
Moim zdaniem to kwestia gustu oraz smaku naszych gości,jak do tej pory nie spotkałam się ngdy z tym aby owoce morza były serwowane jako danie główne bądź przystawki na weselu.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Egzotyczna kuchnia podczas wesela
PostNapisane: 26 mar 2015, 17:09 
Offline

Dołączył(a): 11 mar 2015, 10:54
Posty: 50
Pewnie zależy jeszcze co dokładniej egzotycznego planujesz wybrać.
Myślę, że lepiej nie kombinować za bardzo z jakimiś dziwactwami. Chyba, że w taki sposób, że każdy decyduje czy chce spróbować, tak w ramach atrakcji.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Egzotyczna kuchnia podczas wesela
PostNapisane: 26 mar 2015, 22:26 
Offline

Dołączył(a): 26 maja 2014, 11:06
Posty: 82
Ja bym raczej nie ryzykowała.
Wydaje mi się, że na takim przyjęciu lepiej postawić na coś sprawdzonego, co wszystkim smakuje.
W ramach atrakcji, można wykombinować coś z czekolady. Tu mają różne cuda: http://www.slodkiswiat.com.pl/
Możesz zamówić na przykład tort z czekoladowych salaterek.
Wyobraź sobie zdziwionych gości, kiedy dowiadują się, że mogą zjeść salaterkę, w której dostali swój deser :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Egzotyczna kuchnia podczas wesela
PostNapisane: 31 mar 2015, 14:34 
Offline

Dołączył(a): 25 kwi 2014, 15:29
Posty: 9
Jak już to na szwedzkim stole, a nie jako dania, bo nie każdy (szczególnie starsi) takie preferują. Ale i na tym szwedzkim, ilość potraw morskich musi być niewielka, bo to koszty, a nie każdy spróbuje.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Egzotyczna kuchnia podczas wesela
PostNapisane: 03 kwi 2015, 10:41 
Offline

Dołączył(a): 19 lut 2015, 13:08
Posty: 2
Mi się marzy sushi na moim weselu, ale niestety wiem, że jest to nierealne...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Egzotyczna kuchnia podczas wesela
PostNapisane: 07 kwi 2015, 21:09 
Offline

Dołączył(a): 03 lut 2015, 12:46
Posty: 5
Nie wiem na ile wpisuję się w temat tego postu, ale u nas z elementów egzotycznych mamy owoce. Stwierdziliśmy, że fajnie będzie zaserwować gościom coś nietypowego. Pomyśleliśmy, że oprócz typowych owoców jak pomarańcze i winogrona, będziemy serwowali też nietypowe owoce takie jak papaję, marakuję itp. Co o tym sądzicie?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


  • Reklama

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group